Обзор

THE M3

THE M3

НОВІ АВТОМОБІЛІ M BMW 3 СЕРІЇ СЕДАН.

  • Бензин
Двигун

BMW M3 Competition Седан, BMW M3 Седан, і BMW M340i xDrive.

В автомобілях M BMW 3 серії комбінуються тривимірний дизайн з чотирма дверима, атлетичність пропорцій і фірмова спортивність M. Серед ефектних седанів першість займає BMW M3 Competition з неймовірними 510 к.с. та 650 Нм крутного моменту. Авто оснащене крутим мотором BMW M Twin Power Turbo. У нього є восьмиступінчаста автоматична коробка передач M Steptronic та технологія Drivelogic, активний диференціал M, повний привід M xDrive * та багато технологій, перейнятих з автомобільного спорту. Все вищеперераховане гарантує максимальну динамічність як на гоночній трасі, так і в повсякденному використанні. Седан BMW M3 здатен розвити 480 к.с. і 550 Нм крутного моменту. Мікс правильно підібраної шестиступінчастої механічної трансмісії М та заднього приводу забезпечують динамічне кермування і робить з транспортного засобу справжнього атлета. BMW M340d xDrive Седан і BMW M340i xDrive виглядають привабливо, також в них поєдналися практичність, економічність в щоденній експлуатації і атлетизм. 

BMW M340i xDrive:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 7,3-7,0
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 167-159

BMW M340d xDrive:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 5,7-5,3
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 149-139

BMW M3 COMPETITION СЕДАН — ОСОБЛИВОСТІ.

Динамічні характеристики та елементи дизайну BMW M3 Competition Седан.

BMW M3 Competition Седан демонструє, яким доступним є автомобільний спорт завдяки BMW 3 серії Седан. Найрозповсюдженіша варіація BMW M3 Седан характеризується наявністю рядного шестициліндрового мотора на бензині BMW M Twin Power Turbo, чия потужність сягає 510 к. с. Також тут присутні численні технології для ходової та приводу, підлаштованими під автоспорт. Спільна дія активного диференціала та опціональної системи повного приводу M xDrive* значить, що власник цього унікального спортивного авто завжди користується типовими динамічними характеристиками М. особлива конструкція седана і бездоганні пропорції акцентують увагу на атлетичному вигляді транспортного засобу. Яскраві деталі дизайну М (дах з вуглеволокна, який має плавники чи чорні пороги створюють дивовижні спортивні акценти з зовнішньої сторони). Завдячуючи різним деталям М, кабіна BMW M3 Competition Седан характеризується атлетичною зовнішністю та в усьому орієнтується на водія.
BMW M3 COMPETITION СЕДАН — ОСОБЛИВОСТІ.
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

У цього двигуна BMW M Twin Power Turbo прекрасна потужність і особливий шум мотора. Двома турбокомпресорами Mono-Scroll, змінним керуванням клапанами та змінним керуванням розподільного валу, високоточним впорскуванням гарантується надзвичайна продуктивність транспортного засобу. 

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic.

Ця коробка передач M Steptronic, котра має функцію Drivelogic, здатна запропонувати не один варіант зміни передач: економічну (плавну), комфортну і особливо швидку. Передачі  можуть перемикатися вручну. Для цього користуються важелем перемикання чи перемикачами на кермі. А ще можна обрати одну з трьох програм, користуючись при цьому Drivelogic.

Система повного приводу M xDrive.

Система повного приводу M xDrive.

Система повного приводу M xDrive*, котра має активний диференціал M, забезпечує хороше зчеплення з дорожнім покриттям та динамічний рух на гоночних трасах та при повсякденній їзді. В опціональній технології комбінуються керованість повного приводу і класична маневреність заднього. Обирати можна між варіаціями приводу: 4WD Sport, 4WD та в 2WD (в режимі DSC-off).

*M xDrive з'явилася в продажу влітку 2021 року.*M xDrive очікується у продажу влітку 2021 року.

Композитні гальма M червоного блискучого кольору.

Композитні гальма M червоного блискучого кольору.

Завдячуючи тому, що при виготовленні цих гальм використовуються різні матеріали, вони мають прекрасні гальмівні характеристики, є легкими та стабільними. Завдяки гальмівним супортам блискучого червоного відтінку з написом «М» ефективна гальмівна система виглядає спортивно та яскраво. 

Карбоно-керамічні гальма M.

Карбоно-керамічні гальма M.

