BMW iX M60

THE iX M60

THE iX M60

НОВИЙ BMW iX M60

До 566 км*
Запас ходу
 • Повністю електричний
Двигун

BMW iX M60: ЕЛЕКТРИЧНА ДИНАМІКА РУХУ НАЙВИЩОГО РІВНЯ.

До вашого розпорядження надходить електрифікована повнопривідна модель, оснащена декількома двигунами, які спільно розвивають потужність у 619 к.с.** і доводять максимальне значення крутного моменту до 1100 Нм***. Під час кожної поїздки ви отримуєте максимум насолоди від перебування за кермом. Ви можете проїхати без додаткової зарядки до 566 км*. І водночас абсолютно не забруднюєте навколишнє середовище випускними газами.

Отримуйте задоволення від прогресивного дизайну, пориньте в атмосферу ультрасучасного салону, елегантного й обширного.

Вам служить найкраще з того, що створив технологічний прогрес. І воно з приголомшливою повнотою представлено в стандартному оснащенні.

BMW iX M60:
Споживання електроенергії, кВтг/100 км (WLTP): 24.7-21.7*
Запас ходу на електротязі, км (WLTP): до 566*
Викиди CO₂, г/км: 0

ДИНАМІКА BMW iX M60.

Повністю електрична силова установка, запас ходу, підвіска та динамічні характеристики BMW iX M60.

BMW iX M60.

Спортивне повністю електричне задоволення від водіння з нульовими викидами.

 • Адаптивна пневмопідвіска передньої та задньої осей, інтегральне активне кермове управління
 • 619 к.с.**, 0-100 км/год за 3,8 с., макс. швидкість 250 км/год.
 • Запас ходу до 566 км* (WLTP)
BMW iX M60.

BMW iX M60 – ОСОБЛИВОСТІ ДИНАМІКИ.

При знайомстві з електрифікованою моделлю кросовера не можна залишитися байдужим. Вона управляється з приголомшливою точністю, оснащена передовими технологічними досягненнями. Двома двигунами розвивається потужність у 619 к.с.**, а значення крутного моменту на піку дорівнює 1100 Нм***.

Щоб розігнатися зі старту до 100 км/год за допомогою електричного повного приводу та функції контролю запуску, знадобиться 3,8 секунд. Ви можете розігнатися до швидкості в 250 км/год.

Точність управління доведена до небаченого рівня, iX M60 оптимально контролюється, чому сприяють амортизатори, оснащені електронним управлінням, надзвичайно точно (за стандартами BMW M) налаштована адаптивна пневматична підвіска, інтеграція активного кермового управління, гальма M Sport.

Повноту емоцій, які надає вам водіння моделей M, доповнює вражаючий ефект від неймовірно виразного та глибокого звучання.

BMW iX M60 – ОСОБЛИВОСТІ ДИНАМІКИ.
Силова установка BMW iX M60.

Силова установка BMW iX M60.

Декілька високопродуктивних силових агрегатів повного приводу завжди впевнено і з приголомшливою швидкістю набирають потужність. Спортивність, властива моделі, проявляється в налаштуванні повного приводу з акцентом на задній і в особливо виразному звуці, який супроводжує рух. Можливості акумуляторної батареї дозволяють не турбуватися навіть у тривалих поїздках, що знадобиться додаткова зарядка, і отримувати задоволення від водіння.

Адаптивна пневмопідвіска передньої та задньої осей.

Адаптивна пневмопідвіска передньої та задньої осей.

Ви користуєтеся неперевершеним комфортом, ні в чому не поступаючись для цього динамікою. Про це подбає підвіска, яка ще й регулює в автоматичному режимі висоту кузова, використовує чудові стабілізатори М. Незалежно від того наскільки ви завантажите автомобіль, підвіска утримає задану висоту кузова. Ви вирішили змінити режим руху, підвіска моментально підлаштує висоту кузова під зміни. Вона дозволяє здійснювати поїздки динамічніше при збільшеній стійкості, безпечно та комфортно.

Інтегральне активне кермове управління.

Інтегральне активне кермове управління.

Автомобіль управляється надійніше за рахунок того, що система підкермовує задні колеса, користується змінним передавальним відношенням, коли повертаються передні. Поки швидкість не досягла 60 км/год, система домагається того, щоб автомобіль оптимально маневрував. Для цього поворот задніх коліс виконується перпендикулярно здійснюваному передніми. Після досягнення діапазону швидкостей в 60-80 км/год головним завданням системи стає зробити рух максимально стійким і комфортним. Для цього поворот задніх і передніх коліс виконується паралельно.

ПРОГРЕСИВНИЙ ДИЗАЙН BMW iX M60.

iX M60 справляє атлетичне враження, як і належить моделі М. Дизайн виконаний в єдиному стилі, що не заважає інтер’єру виглядати як ніби він прийшов з майбутнього, де панують розкіш і спортивність характеру.

