Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

На цьому сайті вас можуть запросити надати деяку інформацію про себе. Надання інформації подібного роду залишається на ваш розсуд. Якщо ви надасте нам будь-яку приватну інформацію, то вона буде зберігатися відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".
Якщо при згоді на зазначені вище цілі ви також даєте свій дозвіл на використання ваших даних третіми сторонами, ваші дані також можуть бути передані цим сторонам. Якщо це не так, ваші дані не будуть передані ніяким іншим сторонам.

Авторське право

Авторське право належить BMW Group. Всі права захищені. Текст, зображення, графіка, звукові файли, анімаційні файли, відео-файли та їх композиційне розміщення на сайті є об'єктами авторського права та інших прав інтелектуальної власності. Ці об'єкти заборонено відтворювати, транслювати, копіювати для комерційного використання або поширення, а також змінювати або публікувати на інших інтернет-сайтах. Деякі сторінки даного веб-сайту можуть містити зображення, авторські права на які належать третім особам.

Ліцензії

АВТ Баварія Київ прагне представити на сайті актуальну і корисну інформацію. Разом з тим ми зобов'язані захищати інтелектуальну власність, включаючи патенти, товарні знаки і авторські права концерну BMW Group. Справжній сайт не надає ніяких ліцензій або дозволів на використання інтелектуальної власності BMW Group або інтелектуальної власності третіх осіб.

Товарні знаки

Якщо не вказано інше, всі товарні знаки на сайті, включаючи позначення, найменування моделей, логотипи та емблеми, належать BMW Group і не можуть бути використані без дозволу власника.

Інформація про продукт

Незважаючи на те, що ми доклали всіх зусиль до того, щоб інформація на цьому веб-сайті була актуальною і точною, ні ми, ні будь-яке інше офіційне представництво BMW Group або інші треті особи не можуть взяти на себе відповідальність за вашу залежність від будь-якої інформації на цьому веб-сайті.
Завжди запитуйте всю зазначену на цьому веб-сайті інформацію у консультантів наших дилерських центрів АВТ Баварія Київ і уточнюйте інформацію про характеристики, технічні характеристики і обладнані моделі автомобіля, а також, в разі сертифікованих автомобілів з пробігом, актуальну інформацію про пробіг перед замовленням автомобіля.
Завжди перевіряйте умови придбання будь-яких товарів або послуг перед прийняттям будь-яких зобов'язань.
Вам слід отримувати власні незалежні фінансові консультації щодо будь-яких питань оподаткування або бухгалтерського обліку, згаданих на цьому веб-сайті.

Гарантії та зобов'язання

Інформація на сайтах АВТ Баварія Київ представлена ​​без гарантій будь-якого роду, в тому числі без гарантій придатності до продажу та використання з будь-якої конкретної метою. АВТ Баварія Київ не гарантує відсутності порушення прав третіх осіб. Хоча надана інформація вважається точною, вона може містити помилки або неточності.

Ні в якому разі АВТ Баварія Київ не несе відповідальності перед будь-ким за понесені збитки, пов'язані з даними матеріалами, крім збитків, викликаних недбалістю або халатністю АВТ Баварія Київ. АВТ Баварія Київ не несе відповідальності за зміст сайтів, які підтримуються третіми особами, і отже, відмовляється від відповідальності за представлені на цьому ресурсі посилання на інші сайти.