Ключові переваги

THE 4

THE 4

НОВИЙ BMW M440i xDRIVE COUPE: УСІ ОСОБЛИВОСТІ

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Спортивне купе з неприборканим характером диктує моду. Дизайн BMW M440i xDrive Coupe впізнаваний, традиції баварського автомобілебудування зберігаються. До його дизайну внесено ексклюзивні риси, властиві сімейству М, представників якого незмінно зустрічають із захопленням: колір «Сірий Церій» обрали для фарбування елементів кузова.

Кожна поїздка у спортивному купе приносить позитивні емоції від поєднання елегантної потужності з чудовими динамічними характеристиками.

BMW M440i xDrive Coupé(1)
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8
Виброси СО2 в г/км (в змішаному циклі): 178

НОВІ ГРАНІ ДИНАМІКИ

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ОСОБЛИВОСТЯМИ СПОРТИВНОГО BMW M440I XDRIVE COUPE.

ЗМУШУЄ СЕРЦЕ БИТИСЯ ЧАСТІШЕ

ЗМУШУЄ СЕРЦЕ БИТИСЯ ЧАСТІШЕ

ЛОСКОЧЕ НЕРВИ

ЛОСКОЧЕ НЕРВИ

АВТОМОБІЛЬ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ

АВТОМОБІЛЬ ВИСОКОЇ ЯКОСТІ

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР

ЗРОБІТЬ СВІЙ ВИБІР

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M440i xDrive Coupé(1):
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.8
Виброси СО2 в г/км (у змішаному циклі): 178

Значення транспортних засобів, позначених (1), є попередніми.

Показання значення витрати палива, викидів CO2 і енергоспоживання були визначені відповідно до Європейського регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Цифри відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією в Німеччині, і показаний діапазон враховує додаткове обладнання і різні розміри коліс та шин, доступних на обраній моделі.

Специфікації ефективності CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/9 /EC і Європейського регламенту в його чинній редакції. Показання значення засновані на витраті палива, значеннях CO2 і енергоспоживанні відповідно до циклу NEDC.

Додаткову інформацію про офіційні витрати палива та викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти в «Довіднику з витрати палива, викидів CO2 та споживаній потужності для нових легкових автомобілів», який доступний у всіх точках продажів і за адресою https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.