Погляд відразу затримується на трикомпонентному передньому бампері, де виділяється встановлена за вертикаллю решітка радіатора, і звужених здвоєних фарах.

Додайте вашому iX M60 динаміки та драйву за допомогою ефектних опцій: 22-дюймових колісних дисків, пофарбованих в титанову бронзу та/або обравши для екстер’єру в цілому колір титанової бронзи.

Прогресивна розкіш салону особливо простежується в елегантній передній панелі, витонченій вигнутості дисплея, тонкому оздобленні.

ПРОГРЕСИВНИЙ ДИЗАЙН BMW iX M60.
22" M аеродинамічні диски 1023 Bicolour Titanium Bronze.

22" M аеродинамічні диски 1023 Bicolour Titanium Bronze.

Диски розміром 5J x 22, пофарбовані в двоколірну титанову бронзу, вирізняють особлива аеродинамічність, полірування, 3D-дизайн, шини 275/40 R22.

Логотип "М".

Логотип "М".

Наявність напису М60, вміщеного на правій половині багажника, нагадує, які дивовижні динамічні можливості має ваш iX M60.

Дизайн салону Suite кольору "Амідо".

Дизайн салону Suite кольору "Амідо".

Особливість дизайну інтер’єру – використання для оздоблення унікальної натуральної шкіри. Щоб її видубити, використовували екстракт листя оливи. Шкірою оздобили передню панель і сидіння, панелі дверей і центральну консоль. Статусність та розкіш оздоблення виграють за рахунок швів, які підкреслено виділяються. Щоб привернути погляд до підголівників сидінь, їх забезпечили яскравими акцентами, пофарбованими в золоту бронзу.

BMW iX M60 – ФІЛОСОФІЯ SHY TECH.

iX M60 створений на основі філософії стриманого застосування високих технологій, яке не кидається в очі. Інноваційні досягнення інтегруються, не порушуючи прийнятої концепції дизайну. Особлива турбота приділяється потребам пасажирів. Зверніть увагу:

 • При погляді на багато деталей ви розумієте, що за ними приховані інтелектуальні системи;
 • За решіткою радіатора знайшлося місце для прихованих камер і радарів, новітніх сенсорів і нагрівальних елементів;
 • У салоні мінімізовано число елементів управління, кнопок, не кидаються в очі розташовані за спеціальною схемою динаміки.
photo_text_left_right8475
LAUNCH CONTROL.

LAUNCH CONTROL.

За допомогою функції контролю запуску ви розганяєтеся протягом 3,8 секунд до 100 км/год. І насолоджуєтеся водночас вражаючим звуком, який супроводжує рух.

BMW iX M60: КОКПІТ І ТЕХНОЛОГІЇ.

Для розкішного спортивного салону підібрані найновіші технологічні досягнення. Сучасна філософія управління передбачає застосування в стандартному оснащенні iX M60 цифрових сервісів, інтелектуальних систем, покликаних допомогти водієві, і стандарту 5G.
BMW iX M60: КОКПІТ І ТЕХНОЛОГІЇ.
Функція Launch Control.

Функція Launch Control.

Контроль запуску дозволяє забезпечити оптимальну тягу, щоб швидше розігнатися. Потужність, яку виробляють декілька електромоторів, в ідеальній відповідності надходить до коліс, адже крутний момент розподіляється під чуйним управлінням інтелектуальної системи.

BMW iDrive.

BMW iDrive.

Кокпіт iX M60 насичений досягненнями найсучасніших високих технологій. Проте це не створює додаткових проблем для водія, не вимагає від нього спеціальної підготовки. Управління цифровими сервісами продумано так, що виявляється інтуїтивно зрозумілим і простим. Ви використовуєте сенсорний екран і голосові команди, отримуєте приємне емоційне підживлення під час спілкування з розумною і тямущою інформаційно-розважальною системою.

BMW Live Cockpit Professional з вигнутим дисплеєм BMW.

BMW Live Cockpit Professional з вигнутим дисплеєм BMW.

Оснащення кокпіту передбачає поєднання в безрамковому вигнутому дисплеї 12,3-дюймового монітора, який обслуговує приладову панель, і сенсорного центрального, з більшою діагоналлю – 14,9-дюймового. На додаток до цього діє виведення значущих даних безпосередньо в поле зору водія, для цього застосовується проекційний дисплей. Ще одне приємне нововведення – ви отримуєте доповнений вигляд маршруту, за яким вас веде система навігації.

Функція MyModes.

Функція MyModes.

Налаштовуйте атмосферу салону відповідно до тієї динаміки, яку ви задали своєму iX M60. Ви можете адаптувати режим освітлення в салоні, зробити відображення на дисплеях більш спортивним або економічним, віддати перевагу оптимальному. Налаштування передбачені не тільки для салону, у першу чергу ви можете задати бажані параметри шасі, приводу, системи активного кермового управління.