Дані гальма М відрізняються більш безпосереднім гальмуванням. У них невелика маса, що прекрасно впливає на динаміку, прискорення та маневреність. Технічне оснащення можна побачити крізь супорти (у золотисто-матовому відтінку з літерою «M» на задній і передній осях зовні) і карбоно-керамічні гальмівні диски. Через певні властивості матеріалу при гальмуванні можуть з’являтися шуми (наприклад, коли волога погода відразу після стоянки та при довготривалому низькому навантаженні). Проблеми можна позбутися, якщо висушити гальмо при намоканні чи навантаживши систему гальмування після довгого низького завантаження. Якщо на гальмівний механізм потрапляє дорожня сіль або волога, то це може знизити продуктивність цілої системи до рівня звичайнісіньких гальм. Погіршення гальмівної потужності можна компенсувати, якщо збільшити тиск на педаль гальма. Функціональний шум не має жодного впливу на надійність, безпечність та працездатність гальма. 

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport.

Даною системою генерується динамічний звук, що може варіюватися клапаном, вбудованим в систему випуску. В режимі SPORT+ та SPORT, які вмикаються кнопками обрання режимів руху, можна почути ще інтенсивніший звук мотора, тоді як за комфортної програми шум стає тихішим. 

BMW M3 СЕДАН – ОСОБЛИВОСТІ.

Динамічні характеристики та елементи дизайну BMW M3 Седан.

BMW M3 Седан є спортивним авто, котре відрізняється видатними ходовими характеристиками. Це забезпечують силовий агрегат BMW M Twin Power Turbo з потужністю 480 к.с., технології і задній привід, що беруть початок з автомобільного спорту. Мова йде про типову підвіску М з наявністю активного диференціала. Бездоганну взаємодію між автомобілем та автовласником створює збільшена механічна шестиступінчаста коробка передач М з точними, короткими перемиканнями передач. Про спортивний потенціал BMW M3 Седан свідчать яскраві деталі дизайну М і атлетична конструкція з чотирма дверцятами.
BMW M3 СЕДАН – ОСОБЛИВОСТІ.
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

У рядного шестициліндрового бензинового мотора BMW M Twin Power Turbo висока потужність і типовий для серії М шум двигуна. Завдяки прямому високоточному впорскуванню, змінному керуванню розподільного валу, повністю змінному керуванню клапанами і двом турбокомпресорам Mono-Scroll забезпечується висока продуктивність. 

Механічна коробка передач М і задній привід.

Механічна коробка передач М і задній привід.

Механічною шестиступінчастою коробкою передач М забезпечуються особливі спортивні якості автотранспорту. У неї плавний хід, і вона гарантує точну і швидку зміну передач. Якщо правильно вибрати передачу, можна ефективно користуватися усією потужністю мотора. Чудово підходить для трек-дня: завдяки задньому приводу автотранспорт стає дійсно спортивним при вимкненій системі DSC. Оскільки потужності передаються винятково на задні колеса, авто дарує ще більше задоволення від кермування. 

Специфічна підвіска М.

Специфічна підвіска М.

В цій підвісці М поєднується висока жорсткість, легкість та надійність конструкції, оптимізованість конструкції системи з широкою колією і активним диференціалом M. Бездоганне управління авто здійснюється завдяки швидкій реакції підвіски та керма. Налаштування М допомагають налаштовувати характеристики, якщо в цьому виникає необхідність.

Композитні гальма M червоного блискучого кольору.

Композитні гальма M червоного блискучого кольору.

Легкі та стабільні композитні гальма М мають чудові властивості завдяки тому, що при їх виробництві використовувалися різні матеріали. Блискучими червоними гальмівними супортами з буквою М даній ефективній системі гальмування спортивність і виразність вигляду.

Карбоно-керамічні гальма M.

Карбоно-керамічні гальма M.

Гальмами М забезпечується безпосереднє гальмування. У них невелика маса, що добре для динамівки, маневреності і прискорення. Оснащення можна побачити через золотисто-матові супорти з написом «М» на задній і передній осях з зовнішньої сторони та карбоно-керамічні диски гальмування. Через специфічні властивості матеріалу можуть з'явитися шуми при гальмуванні. На це може повпливати тривале низьке навантаження чи волога погода одразу після стоянки. Даних шумів можна позбутися після сушки гальміваних дисків. Або можна декілька разів сильно натиснути педаль гальма після довготривалого низького завантаження. Волога та дорожня сіль, потрапивши на гальмо, можуть спричинити зниження продуктивності системи гальмування до півня класичних гальм. Якщо рівень гальмівної потужності впаде – це можна виправити, якщо збільшити тиск на педаль гальма. Незрозумілі звуки не знижують безпечність функціональність і надійність гальма.

