Огляд

THE 3

THE 3

Новий BMW 3 серії

 • Бензин
 • Дизель
Двигун

Зустрічайте новий унікальний BMW 3 серії

У новому BMW 3 серії втілений інноваційний спортивний дизайн з виразною динамічністю руху. Для максимального комфорту водія та безпеки їзди він також оснащений різними передовими системами допомоги під час керування.

 • Спортивна підвіска M Sport цього разу оснащується жорсткішими пружинами та амортизаторами, котрі забезпечують максимальну динамічність та чудову маневреність.
 • Авто оснащене помічником заднього ходу та іншими інтелектуальними системами, які завжди готові прийти на допомогу.
 • Максимально зручні та сучасні способи взаємодії BMW з водієм – продуманий кокпіт та сенсорний дисплей BMW Curved Display вигнутої форми.

ЦИФРОВІ ІННОВАЦІЇ У НОВОМУ BMW 3 СЕРІЇ

auto_main_photo

Водію ще ніколи не було так зручно комунікувати з власним автомобілем. Новий BMW оснащений цілим рядом цифрових технологій:

 • Дисплей вигнутої форми з сенсорним керуванням, куди виводяться всі важливі параметри авто.
 • Опція інтеграції власного мобільного телефону у систему, щоб можна було планувати маршрути поїздки на смартфоні, передаючи їх авто.
 • Голосове управління для максимального зосередження на дорозі.
Основні параметри вражаючого BMW Curved Display

Основні параметри вражаючого BMW Curved Display

Майже усім функціоналом авто можна легко керувати через ергономічний дисплей вигнутої форми. Він завжди знаходиться у полі зору водія, обладнаний сенсорним управлінням та інтуїтивно зрозумілими додатками для максимально зручного керування.

Повний контроль через My BMW

Повний контроль через My BMW

Водій завжди може перевірити стан свого автомобіля, запланувати подорож, записатись на сервісне обслуговування у брендовий центр та зробити безліч інших дій. При цьому все це комфортно робити просто з власного телефону, де є завантажений додаток My BMW.

Яскравий проекційний дисплей

Яскравий проекційний дисплей

Вся важлива інформація про поїздку та стан автомобіля знаходиться перед очима водія.

ПОМІЧНИК ВОДІЯ ПІД ЧАС РУХУ ЗАДНІМ ХОДОМ

Завдяки представленому асистенту можна не перейматись за їзду заднім ходом. Він здатен впоратись з будь-якою складною ситуацією:

 • Асистент запам’ятовує, як поверталось кермо на останніх 50 м руху.
 • Натиснувши кнопку помічника він починає автоматично керувати авто за тією ж траєкторією, але рухаючи його заднім ходом.
 • Проїзд та паркова завжди прості навіть у складних ситуаціях – тісне паркування, глухий кут, вузький проїзд та інші ситуації перестають бути проблемою.

ОФОРМЛЕННЯ КУЗОВУ НОВОГО BMW 3 СЕРІЇ

ОФОРМЛЕННЯ КУЗОВУ НОВОГО BMW 3 СЕРІЇ
Передня частина

Передня частина

Якщо поглянути на передню частину кузову, то першими в очі кидаються саме витончені світлодіодні фари. Основна їх особливість – перевернуте L-подібне розташування та «сфокусований погляд» авто. Особливої уваги заслуговують 6-кутні повітрозбірники, які чудово комбінуються з виразною решіткою з подвійними ламелями.

Вид збоку

Вид збоку

Оформлення бокової частини вийшло не менш вражаючим. Авто може похизуватись довгою колісною базою, невеликими звисами та оптимальними компактними пропорціями – саме це дозволяє створити незвичайно динамічний профіль. Свій вклад у елегантність авто також внесла низька лінія даху та опціональні 19-дюймові колісні диски.

Вигляд авто ззаду

Вигляд авто ззаду

Навіть ззаду авто має дивовижний атлетичний вигляд – цього вдалось досягти за рахунок виразного бамперу. Крім того, він чудово доповнюється вертикальними відбивачами та доволі широкими вихлопними патрубками з елементами хромованого кольору. Також свій вклад в незвичайну динаміку та спортивний вигляд зробив масивний дифузор між патрубками.

ОФОРМЛЕННЯ САЛОНУ НОВОГО BMW 3 СЕРІЇ

ОФОРМЛЕННЯ САЛОНУ НОВОГО BMW 3 СЕРІЇ
Інноваційна приладова панель

Інноваційна приладова панель

Мінімальний набір необхідних органів управління зробив приладову панель максимально сучасною та акуратною. Основним елементом передньої панелі виступає безрамковий тонкий дисплей з сенсорним керуванням.

