BMW M135i xDrive

THE 1

THE 1

НОВИЙ BMW M135i xDRIVE: 306 К.С, 225 кВт, 450 Н.М.

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Стильний та досконалий автомобіль BMW моделі M135i xDrive подарує приємні відчуття у процесі водіння. Він здивує своєю потужністю, встановивши новий рекорд. Спортивний вигляд та характер підкреслюється елементами: подвійна решітка для радіатора, задній спойлер та випускні труби. Автомобіль на дорозі вражає своєю маневреністю та стійкістю. Диференціал M Sport, трансмісія та управління M Sports дають можливість автомобілю продемонструвати максимальне управління. У M135i встановлений чотирьохциліндровий двигун із високими оборотами TwinPower Turbo, що працює на бензині. Мотор надає автомобілю динамічності, роблячи його продуктивним.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 171

ЄДИНИЙ У СВОЄМУ РОДІ.

BMW M135i xDrive демонструє свої спортивні якості.

ПОТУЖНИЙ ДВИГУН.

ПОТУЖНИЙ ДВИГУН.

КРАЩА ДИНАМІКА ВОДІННЯ.

КРАЩА ДИНАМІКА ВОДІННЯ.

СПОРТИВНИЙ САЛОН.

СПОРТИВНИЙ САЛОН.

ЧИСТА АТЛЕТИКА.

ЧИСТА АТЛЕТИКА.

СПОРТИВНІ СИДІННЯ M SPORT.

СПОРТИВНІ СИДІННЯ M SPORT.

Витрата палива та викиди CO2.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC та чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням:

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html