Додаткові переваги при купівлі комплектів коліс BMW

auto_main_photo

ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ ПРИ КУПІВЛІ КОМПЛЕКТІВ КОЛІС BMW.

Втомились замінювати зіпсовані після чергового шиномонтажу ключі-секретки і хочете захистити себе від нештатних ситуацій в дорозі? – довірте послуги шиномонтажу Вашим перевіреним партнерам – офіційним сервісним центрам BMW в Україні.

Прагнете якомога довше зберегти гарний стан дисків, цінуєте свій час і не хочете витрачати його на шиномонтаж, а натомість просто замінюючи літній комплект на зимовий або навпаки? – будь ласка, наш офіційний дилерський центр запропонує Вам ідеальний для Вашого авто варіант комплекту коліс за оптимальною ціною.

Знову задумуєтесь про те, де саме і наскільки клопітним є зберігати замінені колеса – будь ласка, до Ваших послуг наш «Шинний Готель». Спочатку колеса готуються (видаляється бруд, бітум тощо) і зберігаються на спеціальному складі дилера згідно з вимогами виробників шин, що гарантує тривалий строк експлуатації.

Ще сумніваєтесь? – даремно, адже разом із придбанням комплекту коліс Ви отримуєте ще й такі додаткові переваги, як:

  • Зберігання протягом першого сезону (тобто протягом 6-ти календарних місяців від дати купівлі Вашого комплекту) всього за 1,20 грн.*
  • Перше встановлення на автомобіль нового комплекту коліс також всього за 1,20 грн.**

 

Запис на сервіс

ВІЗЬМІТЬ КОНТРОЛЬ.
Оригінальні колеса і шини BMW із маркуванням зіркою.
Надійність на вищому рівні - з більшою безпекою для поганої погоди, будь-якої дорожньої ситуації і будь-якого дорожнього покриття. Задоволення та безпека водіння - для гарного самопочуття.
photo_text_left_right7024
"КОЛИ МИ РАЗОМ, НАС НЕ ЗУПИНИТИ".
photo_text_left_right7025