Моделі та обладнання

THE 2

THE 2

ДЕТАЛЬНО: МОДЕЛІ ТА ВАРІАНТИ ОСНАЩЕННЯ BMW 2 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

Новим BMW 2 серії Гран Купе задані підвищені стандарти для свого класу. Ознайомтеся з деталями прогресивного дизайну спортивного купе, що має такі примітні особливості як безрамкові двері.

МОДЕЛІ.

Привабливі версії моделей BMW 2 серії Gran Coupé.

ДИЗАЙН.

Особливості екстер’єру та інтер’єру BMW 2 серії Гран Купе.

У новому BMW 2 серії Гран Купе колеса розміром до 19 дюймів виглядають надзвичайно легкими. Не можна не звернути уваги на відмінну решітку радіатора BMW, світлодіодні фари та задні фари, безкаркасні двері, потужні плечі та спортивну задню частину. Атмосфера салону наповнена динамікою та ексклюзивністю, чому сприяють внутрішнє оздоблення з підсвічуванням, опціональні спортивні сидіння, кабіна, зорієнтована на водія. Водієві доступна вся необхідна інформація, адже у його розпорядженні знаходяться два 10,25-дюймових дисплея з Live Cockpit Professional та проекційний дисплей BMW.
ДИЗАЙН.
Решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні.

Решітка радіатора BMW в сітчастому дизайні.

Решітка радіатора BMW кольору Cerium Grey постає в сітчастому дизайні. Її ретельно продумана внутрішня структура натхненна світом автоперегонів. Решітка служить високоякісним та динамічним акцентом дизайну, що надає передній частині автомобіля більшої глибини та цінності.

Безкаркасні двері.

Безкаркасні двері.

У формуванні елегантного силуету автомобіля важлива роль відводиться ефектним безкаркасним дверям, що підкреслюють спортивність характеру.

Оздоблення випускної труби.

Оздоблення випускної труби.

Автомобіль виглядає ще більш спортивним завдяки випускній трубі діаметром 90 мм.

Адаптивні світлодіодні фари.

Адаптивні світлодіодні фари.

Комплектація адаптивних світлодіодних фар складена фарами ближнього та дальнього світла, індикаторами повороту, поворотними вогнями, денними ходовими вогнями та адаптивними фарами з режимами «Місто», «Країна», «Автотраса». Вони чудово освітлюють дорогу, забезпечуючи оптимальну видимість з настанням темного часу доби.

Світлодіодні задні фари.

Світлодіодні задні фари.

Задніми світлодіодними фарами надається додаткова динамічність задньої частини автомобіля. Ними оптимально висвітлюється проїзна частина, забезпечується гарна видимість в темний час доби.

ДИНАМІКА РУХУ.

Технології двигуна, трансмісії та ходової частини BMW 2 серії Гран Купе.

Клас компактних автомобілів отримав нові стандарти. BMW 2 серії Гран Купе демонструє раніше небачену маневреність, що забезпечується динамічним обладнанням: адаптивною підвіскою, трансмісією з подвійним зчепленням, повним приводом xDrive. Додайте до цього потужні високоефективні бензинові та дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo. Стає абсолютно ясно, чому BMW 2 серії Гран Купе завжди на очах, вселяючи виняткову впевненість у своїх можливостях в кожній поїздці.
2,0-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

2,0-літровий 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Новим поколінням 2-літрового 4-циліндрового бензинового двигуна BMW TwinPower Turbo гарантується отримання максимального задоволення від водіння. Силовий агрегат вирізняє швидка передача потужності, видатна чуйність, навіть на низьких обертах, економічність, низький рівень викидів.

2,0-літровий 4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

2,0-літровий 4-циліндровий дизельний двигун BMW TwinPower Turbo.

4-циліндровими дизельними двигунами BMW TwinPower Turbo об’ємом 2,0 літри динамічно подається потужність, проявляється відмінна чуйність навіть на низьких обертах. Виняткова економічність та низький рівень викидів досягнуті за рахунок застосування високотехнологічного турбокомпресора зі змінною геометрією турбіни, системи безпосереднього впорскування палива CommonRail.

7-ступінчаста коробка передач.

7-ступінчаста коробка передач.

