Корпоративні продажі

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ.

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ.

Спеціальна програма BMW для корпоративних клієнтів.

Ми впевнені, ви погодитесь з тим, що жоден інший виробник не зможе запропонувати особам, що приймають рішення з керування парками автомобілів, таке привабливе поєднання автомобілів і сервісів, що є лідерами у своєму класі, як це може зробити BMW. В BMW ця концепція має назву Efficient Dynamics, в MINI — MINIMALISM, але принцип в обох випадках лишається таким самим: менше витрата палива, вище ефективність, більше задоволення від керування. Окрім цього, сімейство моделей BMW i пропонує електромобілі нового покоління, що поєднують безпеку та ефективність.

photo_in_container10471

ПРОГРАМА ПРОДАЖУ КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ.

Наші клієнти – це основна цінність марки BMW.

Для залучення потенційних покупців до багатогранного світу BMW, компанією розроблено та пропонується безліч привабливих програм, які дозволяють придбати автомобілі марки BMW на дуже вигідних умовах.

Однією з наших ексклюзивних пропозицій є спеціальна програма для корпоративних клієнтів, в основі якої полягає персональний підхід до кожного клієнта, спеціальні умови з продажу та сервісне обслуговування автомобілів BMW.

Стати нашим корпоративним клієнтом Ви можете за умови купівлі трьох або більше нових автомобілів BMW протягом року.

Контактний телефон: +380 (50) 444-77-36

Спеціальна програма для корпоративних клієнтів BMW пропонує особливі умови:

  • Спеціальні ціни на автомобілі BMW та їх обслуговування
  • Персональний менеджер з продажу в дилерському центрі
  • Персональний менеджер з обслуговування автомобілів на сервісі авторизованих дилерів BMW з корпоративних продажів
  • Виїзний тест-драйв автомобілів (до Вас в офіс)
  • Спеціальні лізингові програми спільно з нашими партнерами
  • 2 роки гарантії на нові автомобілі без обмеження пробігу
  • Можливість розширеної гарантії Repair Inclusive та пакетів обслуговування Service Inclusive
  • Програма «Допомога на дорогах»: підтримка 24 години на добу (тел.:+380 (44) 581-81-01), безкоштовна евакуація автомобіля до найближчого авторизованого сервісного центру BMW 
photo_in_container10473

BMW FLEET EDITION.

Спеціальна програма для будь-якого бізнесу.

Компанія BMW завжди цінувала корпоративних клієнтів і спеціально для них АВТ Баварія Київ, офіційний дилер BMW у Київському регіоні, пропонує особливі версії повністю електричного BMW i3, бізнес-седана 5 серії і незамінних помічників у будь-яких дорожніх умовах - X1 та X3.
Програма BMW Fleet Edition поширюється на автомобілі для найрізноманітніших підприємницьких потреб, та надає різноманітні лояльні умови не тільки для покупки, але і для подальшого сервісного обслуговування.

Придбання двох і більше автомобілів дає можливість отримати статус корпоративного клієнта, що відкриває певний ряд ексклюзивних умов співпраці. Міжнародні партнери* BMW Group зберігають умови програми при купівлі одного автомобіля.

Більше про умови програми Ви можете дізнатись зв'язавшись з нашими консультантами.

corporate@bmw.ua

+380 (50) 444-77-36