BMW M340I XDRIVE – ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ

Динамічні характеристики та елементи дизайну BMW M340i xDrive.

BMW M340i xDrive яскраво показує спортивність характеру (технічно та оптично). В той же час, зберігається практичність для щоденного використання. Подвійна решітка радіатора BMW з сітчастим дизайном і красиві елементи сірого відтінку Cerium Grey Metallic підкреслюють динамічність автотранспорту. Мотори BMW M Twin Power Turbo мають потужність до 374 к.с. Взаємодіючи з точно відрегульованими деталями ходової частини (такими, як адаптивна підвіска M), вони дарують неабияке задоволення від кермування та хорошу керованість авто.
BMW M340I XDRIVE – ОСОБЛИВОСТІ АВТОМОБІЛЯ
Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport.

Диференціалом M Sport оптимізується курсова стійкість при прискоренні або перелаштуванні на виході з повороту, при швидкому проходженні поворотів або на різному дорожньому покритті та адгезія з дорогою. Зчеплення підвищує диференціал з електрокеруванням, яким зменшується різниця в швидкостях обертання коліс позаду. 

Спортивна 8-ступінчаста коробка передач Steptronic.

Спортивна 8-ступінчаста коробка передач Steptronic.

Восьмиступінчастою коробкою передач Steptronic Sport забезпечується спортивна зміна передач. Це можливо в ручному чи автоматичному режимі, використовуючи кнопки перемикання передач чи спеціальний важіль, для динамічного або комфортного руху. Зміна передач спеціально запрограмована для найліпших швидкісних показників в режимі SPORT і з важелем перемикання передач у лівому положенні S/M.

Гальмівна система M Sport.

Гальмівна система M Sport.

Дана гальмівна система M Sport характеризується чотирипоршневими фіксованими супортами попереду і однопоршневими плаваючими супортами блакитного відтінку з позначкою «М» позаду. А чималими гальмівними дисками забезпечуються топові якості при гальмуванні.

Адаптивне спортивне рульове керування.

Адаптивне спортивне рульове керування.

Завдячуючи адаптивному спортивному рульовому керуванню з використанням технології Servotronic гарантується точна і швидка реакція рульового керування з мінімальними фізичними зусиллями. Система відразу відгукується на кут нахилу керма та використовує різні передаточні числа рульового керування. Це поліпшує керованість при динамічній їзді і зменшує зусилля, потрібні для кермування під час парковки і проходження поворотів.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска М.

Занижена на десять міліметрів адаптивна підвіска M в будь-який час регулюється за допомогою електроніки відповідно до умов їзди і дороги. Водій також може відрегулювати якості підвіски, скориставшись перемикачем режимів руху Driving Experience Control для забезпечення бажаного стилю кермування спортивного з високою керованістю або комфортного.

КОКПІТ ВОДІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.

Панель приладів M та концепція експлуатації, цифрові послуги та системи допомоги водієві в автомобілях BMW M3 Седан.

Різні інноваційні технології BMW M 3 серії Седан підтримують водія та пасажирів під час подорожей, даруючи їм відчуття безпеки та зручність. Чіткість і точність гарантуються проекційним дисплеєм M* та спеціальною панеллю приладів M*. Налаштована в індивідуальному порядку система M Setup*, головна консоль з кнопками SETUP* і M MODE*, кнопка червоного кольору Start/Stop* надають транспорту спортивного характеру. Використовуйте інтелектуальні системи допомоги водію при паркуванні та русі. Опції доступні для BMW M3 Седан і BMW M3 Competition Седан.
КОКПІТ ВОДІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.
Панель приладів M.

Панель приладів M.

Панель приладів M* цілеспрямовано і точно відображає дані про кермування в режимі TRACK і SPORT. Тому тиск та температура в шинах і значення тиску наддуву завжди можна побачити, навіть при проїзді гоночної траси. Кнопкою M MODE (на блоці керування головної консолі*) виконується налаштування і керування. Опції є у BMW M3 Седан та BMW M3 Competition Седан.

