Особливості

THE 4

THE 4

НОВИЙ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO

  • Бензин
Двигун

Зовсім інший вияв свободи: прогресивність та незалежність стилю разом з вишуканим салоном роблять нову модель BMW 4 від Cabrio не баченим досі автотранспортом, який не знає жодних меж. Запальне управління цим кабріолетом приносить безліч спортивних емоцій і підкреслює його неабияке прагнення незалежності і свободи.

BMW 420i Cabrio:
Витрата палива, л / 100 км (в змішаному циклі): 6.6
Викиди CO2, г / км (в змішаному циклі): 152

НАСОЛОДА КОЖНОЮ ГРАННЮ.

Ключові особливості нового BMW 4 серії Cabrio.

ВИРАЖЕННЯ ЧИСТОЇ ЕСТЕТИКИ.

ВИРАЖЕННЯ ЧИСТОЇ ЕСТЕТИКИ.

ПЕРЕВЕРШУЮЧІ ВСІ ОБМЕЖЕННЯ.

ПЕРЕВЕРШУЮЧІ ВСІ ОБМЕЖЕННЯ.

ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ.

ЗАВЖДИ НА КРОК ПОПЕРЕДУ.

У ПОГОНІ ЗА НОВИМИ ВЕРШИНАМИ.

У ПОГОНІ ЗА НОВИМИ ВЕРШИНАМИ.

МОДЕЛІ І ОПЦИИ ОБЛАДНАННЯ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

Дизайн BMW 4 Cabrio втілює найприємніші емоції за кермом якісного та сучасного кабріолета. Ефектні функції оснащення BMW Individual дають змогу це раз підкреслити яскравість характеру авто. Ви можете обрати з багатої гами відтінків кузова BMW Individual. До прикладу, є змога вибрати серед «Білого діаманту» з відтінком «металік», «Червоного авантюрину» або «Морозного насиченого сірого». Оббиття салону зроблено з дуже тонкої шкіри Merino, вона демонструє розкіш спортивного стилю. Список кольорів шкіряної обшивки дає можливість замовити «Слонову кістку», «Чорний Фіона» (або «Червоний») та «Тартуфо». Завдяки якісним декоративним планкам BMW Individual ми бачимо елегантні акценти спортивного вишуканого салону BMW 4 серії Cabrio. Відтінки планок – наступні: «Чорний рояльний Лак», чорні вироби «Дерево Fineline», що мають сріблястий ефект та виражену структуру, «Алюміній з сітчастим малюнком», котрі мають акцентні вставки відтінку «Перлинний Хром». 

ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

Система приводу і компоненти шасі BMW 4 серії Cabrio.

Спортивна виразність, висока рухливість та неперевершена регульованість. Ці динамічні якості BMW 4 серії Cabrio дають автовласникові змогу відчути унікальні, неповторні емоції. Завдяки витривалим двигунам BMW TwinPower Turbo разом з бездоганно налаштованими деталями ходової цей незрівнянний кабріолет отримує спроможність долати будь-які складнощі та виклики.
ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.
Рядний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 4-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Новий дволітровий чотирьохциліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo дарує справжнє задоволення від керування автомобілем. У нього чимала віддача і виняткова чутливість навіть на невеликих обертах разом з винятково низькими показниками витрачання палива та викидів шкідливих речовин.

Спортивна автоматична коробка передач Steptronic.

Спортивна автоматична коробка передач Steptronic.

Восьмиступінчаста спортивна коробка передач автомат Steptronic має напрочуд швидке спортивне перемикання передач. Їх можна змінювати в автоматичному режимі чи самостійно, використовуючи для цього важіль селектора або підрульові пелюстки, аби рух автомобіля був комфортним та з незмінною швидкістю або з приголомшливо динамічним керуванням. При обранні режиму SPORT, коли важіль коробки передач має положення S/M, передачі перемикаються у спортивному алгоритмі.

Інтелектуальна система повного приводу xDrive.

Інтелектуальна система повного приводу xDrive.

Завдяки інтелектуальній системі повного приводу BMW xDrive, крутний момент між задніми і передніми колесами динамічно або плавно перерозподіляється для забезпечення додаткового зчеплення коліс з дорогою, підвищення динамічності і гарантування безпеки за будь-яких умов руху. Аби в подальшому покращувати поворотливість, електронно-керована система розподілу крутного моменту врівноважує співвідношення високої та низької поворотності, коли ви долаєте повороти.

Підвіска.

Підвіска.

У класичної підвіски висока точність кінематики та точність кермового управління, їй притаманні такі якості як комфорт та маневреність. Все це подарувала передня двошарнірна підвіска з алюмінію на амортизаційних стійках, добре продумана п’ятиважільна задня підвіска і точне налаштування всіх складових.

Адаптивна підвіска М.

Адаптивна підвіска М.

