Осінній піт-стоп

auto_main_photo

Осінній піт-стоп

Прийшов час змінити колеса або шини? Ми з радістю Вам у цьому допоможемо!

А для того, щоб заміна коліс і шин була не тільки корисною, а й приємною - ми розробили для Вас кілька вигідних пакетів послуг.

Наші сервісні пакети пропонують оптимальне поєднання послуг з привабливою вартістю і розділені на два типи - заміну шин і заміну коліс в зборі.

Пропонуємо Вам ознайомитися з пакетами і вибрати найбільш підходящий для Вашого автомобіля.

Пакети по заміні шин

Winter Tires Basic

Winter Tires Hotel

Winter Tires Standart

Winter Tires Premium

Пакети по заміні колес

Winter Wheels Basic

Winter Wheels Standart

Winter Wheels Premium

Всі ціни наведено в грн. з урахуванням ПДВ. Спеціальною пропозицією можуть скористатися власники автомобілів BMW та MINI з 20.10.2023 по 31.01.2024.

* Вартість акційних пакетних пропозицій не включає в себе балансувальні тягарці, пакувальні пакети, очисні і мастильні матеріали.

** У разі неможливості виконання регулювання кутів встановлення коліс через технічний стан елементів рульового управління і елементів ходової частини таку роботу (регулювання кутів встановлення коліс) буде виключено з пакетної пропозиції і акту виконаних робіт.

*** У разі використання акційних пакетних робіт для автомобілів BEV та PHEV (автомобілі електричні та гібриди) такі роботи, як перевірка стану додаткового акумулятора (назва в пакетах – «Перевірка основної акумуляторної батареї за допомогою спеціального приладу Midtronics») не виконуються та буде виключено з пакетною пропозиції і акту виконаних робіт.

**** З 20.10.2023 р. по 30.04.2024 р. Акційна вартість зберігання гуми/коліс дії за умови повної передоплати послуги в рамках пакетної пропозиції.