Моделі та обладнання

THE 2

THE 2

BMW M235i xDRIVE ГРАН КУПЕ В ДЕТАЛЯХ: МОДЕЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ

Метою розробників нового BMW M235i xDrive Гран Купе було не розширення сегмента, а створення лідера для нього. Ознайомтеся з детальними даними, які характеризують виняткову динаміку водіння, потужний 4-циліндровий бензиновий двигун M TwinPower Turbo, провокаційний дизайн з ексклюзивними деталями M серії, застосованими в екстер’єрі та в кабіні, орієнтованій на водія.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ.

Особливі риси в екстер’єрі та інтер’єрі BMW M235i xDrive Гран Купе.

Спортивний характер BMW M235i xDrive Гран Купе простежується і в зовнішньому вигляді, і в салоні. Кожна деталь пройнята безкомпромісною динамікою. Спортивний характер обумовлений багато в чому застосуванням аеродинамічного пакету М та ексклюзивних деталей М в кольорі Cerium Grey. Атлетичний вигляд задається відмінними особливостями автомобіля – решіткою радіатора BMW в сітчастому дизайні, оздобленням випускної системи, заднім спойлером М. Вони вигідно відтіняють м’язисті форми, контури спортивного купе. У салоні атмосфера максимальної продуктивності задається спортивними сидіннями М та педалями М.
ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ.
Решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні.

Решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні.

Решітку радіатора BMW в сітчастому дизайні оздобили в кольорі Cerium Grey. Ретельно продумана решітчаста структура прийшла зі світу автоперегонів. Вона служить високоякісним динамічним акцентом в дизайні екстер’єру. Завдяки їй передня частина здається більш глибокою та цінною.

Випускна система M.

Випускна система M.

Мінімальний протитиск дозволяє випускній системі М з двох сторін забезпечувати підвищення потужності двигуна. Генерований нею звук служить свідченням спортивного характеру автомобіля. Звук контролюється за допомогою вбудованого механізму випускного клапана. Наявність декоративних смужок на випускній трубі в кольорі Cerium Grey створює виразний візуальний акцент.

Аеродинамічний пакет M.

Аеродинамічний пакет M.

Спортивний характер автомобіля підкреслюється аеродинамічним пакетом M зі спеціальними переднім та заднім фартухами та бічним оздобленням спідниці, що передають чисту динаміку руху. Частини оздоблення, пофарбованого в колір кузова, забезпечені вставками в кольорі Dark Shadow. На BMW M235i вставки представлені в чорному глянсовому кольорі.

Задній спойлер М.

Задній спойлер М.

Призначення заднього спойлера М – підкреслити спортивність силуету автомобіля та знизити небажаний аеродинамічний підйом. Завдяки створенню притискної сили на задній осі автомобілю забезпечується більша стійкість під час водіння.

auto_main_photo

ПАКЕТ M PERFORMANCE.

Прояву спортивного потенціалу автомобіля та забезпеченню максимальних характеристик прискорення сприяє пакет M Performance. Динаміка водіння збільшується з огляду на зниження ваги. Виконання відмінних елементів дизайну в чорному кольорі та 18-дюймові легкосплавні колісні диски дають візуальне уявлення про застосування пакета M Performance.

ЯК ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ВИДАТНА ДИНАМІКА РУХУ.

Технології трансмісії та шасі BMW M235i xDrive Gran Coupé.

Спортивне кермове управління М, 8-ступінчаста трансмісія Steptronic та спортивна підвіска роблять BMW M 235i xDrive Гран Купе найбільш швидкісним представником свого сегменту. Система Performance Control та інноваційні функції, на зразок інтелектуального повного приводу BMW xDrive, дозволяють відчути динаміку та поперечне прискорення в кожному швидкісному діапазоні. Додайте до цього потужний та напрочуд ефективний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo і стане зрозуміло чому цьому автомобілю властива виняткова впевненість в собі на будь-якій дорозі і помітність у будь-якому натовпі.
Спортивне кермове управління M.

Спортивне кермове управління M.

Спортивним кермовим управлінням M з Servotronic створюється пряма та чуйна реакція кермового управління, знижується зусилля, необхідне для управління. Ви керуєте автомобілем з більшою точністю, спортивні характеристики особливо яскраво проявляються на звивистих дорогах.

Спортивна трансмісія Steptronic.

Спортивна трансмісія Steptronic.

8-ступінчастою коробкою передач Steptronic Sport пропонується неймовірна спортивність перемикання. Обирайте автоматичне керування або ручне (скориставшись підкермовими перемикачами або важелем перемикання передач), щоб їздити комфортно або насолоджуватися неймовірно динамічним водінням. Перейшовши до режиму SPORT та встановивши важіль перемикання передач в ліве положення S/M, ви досягнете максимальної продуктивності перемикання передач.

xDrive.

xDrive.

Інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive здійснюється плавний розподіл потужності приводу на передні та задні колеса, що дозволяє підтримувати максимальну тягу, динаміку руху та безпеку незалежно від дорожньої ситуації. Для досягнення більшої маневреності електронним управлінням розподілом потужності врівноважується надлишкова або недостатня обертальність на поворотах.

Спортивна підвіска М.

Спортивна підвіска М.

Зі спортивною підвіскою М автомобіль опускається приблизно на 10 мм. За рахунок більш коротких пружин, більш жорстких налаштувань демпфера та більш жорстких стабілізаторів досягнутий більш прямий дизайн підвіски. Це сприяє чітко спортивному стилю водіння.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Адаптивною підвіскою регулюються характеристики амортизатора згідно зі змінами дорожньої ситуації, щоб зберегти комфорт, динаміку водіння та максимальну безпеку. Система Driving Experience Control дозволяє вибір режимів: стандартного – COMFORT або динамічного – SPORT.

Спортивні гальма М.

Спортивні гальма М.

Багатопоршневі гальмівні супорти темно-синього кольору з позначенням M – характерна ознака спортивних гальм М, що забезпечують гальмування з винятковою ефективністю. Створені з урахуванням високого динамічного потенціалу автомобіля, вони дозволяють дотримуватися яскраво спортивного стилю водіння, забезпечуючи відмінне гальмування на мокрій поверхні.

Performance Control.

Performance Control.

Система Performance Control контролює гальмування ведучих коліс в напрямку вигину. Це дозволяє розподілити велику частку потужності приводу на зовнішні колеса. За рахунок спрямування кутового моменту автомобіля в криву зростає його маневреність та курсова стійкість.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ТА ФУНКЦІЇ ПІДТРИМКИ КОМФОРТУ.

Впровадження інноваційних технологій на допомогу водієві та технологічні функції в BMW M235i xDrive Гран Купе.

Кожна деталь BMW M235i xDrive Гран Купе служить наочним втіленням технічного прогресу. Керувати автомобілем та здійснювати паркування значно легше, користуючись інноваційними системами допомоги водієві: асистентом заднього ходу, активним круїз-контролем з функцією гальмування та прискорення, асистентом паркування.
ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ТА ФУНКЦІЇ ПІДТРИМКИ КОМФОРТУ.
Асистент паркування.

Асистент паркування.

З асистентом паркування легше виконувати маневри, коли здійснюєш паркування. Камерою заднього виду виводиться на дисплей зображення простору позаду автомобіля. Завдяки системі активної сигналізації зближення під час паркування при маневруванні менш імовірно отримати пошкодження. Асистентом паркування виконується паралельне та перпендикулярне паркування, виїзд з місця паралельного паркування в автоматичному режимі. За допомогою асистента руху заднім ходом легше маневрувати, здаючи заднім ходом у вузькому просторі.

Активний круїз-контроль.

Активний круїз-контроль.

На швидкостях 30-160 км/год активним круїз-контролем з функцією Stop&Go підтримується дистанція до транспортного засобу, що рухається попереду. Він забезпечує автоматичну зупинку та відновлення руху, коли доводиться переміщатися в потоці машин в умовах, що часто змушують уповільнюватися аж до повної зупинки. На асистента обмеження швидкості покладене дотримання необхідних вимог до швидкості під час роботи круїз-контролю. Асистентом контролю дистанції попереду з функцією гальмування відслідковуються нерухомі автомашини, пішоходи та велосипедисти перед автомобілем.

Асистент обмеження швидкості.

Асистент обмеження швидкості.

Функція діє у поєднанні з асистентом водіння або активним круїз-контролем з функцією Stop&Go. Нею підтримується поточна швидкість руху, яка визначається за допомогою індикаторів – обмеження швидкості та заборони обгону з функцією попереднього перегляду. За рахунок цього знижується навантаження на водія. Коли рух відбувається вздовж шосе, магістралі, він звільняється від необхідності постійно звіряти, чи відповідає фактична швидкість встановленим обмеженням.

Пакет систем допомоги водієві Driving Assistant.

Пакет систем допомоги водієві Driving Assistant.

Пакет систем допомоги водієві Driving Assistant складається з компонентів, які отримують дані від численних камер та датчиків: системи попередження про зіткнення з функцією автоматичного гальмування, асистента обмеження швидкості з функцією попередження про неможливість обгону, системи попередження про виїзд за межі зайнятої смуги руху. Також доступне надання функцій: попередження про наявність транспортних засобів, що рухаються позаду в поперечному напрямку, допомоги під час перестроювання, запобігання зіткненню під час руху заднім ходом.

Витрата палива та викиди CO2.

BMW M235i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 7.6-7.5
Викиди СО2 в г/км (в поєднанні): 173-172

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC та чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html