Налаштування адаптивної підвіски можна змінювати будь-коли, враховуючи при цьому особливості дороги. Використовуючи перемикач режимів руху, можна обрати бажаний режим (починаючи від комфортного, закінчуючи надспортивним).

photo_in_container15022

КОМПАКТНИЙ МЯГКИЙ ВЕРХ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

Конструкція м'якого верху BMW 4 Cabrio була змінена – як технічно, так і за дизайном. В ньому інноваційно поєднується комфорт і працездатність твердого даху та класична спортивна конструкція тенту з тканини. Бездоганно виконаний м'який верх відрізняється високою якістю всередині автомобіля та ззовні. Завдяки інноваційним технологіям складного тенту забезпечується рівна лінія даху без зайвих візуальних складових. Підкреслюється витончений профіль моделі. Окрім рівної поверхні, м'який дах BMW 4 від Cabrio має невелику вагу, що додатково знижує центр маси авто. Ним забезпечується прекрасна шумоізоляція салону та зручний мікроклімат навіть в холодну погоду. Електричний привод м'якого верху опускає і піднімає дах навіть при їзді до 50 км/год.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

Цифрові сервіси та системи допомоги водієві BMW 4 серії Cabrio.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.
Асистент водіння Professional.

Асистент водіння Professional.

Завдяки асистенту керування авто Professional гарантується безпека та комфорт при монотонному русі і під час критичних дорожніх ситуацій. Окрім опцій стандартного асистента тут також є підрулюючий помічник та система контролю смуги зі збільшеною кількістю функцій, а ще система утримання в смузі з запобіганням бічних зіткнень.

Асистент паркування Plus.

Асистент паркування Plus.

Завдяки помічникові Plus спрощується керування автотрансмпортом під час паркування. Тут присутня система кругового огляду (є вид зверху, панорамний і дистанційний 3D-огляд). Ще є система допомоги під час перпендикулярного паркування, сигналізація при аварійному зближенні, екстрене гальмування, асистент перпендикулярного та паралельного паркування і помічник при русі заднім ходом.

Інтеграція смартфона.

Інтеграція смартфона.

Відтепер не потрібно відмовлятись від опцій смартфона, перебуваючи за кермом BMW.  Дякуючи інтеграції телефону, розширюється функціонал вашого авто завдяки підтримці Android Auto® та Apple CarPlay® з бездротовим підключенням пристрою. Завдяки цьому можна користуватися всіма опціями та всілякими додатками прямо в автомобілі.

Віддалене оновлення програмного забезпечення.

Віддалене оновлення програмного забезпечення.

Бажаєте, аби у вашому авто завжди були програми останніх версій? Дякуючи Remote Software Upgrade, програмне забезпечення вашого авто повсякчас буде оновлюватися. Відбувається дистанційне встановлення оновлень (як і на телефоні). Крім того, завдяки цьому сервісу активуються різні опції вашого транспорту.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

Познайомтеся з додатковим обладнанням і корисними аксесуарами для BMW 4 серії Cabrio.

BMW 4 серії Cabrio – це справжнє задоволення від кермування. А зробити управління ще приємнішим зможуть незвичайні аксесуари BMW. Ви можете обрати індивідуальні опції оснащення, що бездоганно підходять до BMW 4 серії Cabrio за дизайном, якістю, робочими характеристиками. Також вони створюють найвищу додану вартість.
ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW ДЛЯ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.
BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0.

BMW Advanced Car Eye 2.0 є відеореєстратором, в якого є високочутлива камера формату Full-HD. Вона знімає усе, що відбувається перед автомобілем і за ним (і на парковці також). Якщо біля авто має місце щось незвичне, починається автоматичний запис камери, аби задокументувати можливі спроби злому або будь-які інциденти.

Задній кронштейн для велосипедів BMW Pro 2.0.

Задній кронштейн для велосипедів BMW Pro 2.0.

Легенький, проте доволі міцний кронштейн для велосипедів Pro 2.0, розташований ззаду, не боїться навантажень до 60 кг. Комфортний в користуванні він перевозить 2 велосипеди чи електровелосипеди (можна скористатись розширенням для фіксування третього двоколісного транспорту). 
Опція нахилу кронштейна дає змогу зручно діставатися багажника.

18" M Performance легкосплавні диски Double-spoke 796 M Jet Black, матові, комлект літніх коліс в зборі.

18" M Performance легкосплавні диски Double-spoke 796 M Jet Black, матові, комлект літніх коліс в зборі.

Якісні матові легкосплавні диски Double-spoke 18" M (796 M Jet Black) мають кольоровий логотип «М». Набір колес має датчики тиску в шинах (TMPS) і безпечні шини Runflat. Для задніх дисків 8,5J x 18 є шини 255/40 R18 99Y RSC, а для передніх (7,5J x 18) є шини 225/45 R18 95Y RSC. 

Піддон для багажного відділення BMW.

Піддон для багажного відділення BMW.

Довголітній, не ковзкий, вологонепроникний піддон з високим бортиком бездоганно відповідає формі багажника і захищає його від бруду і вологи. Чорний піддон з якісною вставкою з нержавіючої сталі чудово підходить для багажного відділення.

Всепогодні килимки BMW, передні.

Всепогодні килимки BMW, передні.