* Доступно для BMW M3 Competition Седан та BMW M3 Седан.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

У BMW Live Cockpit Professional з опцією навігації є два якісних дисплеї. Йдеться про повністю цифровий 12,3-дюймовий на панелі приладів і 10,25-дюймовий екран керування з високою здатністю розділення, котрим управляють за допомогою дотиків. Операційна система BMW OS 7 теж дозволяє керування через сенсорний контролер iDrive.

M Setup.

M Setup.

M Setup дає змогу налаштування різних параметрів динаміки руху, включаючи якості мотора, рульового керування і коробки передач. Ще можна регулювати амортизатори, рівень втручання системи динамічного контролю стійкості (DSC) чи розподіл крутного моменту в системі повного приводу M xDrive відповідно до ваших потреб.

*M Setup є BMW M3 Седан і BMW M3 Competition Седан. М xDrive є в продажу з літа 2021 року. 

Інтегрована гальмівна система М.

Інтегрована гальмівна система М.

Окрім економії ваги десь на 2 кг, інтегрованою гальмівною системою BMW M3 Competition Седан і BMW M3 Седан здійснюється швидке гальмування. Залежно від ситуації водій має змогу обирати серед параметрів педалі гальма Comfort та Sport. Системою здійснюється реагування на дії водія в залежності від відібраних параметрів. Обираючи режим Sport, майте на увазі, що тут гальмування відбувається швидше при однаковому ході педалі, особливо якщо брати низькі швидкості. Проте реакція двох налаштувань майже співпадає за високої швидкості.  

Проекційний дисплей BMW.

Проекційний дисплей BMW.

Проекційним кольоровим дисплеєм BMW з особливими опціями М* виводиться інформація, потрібна для подорожей. Натиснувши кнопку, автовласник може перемикатись на унікальний дисплей М, який є індикатором передач, демонструє обороти за хвилину у вигляді кривої динамічного діапазону за показниками перемикання передач. Останні показують найкращий момент для переключання, а ще рекомендації з навігації.  

* Особливі опції M є в моделях BMW M3 Седан та BMW M3 Competition Седан.

Панель керування на центральній консолі.

Панель керування на центральній консолі.

На простій і зрозумілій панелі керування кнопка M MODE* під функцією Start/Stop змінює вміст дисплея. Кнопка SETUP* відкриває ще більше можливостей, аби можна було налаштовувати характеристики авто. Нею відкривається меню для особистих налаштувань динаміки їзди. Додатковими кнопками вмикаються або вимикаються окремі асистенти допомоги. SETUP та *M MODE є в BMW M3 Седан і BMW M3 Competition Седан.

Кнопка Start/Stop червоного кольору.

Кнопка Start/Stop червоного кольору.

Завдяки цій кнопці можна запускати мотор взагалі без ключа, щойно авто розблокується. Її також використовують, щоб зупинити мотор. Ключ від транспорту розпізнається в авторежимі, його не треба вставляти.

* Червона кнопка Start/Stop є в доступі в моделях  BMW M3 Седан і BMW M3 Competition Седан.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW М3 СЕДАН.

Виразність і яскравість дизайну BMW M3 Competition демонструє динаміку і міць в кожному елементі. Дивуючі функції оснащення від ательє BMW Individual дають вам змогу зробити акцент на атлетизмі моделі. В иасортименті є різні лакофарбові покриття BMW Individual з ефектом "металік": "Dravit Grey", “Tanzanite Blue", “Aventurin Red”, “Oxide Grey” та “Mexico Blue". Їм нічим не поступаються матові покриття BMW Individual з ефектом "металік": “Frozen Black", “Frozen Dark Grey", "Frozen Orange metallic", "Frozen Portimao Blue" і "Frozen Brilliant White". Сидіннями M Sport або опціональними ковшовидними сидіннями M з оббивкою з тонкої шкіри «Merino» підкреслюється елегантна спортивна атмосфера. Доступні варіації оббивки BMW Individual означають повну обробку дрібнозернистою шкірою "Merino” «Фіорд Синій» / «Чорний». Ще є BMW Individual з повною обробкою шкірою “Merino” наступних відтінків: “Синій Фіорд" / "Чорний", "слонова кістка", “Червоний Фіона" / "Чорний" і "Тартуфо", обидві мають місцеву перфорацію. Якісні декоративні планки BMW Individual під вуглеволокно з перлинно-глянцевою хромовою акцентною смугою, "Алюміній з сітчастим малюнком" із вставками відтінку "Перлинний Хром", планки "Чорний рояльний Лак" або "Дерево Fineline" чорного тону із сріблястим ефектом і чіткою структурою. Всі ці пропозиції роблять салон BMW M3 Competition ще вишуканішим.