BMW iX M60: ЧАС ЗАРЯДКИ ДЛЯ 100 КМ ПРОБІГУ.

BMW Charging дозволяє вам швидко виконати підзарядку акумуляторної батареї, де б ви не знаходилися – вдома, в дорозі, в офісі. Ефективність продуктів така, що вам достатньо

 • 10 хвилин підзарядки, щоб проїхати до 150 км;
 • 35 хвилин, щоб довести рівень зарядки з 10% до 80% на громадській станції IONITY.

Дані належать до батареї, яка заряджена на 10% ємності.

Зарядка вдома для 100 км пробігу.

Зарядка вдома для 100 км пробігу.

01:41 год* – Wallbox (11 кВт)

01:41 год* – Flexible Fast Charger (11 кВт) від промислової розетки

08:31 год* – Стандартний зарядний кабель або пристрій Flexible Fast Charger (2,3 кВт) від побутової розетки

Зарядка в дорозі для 100 км пробігу

Зарядка в дорозі для 100 км пробігу

00:06 год* – Високопотужна зарядна станція (макс. потужність зарядки автомобіля)

00:21 год* – Станція швидкої зарядки (50 кВт)

01:41 год* – Станція зарядки змінним струмом (макс. потужність зарядки автомобіля)

* Під час розрахунків враховується як споживання енергії, так і потужність зарядки. Дані отримані при температурі батареї під час запуску і навколишнього повітря 29-33 градуси Цельсія, а також без урахування роботи додаткових споживачів, таких як обігрів сидінь, дисплеї та система кондиціонування. Індивідуальні показники витрати палива можуть відрізнятися від заявлених в залежності від стилю водіння, температури, умов навколишнього середовища тощо. Швидкість зарядки автомобіля може відрізнятися від заявленої в залежності від поточного рівня заряду батареї, використання системи кондиціонування автомобіля тощо. Споживання розраховане за циклом WLTP для найбільш оптимальних умов. Наведено дані для максимально можливих потужностей зарядки (для відповідного типу зарядки й автомобіля)

КОМПЛЕКСНІ ПРИНЦИПИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ В BMW iX M60.

В основі філософії iX M60 лежить сталий розвиток:

 • тому навколишній простір електричний кросовер буде засмічувати парниковими газами на 45% менше, ніж дизельний;
 • екологічність досягається послідовними діями – енергія виробляється без того, щоб використовувати невідновлювані ресурси, а матеріали застосовуються натуральні або ті, що пройшли переробку. На килимки, наприклад, використовується Econyl, який не містить синтетики.
photo_text_left_right8494

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW iX.

Піддон для багажного відділення BMW.

Піддон для багажного відділення BMW.

Оптимально підігнаний, не ковзає, не пропускає вологу, забезпечує чистоту і сухість у багажному відділенні. На практичному чорному тлі виділяється логотип BMW.

Багажний бокс BMW 520 кольору "Чорний"/"Сріблястий Титан".

Багажний бокс BMW 520 кольору "Чорний"/"Сріблястий Титан".

Місткий, надійно зачиняється і зручно відкривається, може використовуватися з будь-якими верхніми багажниками BMW. На загальному чорному тлі ефектно виглядають з боків сріблясті декоративні планки.

BMW SERVICE INCLUSIVE ДЛЯ BMW iX M60.

Інклюзивний пакет позбавляє вас від турбот, які можна перекласти на сервісну підтримку, на роки вперед. Укладаєте контракт на 4 або 6 років, якщо користуєтеся лізингом – на три роки. Протягом цього терміну в порядку сервісного обслуговування на вашому iX M60 будуть:

 • Виконувати діагностику;
 • Міняти мікрофільтри;
 • Міняти гальмівну рідину.
photo_text_left_right8498

Споживання електроенергії та викиди CO₂ BMW iX M60.

BMW iX M60:
Споживання електроенергії, кВтг/100 км (WLTP): 24.7-21.7*
Запас ходу на електротязі, км (WLTP): до 566-499*
Викиди CO2, г/км: 0

* Попередні дані; споживання електроенергії та запас ходу виміряні відповідно до тестового циклу WLTP.

** Електричний привід потужністю до 540 к.с., при тимчасовому збільшенні потужності тривалістю менше 10 секунд – до 619 к.с.

*** Максимальний крутний момент 1015 Нм* в режимі Sport і 1100 Нм* з функцією Launch Control.

Дані витрати електроенергії та запасу ходу отримані відповідно до процесів вимірювання, визначених директивою Європейського Союзу (ЄС) 715/2007 у чинній версії. При вказівці діапазонів даних за циклом WLTP враховано використання додаткового обладнання. Для нових автомобілів, які отримали схвалення типу транспортного засобу з 1 січня 2021 року, офіційні дані визначені тільки за циклом WLTP. Детальніша інформація про процедури вимірювання за WLTP і NEDC наведена на www.bmw.com/wltp.