Особливості

THE 2

THE 2

НОВИЙ BMW 2 СЕРІЇ GRAN COUPÉ: ВСІ ОСОБЛИВОСТІ

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Новий BMW 2 серії Гран Купе – особливе явище в компактному класі. Його не віднесеш до типових купе. Новий BMW 2 серії Гран Купе вирізняється безкомпромісною орієнтацією на продуктивність та амбітною естетикою. Застосування передових технологій та ідеальне налаштування динамічних характеристик дозволяють йому незмінно поставати екстравагантним, незвичайним та привабливим, здатним завжди прокладати власні шляхи.

BMW M235i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.6-7.5
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 173-172

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ОСОБЛИВОСТЕЙ.

Дизайн, динаміка руху та інноваційні технології BMW 2 серії Гран Купе.

ЕКСТЕР’ЄР.

ЕКСТЕР’ЄР.

САЛОН.

САЛОН.

ДИНАМІКА РУХУ.

ДИНАМІКА РУХУ.

Новий BMW 2 серії Gran Coupe є втіленням компактного купе BMW нового покоління. Завдяки динамічно витягнутому силуету і високоякісним деталям, таким як безрамні двері, ця модель органічно доповнює ряд висококласних купе від BMW преміального дизайну. Новий BMW 2 серії Gran Coupe елегантний і спортивний, іноді навіть провокаційний, але завжди виключно привабливий.
Домагой Дюкеч, керівник відділу дизайну BMW

Витрати палива та викиди CO2.

BMW M235i xDrive Гран Купе:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7,6-7,5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 173-172

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC та чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html