Системи допомоги водієві

ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

ДОВІРТЕСЯ НАДІЙНИМ ПОМІЧНИКАМ.

Системи BMW ConnectedDrive Driver Assistance в BMW 2 серії Гран Турер.

Численні інноваційні технології роблять водіння менш виснажливим, гарантують комфорт та забезпечують безпеку на найвищому рівні. І Ви можете повністю віддатися безтурботному задоволенню за кермом.

ПРОЕКЦІЙНИЙ ДІСПЛЕЙ BMW
Повнокольоровий віртуальний дисплей BMW проектує всю актуальну інформацію на панель в поле зору водія, завдяки чому ніщо не відволікає його від дороги. На дисплеї можуть бути виведені такі дані, як поточна швидкість, інформація навігаційної системи, обмеження швидкості (включаючи заборону обгону), дані телефону та розважальної системи (списки номерів або музичних композицій), а також інформація і попередження від різних систем допомоги водієві. Символи проектуються на висувну панель над комбінацією приладів, відображаються в повному кольорі, в результаті чого дорожні знаки виглядають реалістично. Легке тонування панелі збільшує контраст. Яскравість регулюється автоматично залежно від освітлення, а також може встановлюватися вручну. Денний і нічний режими дисплея відрізняються дизайном. Крім того, водій може вибрати, яку інформацію відображати крім поточної швидкості і попереджень систем підтримки. У поляризованих сонячних окулярах дисплей видно гірше.
photo_text_left_right6985
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

СИСТЕМА DRIVING ASSISTANT PLUS.

Система Driving Assistant Plus надає беззаперечно більше безпеки та комфорту. Вона включає в себе систем попередження про зіткнення та наїзд на пішоходів, систему пригальмовування в місті, систему попередження про схід зі смуги руху, асистент дальнього світла, інформацію про обмеження швидкості, круїз-котроль з функцією Stop&Go та асистент допомоги в заторах.

Система допомоги в заторах
Система попередження про схід зі смуги руху
Система попередження про зіткнення та наїзд на пішоходів
Активний круїз-контроль з функцією stop&go.
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА PLUS ІЗ СЕНСОРНИМ КОНТРОЛЕРОМ iDRIVE.

Навігаційна система Plus з проекційним дисплеєм BMW об’єднують декільку корисних компонентів: навігаційну систему з вбудованим 8,8-дюймовим кольоровим РК-дисплеєм, радіо, MP3 програвач, подвійний тюнер RDS та панель керування з 5,7-дюймовим TFT-дисплеєм високого розширення. Прокладання маршруту виконується за допомогою стрілки, карти або голосових команд. Керування навігаційною системою виконується інтуітивно зрозумілим способом за допомогою сенсорного контролера iDrive з кнопками вибору меню та вісьмома функціональними закладками або за допомогою голосових команд, в залежності від комплектації автомобіля.

Навігаційна система Plus прокладає швидкі та найкоротші маршрути у багатьох країнах Європи та у деяких випадках за їх межами. Для раннього виявлення заторів і швидкого розрахунку альтернативних маршрутів, які дають можливість безпечно прибути в пункт призначення, використовується технологія TMC.

Сенсорний контролер iDrive