Характеристики

THE 1

THE 1

НОВИЙ BMW 1 СЕРІЇ: МОДЕЛІ, ДВИГУНИ, ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

BMW 1 приваблює продуманою спортивністю та сучасним дизайном. Пропоновані варіанти інтер'єру й екстер'єру, динамічно оптимізовані компоненти трансмісії та шасі, застосовані інноваційні технології та системи допомоги водієві заслуговують на те, щоб дізнатися про них більше.

Зазирніть в розділ «Технічні дані». Тут представлена детальна інформація та цікаві факти, що характеризують економічні двигуни BMW 1 серії. Ви можете дізнатися і про характеристики продуктивності, потужності та крутний момент, і про споживання, і про викиди CO2, і про розміри окремих моделей.

МОДЕЛІ ТА ВАРІАНТИ ОСНАЩЕННЯ.

Потужні індивідуальні версії моделей BMW 1 серії.

СПОРТИВНИЙ ДИЗАЙН.

Представляємо високоякісне обладнання для BMW 1 серії.

Цілковито нова модель BMW 1 серії Sport Line пропонується з різними варіантами спортивного дизайну. Ознайомтеся з високоякісним обладнанням для екстер'єру й інтер'єру, щоб ваш автомобіль став унікальним, повністю відповідним до вашого смаку та переваг.
СПОРТИВНИЙ ДИЗАЙН.
Подвійна решітка радіатора.

Подвійна решітка радіатора.

Фірмову решітку радіатора BMW прикрашають поздовжні планки ексклюзивного дизайну. Їхні передні поверхні виконані в чорному глянцевому кольорі, а рамкам надане глянцеве хромоване покриття.

Світлодіодні фари.

Світлодіодні фари.

Усім функціям світлодіодних фар, від денних ходових вогнів до близького та дальнього світла, забезпечили велику тривалість терміну служби й економічність. Це результат застосування світлодіодної технології. Динамічними плоскими фарами створюється покращена видимість. Колір освітлення наближений до денного. Відмінне освітлення забезпечене за будь-якої погоди та у нічний час.

Кришки дзеркал у чорному глянцевому кольорі.

Кришки дзеркал у чорному глянцевому кольорі.

Використання чорного глянцевого кольору для кришок дзеркал дозволило візуально підкреслити спортивність характеру автомобіля. І створити вражаюче враження його індивідуальності.

Глянцевий Shadow Line BMW Individual.

Глянцевий Shadow Line BMW Individual.

У чорному глянцевому кольорі виконано багато деталей, що відносяться до обладнання Shadow Line BMW Individual:

 • віконні оздоблення;
 • рами й направляючі;
 • стійки;
 • рами, основи та ніжки зовнішніх дзеркал.
Задні фари.

Задні фари.

Скульптурна зовнішня геометрія задніх ліхтарів пристосована до традиційної технології освітлення. У кожного з них освітлювальні елементи поміщені в кузов і задні двері, щоб оптимізувати простір під навантаження. Задні фари також забезпечені ліхтарем заднього ходу з технологією світлодіодного відбивача.

Обробка вихлопної труби.

Обробка вихлопної труби.

Вихлопна труба поміщена ліворуч в 3-циліндрових двигунах, ліворуч і праворуч в 4-циліндрові. Її 90-міліметровою обробкою задається візуальний акцент і підкреслюється спортивність характеру автомобіля.

МІЦЬ, МАНЕВРЕНІСТЬ І ДИНАМІКА РУХУ.

Привод, ходова частина та рульове керування M Sport BMW 1 серії.

Зовсім новий BMW 1 серії дозволить одержати від кожної поїздки яскраві враження. Він здатен могутньо прискорюватися, упевнено маневрувати та забезпечувати безпеку руху. Цьому сприяють ефективний двигун і комплекс динамічних компонентів трансмісії та шасі. Познайомтеся з ними детальніше, щоб налаштувати свій BMW 1 серії під індивідуальні уподобання.
4-циліндровий бензиновий двигун M Twinpower Turbo.

4-циліндровий бензиновий двигун M Twinpower Turbo.

Встановлення 4-циліндрового бензинового двигуна M TwinРower Turbo в BMW M135i xDrive дозволило перетворити його в прекрасного спортсмена. Він приносить справжнє задоволення від водіння завдяки особливій потужності, яку забезпечують:

 • нові поршні;
 • збільшений турбонагнітач;
 • оптимізований напрямок впускного повітря;
 • високоефективний комплект охолодження;
 • вихлопна система М.
Рульове керування M Sport із сервотроніком.