Для 7-ступінчастої коробки передач Steptronic з технологією подвійного зчеплення характерні висока ефективність, особлива плавність перемикання передач. Видатний комфорт водіння створюється щільно розташованими передавальними числами та швидкими змінами частоти обертання двигуна. 7-ступінчаста коробка передач Steptronic з технологією подвійного зчеплення забезпечує чудовий комфорт, вражаючу динаміку, підвищену паливну ефективність.

8-ступінчаста спортивна коробка передач.

8-ступінчаста спортивна коробка передач.

8-ступінчастою трансмісією Steptronic Sport з системою Launch Control пропонується спортивне перемикання передач, щоб їздити динамічно або більш комфортно. Перемикання передач може здійснюватися автоматично або вручну. Для перемикання вручну служать важіль селектора, підкермові пелюстки. Максимальна продуктивність перемикання досягається в режимі SPORT при положенні перемикача передач в S/M.

Спортивне кермове управління.

Спортивне кермове управління.

Спортивним кермовим управлінням M з Servotronic забезпечується пряма реакція кермового управління, що сприяє маневреності, зниженню необхідного фізичного зусилля. Досягається більша точність управління автомобілем. Спортивні характеристики з найбільшою яскравістю проявляються на звивистих дорогах.

BMW xDrive.

BMW xDrive.

Плавний та гнучкий розподіл потужності приводу на передні та задні колеса інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive дозволяє забезпечити максимальну тягу, динаміку руху та безпеку, незалежно від того, як складеться ситуація на дорозі. Щоб досягти більшої маневреності, електронним управлінням розподілом потужності врівноважується надлишкова/недостатня обертальність під час поворотів.

Спортивна підвіска М.

Спортивна підвіска М.

Зі спортивною підвіскою М автомобіль опускається приблизно на десять міліметрів. Вона характеризується більш короткими пружинами, жорсткішими налаштуваннями демпфера, більш жорсткими стабілізаторами. Ці особливості формують ще більш прямий дизайн підвіски, створюючи можливості для чітко спортивного стилю водіння.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Завдяки адаптивній підвісці можливе регулювання характеристик амортизатора відповідно до дорожньої ситуації. Це сприяє підвищенню комфорту та динаміки водіння, забезпеченню максимально можливої безпеки. Вибір стандартного режиму COMFORT або режиму SPORT здійснюється за допомогою системи Driving Experience Control.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМФОРТУ.

Інноваційні технології в BMW 2 серії Гран Купе.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМФОРТУ.
Parking Assistant.

Parking Assistant.

З Parking Assistant паркування автомобіля спрощується. Камерою заднього вигляду передається чітке зображення простору позаду автомобіля. Active Park Distance Control забезпечить підвищений захист від можливих пошкоджень під час паркування. Паркування автомобіля виконується автоматично, паралельно або перпендикулярно вулиці, з залишенням паралельних місць для паркування. Reversing Assistant прийде на допомогу, коли потрібно рухатися заднім ходом, наприклад, у вузькому провулку.

Активний круїз-контроль.

Активний круїз-контроль.

Активним круїз-контролем з функцією Stop&Go підтримується заздалегідь визначена відстань до автомобіля, що рухається попереду, на швидкості 30-160 км/год. У разі необхідності в щільному трафіку виконується зупинка з подальшим відновленням руху. За допомогою Speed Limit Assist встановлюються обмеження швидкості під час круїз-контролю. Функція попередження про лобове зіткнення з гальмівним втручанням реагує на небезпечне зближення з транспортними засобами, пішоходами та велосипедистами.

Manual Speed Limit Assist.

Manual Speed Limit Assist.

Користуючись системою Speed Limit Assist, Ви можете задати максимальні значення для заданої швидкості для функції обмежувача та активного круїз-контролю або круїз-контролю з функцією гальмування. Це дозволяє знизити навантаження на водія, що позбавляється від необхідності постійних перевірок та порівняння поточної швидкості з заданими обмеженнями.

Driving Assistant.

Driving Assistant.

У пакеті безпеки Driving Assistant присутні системи камер попередження про лобове зіткнення з функцією гальмування, Speed Limit Assist, включно з інформацією про обмеження швидкості з індикатором обгону з попереднім переглядом та попередженням про вихід зі смуги руху. До радіолокаційного обладнання включені: попередження про дорожній рух позаду, попередження про зміну смуги руху, попередження про зіткнення позаду.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M235i xDrive Гран Купе:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7,6-7,5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 173-172

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC та чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html