ДЕТАЛІ BMW M PERFORMANCE.

Надспортивне обладнання — для BMW M3 Competition Седан та BMW M3 Седан.

BMW M3 Седан і BMW M3 Competition Седан вражають дизайном «м’язистому» екстер’єру та емоційній естетиці. З високоякісними аксесуарами і деталями BMW M Performance ви ще більше акцентуєте увагу на спортивному характері автотранспорту. Підходить для динамічного екстер’єру.
ДЕТАЛІ BMW M PERFORMANCE.
Передній сплітер M Performance з вуглецевого волокна.

Передній сплітер M Performance з вуглецевого волокна.

Передній сплітер M Performance повністю зроблений з вуглецевого волокна. Ним підкреслюється мужній екстер’єр авто. Неповторний гоночний вигляд обирають ті, хто не хоче йти на компроміси. 

20-/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Frozen Gold Bronze.

20-/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Frozen Gold Bronze.

Високоякісні 20"/21" ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Gold Bronze.

Глушник M Performance, титановий.

Глушник M Performance, титановий.

Глушник M Performance привертає до себе увагу безкомпромісним звучанням автомобільного спорту. Спортивний модуль вихлопної труби і глушник повністю зроблені з титану для подальшої участі транспортного засобу у автоперегонах. 

Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна.

Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна.

Задній спойлер M Performance має аеродинамічний виріз. Він зроблений з якісного вуглецевого волокна та формує яскравий спортивний вигляд задньої секції автомобіля. Оптимізована аеродинаміка допомагає в досягненні швидкісних показників. Динаміка, що виглядає унікально.

Бічна вставка для спідниці M Performance з вуглецевого волокна.

Бічна вставка для спідниці M Performance з вуглецевого волокна.

Бічна вставка для спідниці M Performance робиться вручну з якісного вуглеволокна. Завдяки ній візуально збільшуються пропорції транспортного засобу, останній отримує ще динамічніший дизайн. Вставка створює елегантний і спортивний вигляд.  

20/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у матовому кольорі Jet Black Matt.

20/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у матовому кольорі Jet Black Matt.

Високоякісні 20"/21" ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M зроблені у матовому кольорі Jet Black Matt.

Задній дифузор M Performance з вуглецевого волокна.

Задній дифузор M Performance з вуглецевого волокна.

Справжній ентузіазм, стовідсотковий характер автомобільного спорту та беззаперечна технологічність. Задній дифузор M Performance робився вручну з вуглеволокна. Завдяки цьому створюється ще динамічніша зовнішність, а «м'язистий» дизайн авто вражає ще більше. 

ЦІНИ, КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ АВТОМОБІЛІВ BMW M 3 СЕРІЇ СЕДАН.

КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ BMW M 3 СЕРІЇ СЕДАН.

BMW M3 Седан G80 2020 у кольорі Isle of Man green metallic, вид з висоти пташиного польоту Індивідуальні фінансові продукти від BMW Financial Services доставлять вас швидко та зручно до місця призначення. Чи то для кредитування або лізингу — кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань. Дізнайтеся більше про привабливі рішення щодо кредитування або відповідну пропозицію лізингу для вашого BMW M3 Competition Седан, BMW M3 Седан, BMW M340i xDrive.

photo_text_left_right16267
ЗАСТОСУНОК BMW BROCHURE.
Інтерактивно насолоджуйтесь світом BMW на своєму смартфоні чи планшеті. Застосунок BMW Brochure містить цифрові каталоги для всіх сучасних моделей BMW. Насолоджуйтесь детальною інформацією про товар, чудовими зображеннями, вражаючими відео та захоплюючими історіями про обраний вами BMW. І, звичайно, тут ви також знайдете деталі щодо дизайну, варіантів обладнання, послуг та технологій абсолютно нових BMW M3 Competition Седан, BMW M3 Седан, BMW M340i xDrive.
photo_text_left_right16268

Витрата пального та викиди CO2 автомобілів BMW M 3 серії Седан.

BMW M3 Competition Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 9,6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 221

BMW M3 Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10,1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 230

BMW M340i xDrive Седан:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 7,7
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 177

Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EU) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.

Викиди CO2 визначаються відповідно до Директиви 1999/94 / ЄС та Європейського регламенту в його поточній редакції. Наведені значення базуються на споживанні палива, значеннях викиду CO2 та споживанні енергії відповідно до циклу NEDC для класифікації.

Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.