Точно зроблені відповідно розмірам витривалі всепогодні килимки BMW з високими краями і шикарним дизайном захищають підлогу спереду салону від бруду та вологи. Вони чорні та мають сталеву нержавіючу вставку.

Світлодіодні дверні проектори BMW.

Світлодіодні дверні проектори BMW.

Новітні проектори для дверей BMW вмикаються автоматично, коли відчиняються двері. При цьому вони проектують на дорогу поблизу авто зображення, яке ви оберете. Для бездоганного освітлення зони входу в авто є декілька слайдів з різноманітними зображеннями, що підкреслюють ваш неповторний стиль.

АКСЕСУАРИ M PERFORMANCE ДЛЯ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.

Спортивні аксесуари для BMW 4 серії Cabrio.

BMW 4 серії Cabrio вирізняється з-поміж решти авто своїм витонченим зовнішнім виглядом. Завдяки якісним аксесуарам лінійки BMW M Performance показується динамічність характеру модного кабріолета.
АКСЕСУАРИ M PERFORMANCE ДЛЯ BMW 4 СЕРІЇ CABRIO.
Карбоновий передній спліттер M Performance.

Карбоновий передній спліттер M Performance.

Карбоновий сплітер M Performance, що розташований попереду, демонструє мужність зовнішнього вигляду транспорту. Неповторний дизайн гонки для всіх впертих автовласників, які не бажають поступатися власними принципами. 

Карбонова решітка радіатора M Performance.

Карбонова решітка радіатора M Performance.

Продемонструйте власний стиль: рамка решітки радіатора M Performance зроблена з першокласного карбону, зробленого вручну, а декоративні ламелі – з дуже міцного пластику. Це візуальний акцент на передній частині авто, який створює своєрідний спортивний, витончений образ. 

20" M Performance ковані диски Y-spoke 795 M Jet Black, матові, комплект літніх коліс в зборі.

20" M Performance ковані диски Y-spoke 795 M Jet Black, матові, комплект літніх коліс в зборі.

Відмінні 20'' M Performance матові ковані диски Y-spoke 795 M Jet Black мають кольоровий логотип «М» і фрезерований напис "M Performance". Комплектація літніх коліс разом з датчиками тиску в шинах Runflat (TPMS). Шини 255/30 R20 92Y XL RSC - з задніми дисками 8,5J x 20, шини 225/35 R20 90Y XL RSC - з передніми дисками 8J x 20.

18" гальмівна система M Performance.

18" гальмівна система M Performance.

Для найкоротшого гальмівного шляху, навіть за умов високого теплового навантаження. Система гальмування M Performance 18 має полегшені вентильовані гальмівні спортивні диски. В неї є чотирьохпоршневі фіксовані супорти попереду, зроблені з алюмінію, і однопоршневі алюмінієві плаваючі супорти позаду. Червоні вироби M Performance З мають кольоровий логотип «М».

Карбонові бічні облицювання M Performance.

Карбонові бічні облицювання M Performance.

Дизайн, який надихає. Облицювання по боках M Performance акуратно зроблені руками з високоякісного карбону. Вони візуально продовжують лінії автотранспорту, підкреслюючи ще більшу динамічність дизайну. Покажіть вишуканість та спортивність свого автотранспорту.

Витрата палива і викиди CO2.

Показники витрати палива і рівня вихлопу CO2 залежать від розміру колісних дисків і шин. Максимальна швидкість обмежена електронікою. Дані в квадратних дужках відносяться до автомобілів з автоматичною коробкою передач. Всі бензинові двигуни відповідають вимогам стандарту EU6 (дизельні - EU5). Витрата палива визначається в випробувальному циклі ЄЕК (93/116/EC), що має наступний склад: приблизно одна третина припадає на міський режим і дві третини - на заміський (по пройденій відстані). Рівень викиду CO2 вимірюється одночасно з витратою палива в тому ж циклі. Показники витрати палива розраховуються для автомобілів в стандартній комплектації. Установка спеціального обладнання може істотно вплинути на витрату палива і динамічні характеристики. Моделі, представлені на веб-сторінках, можуть бути оснащені додатковим обладнанням і аксесуарами, які не входять в базову комплектацію. Через відмінності у вимогах на ринках інших країн характеристики моделей, стандартна і додаткова комплектації не завжди відповідають описаним в тексті. Точну інформацію можна отримати у Вашого дилера BMW. Компанія BMW залишає за собою право на внесення змін в конструкцію і комплектацію автомобілів без попереднього повідомлення, а також право на помилку. Устаткування, призначене виключно для окремих ринків, тут не представлено. Маса без навантаження (ЄС) в кг: значення вказані з урахуванням заповнення бака на 90%, водія масою 68 кг і 7 кг багажу. Значення власної маси наведені для автомобіля в стандартній комплектації. Установка додаткового обладнання може привести до збільшення вказаного значення. Номінальна потужність: BMW рекомендує використовувати неетильований бензин Преміум Євро-95. Допускається також використання неетильованого бензину з дослідним октановим числом 91 і вище, що містить не більше 10% етанолу (E10). Зазначені тягово-динамічні характеристики і витрата палива досягаються при використанні бензину Супер Євро-98.