Рульове керування M Sport із сервотроніком.

Зі спортивним рульовим керуванням М, що включає сервотронік:

 • підвищилися чутливість і точність керування;
 • зменшилося зусилля, необхідне для повороту рульового колеса.

Зростаюча точність керування дозволяє підвищити динамічність руху, що особливо позначається на звивистій дорозі.

8-ступінчаста автоматична коробка передач Steptronic Sport.

8-ступінчаста автоматична коробка передач Steptronic Sport.

Оцініть неймовірно швидкі перемикання в спортивній автоматичній коробці передач Steptronic. Можна обрати автоматичний або ручний режим перемикання передач. Перемикання дозволяють виконувати:

 • важіль селектора;
 • підрульові пелюстки.

Передбачено два режими:

 • COMFORT – з більш плавним перемиканням;
 • SPORT – з перемиканням у максимально спортивному алгоритмі.
Інтелектуальна система повного привода BMW xDrive.

Інтелектуальна система повного привода BMW xDrive.

BMW xDrive забезпечить плавний динамічний перерозподіл крутного моменту між передніми та задніми колесами. Що дозволить одержати максимальне зчеплення з дорогою, зберегти високу динаміку та безпеку за будь-яких умов руху. Подальше покращення маневреності досягається електронно-керованою системою розподілу крутного моменту за рахунок оптимізації співвідношення надлишкової та недостатньої обертальності під час проходження поворотів.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

При зміні дорожньої ситуації адаптивна підвіска виконає відповідну зміну характеристик амортизаторів, що дозволить зберегти звичний рівень динаміки. Комфорт та безпека. За допомогою перемикача режимів руху можна перейти зі стандартного COMFORT в SPORT і назад.

АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.

Асистент водіння для BMW 1 серії.

Цілковито новим BMW 1 серії створюються максимальний комфорт і безпека. Чому слугують численні корисні функції, цифрові послуги та системи допомоги водієві.
АСИСТЕНТ ВОДІННЯ.
Асистент водіння.

Асистент водіння.

Пакет асистента водіння оснащений:

 • попередженням про наближення автомобіля або людини за допомогою камер з функцією повного гальмування в місті;
 • обмежувачем швидкості, що включає надання інформації про обмеження швидкості, з індикатором обгону з попереднім переглядом і попередженням про вихід зі смуги руху;
 • радіолокаційним обладнанням, що включає попередження про ситуацію з дорожнім рухом позаду, про зміну смуги руху, про зіткнення ззаду.
Парктронік Parking Assistant.

Парктронік Parking Assistant.

Паркуватися з парктроніком набагато простіше. Завдяки камері заднього виду чітко оглядається, що відбувається за автомобілем. Active Park Distance Control попередить можливість ушкоджень під час паркування. За допомогою паркувального асистента можна автоматично припаркуватися, паралельно або перпендикулярно, залишивши паралельні паркувальні місця. Reversing Assistant забезпечить точний рух заднім ходом, необхідний, наприклад, у вузькому провулку.

Управління жестами.

Управління жестами.

Деякі з функцій керування BMW можуть виконуватися через керування жестами рук. Після того, як операції були обрані, система керування жестами зможе розпізнавати жести:

 • «змахнути» або «навести», щоб відхилити/прийняти вхідний виклик;
 • кругові рухи вказівного пальця, щоб виконати регулювання гучності.
Повноколірний проекційний дисплей BMW.

Повноколірний проекційний дисплей BMW.

Вся інформація відображається безпосередньо в полі зору водія проекційним дисплеєм. Йому не потрібно відриватися від керування автомобілем, щоб одержати відомості про:

 • поточну швидкість;
 • підказки системи навігації;
 • індикатор обмеження швидкості (що включає індикатор заборони на обгін);
 • телефонну книгу;
 • списки розважальної системи.

Витрата палива та викиди СО2 в BMW 1 серії.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованому на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливої установки додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC і діючою редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівні викидів CO2 і споживанні електроенергії в циклі NEDC.

Докладніша інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведена в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна одержати в дилерських центрах, а також подивитися за посиланням: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html