Сучасне перемикання передач та продумана центральна консоль

Сучасне перемикання передач та продумана центральна консоль

Сівши за кермо, водій ніби опиниться перед справжнім спортивним кокпітом. Тут представлений повний комплекс органів управління, в тому числі контролер iDrive з сенсорним управлінням. Особливої уваги заслуговує важіль селектора КПП у новій формі, який прекрасно вписується у витончений салон.

Преміальне оформлення сидінь

Преміальне оформлення сидінь

Сучасна оббивка Sensatec доволі непримхлива в експлуатації, не потребує спеціального догляду. Також вона може похизуватись дивовижною якістю, на дотик вона ідентична натуральній шкірі. Незвичайного витонченого та спортивного вигляду оббивці додає унікальна перфорація, забезпечуючи максимальний комфорт у кожній подорожі.

НЕЗВИЧАЙНА ДИНАМІЧНІСТЬ

Насолодіться незвичайною динамічністю руху та вражаючим комфортом, які забезпечує підвіска та потужні двигуни:

 • Авто оснащується двигунами потужністю 150-387 кінських сил для дивовижних спортивних характеристик їзди.
 • З 0 до 100 км/год можна розігнатись лише за 4,4 секунди.
 • Авто оснащене підвіскою M Sport для незвичайної спортивної динамічності.
Потужний 6-ти циліндровий бензиновий двигун

Потужний 6-ти циліндровий бензиновий двигун

Завдяки 6-циліндровому ДВЗ авто наділено вражаючими показниками потужності та ефективності. Водіння буде приносити виключно насолоду. Особливої уваги також заслуговує звучання. Двигун гарантує максимальні можливості при мінімальних витратах за рахунок високоточного впорскування, Valvetronic та системи Double VANOS.

Елекропідсилювач для незвичайного рульового керування

Елекропідсилювач для незвичайного рульового керування

Завдяки представленій системі кермове управління залишається максимально комфортним, а їзда безпечною. Маневрування стає більш простим, при цьому на великих швидкостях забезпечується прекрасна курсова стійкість.

Незвичайний 4-х циліндровий бензиновий двигун

Незвичайний 4-х циліндровий бензиновий двигун

Представлений ДВЗ гарантує максимальне задоволення від керування авто. Навіть низькі обороти гарантують неперевершену потужність та помітне звучання. Цей двигун став прекрасною комбінацією економної витрати, мінімальної токсичної та дивовижної рівної робити.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ НОВОГО BMW 3 СЕРІЇ.

BMW 320d xDrive та інші двигуни для нового BMW 3 серії.

Чим вражає авто з технічного боку: основні параметри потужності та витрат

 • Показники потужності – 190 кінських сил.
 • Розгін від 0 до 100 км/год складає 7,3 секунди.
 • Авто витрачує пальне при русі у змішаному циклі по 5,1 л на 100 км.
 • Викиди СО2 під час їзди складають 135 г/км.

 

Докладніше про технічні характеристики

БРЕНДОВІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ УНІКАЛІЗАЦІЇ НОВОГО BMW 3 СЕРІЇ

Набір унікальних аксесуарів дозволяє пристосувати авто під індивідуальні потреби водія: кожен елемент повністю адаптований під нове авто відносно свого зовнішнього оформлення, преміальної якості, комфорту і функціональності використання.

Верхній багажник BMW 520 у кольоровому оформленні «Чорний» в комбінації зі «Сріблястим титаном»

Верхній багажник BMW 520 у кольоровому оформленні «Чорний» в комбінації зі «Сріблястим титаном»

Перевозити додатковий багаж дуже зручно за рахунок багажного боксу на 520 л. Представлений аксесуар сумісний з усіма верхніми багажними системами. Він виконаний в елегантному чорному відтінку та має декоративні ставки кольору «Сріблястий титан». Бокс відкривається з обох боків. Крім того, він оснащений потрійним центральним замком з кожної сторони, тому завантаження відбувається максимально легко, при цьому всі речі залишаються у повній безпеці.

Передні всепогодні килимки

Передні всепогодні килимки

Представлені аксесуари виготовлені відповідно до розміру салону. Вони оснащені високими бортиками для прекрасного повноцінного захисту підлоги від вологи і бруду, та можуть похизуватись витонченим дизайном. Килимки представлені у чорному кольорі, крім того, вони оснащені вставками з нержавіючої сталі високої якості.

Багажний килимок

Багажний килимок

Щоб захистити багажний відсік від бруду та вологи, його можна прикрити водовідштовхувальним протиковзким та міцним килимком у витонченому оформленні. Він прекрасно впишеться в дизайн салону. Килимок витриманий у чорному кольорі та має вставку з металу.