Огляд

THE 4

THE 4

НОВИЙ BMW 4 СЕРИИ GRAN COUPE

  • Дизель
Двигун

Незрівнянний стиль, спортивна маневреність, зручний та великий салон для щоденних поїздок – новий BMW 4 серії Gran Coupe привертає увагу одразу з першого погляду. Вражаючий комфорт завдяки зручному просторому салону на 5 повноцінних місць для пасажирів та містке багажне відділення робить BMW 4 серії Gran Coupe найкращим компаньйоном у різноманітних ситуаціях, які можуть тільки трапитись у житті.

СПОРТИВНА КЕРОВАНІСТЬ BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE.

У новому BMW 4 серії Gran Coupe конструктори розширили передню колію на 25 мм, якщо порівняти з попередньою версією. Завдяки цьому вдалось досягти неперевершеної керованості, максимально точного управління, особливо під час спортивного стилю пересування. Потужний двигун BMW TwinPower Turbo останнього покоління у комбінації з неперевершеною ходовою частиною дозволяє досягти вражаючої динамічності та курсової стійкості.

video_slider_item

BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE НАДИХАЄ СВОЇМИ ДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

Високоефективний двигун BMW 4 серії Gran Coupe.

Високоефективний двигун BMW 4 серії Gran Coupe.

Конструкція нового BMW передбачає вражаючий високоефективний дизельний 4-циліндровий двигун BMW TwinPower Turbo. Потужність мотору останнього покоління складає 190 к.с., також він обладнаний інтелектуальною повнопривідною системою.

Адаптивна підвіска M для найкращих амортизаційних характеристик.

Адаптивна підвіска M для найкращих амортизаційних характеристик.

Завдяки опціональній адаптивній підвісці М можна у будь-який необхідний момент змінити параметри ходової частини. Для цього передбачено комфортний перемикач режимів пересування нового BMW. В залежності від стилю кермування та дорожніх умов, амортизатори з електронним керуванням адаптивної підвіски будуть змінювати свої характеристики. 

Адаптивне спортивне рульове управління з сервотроніком.

Адаптивне спортивне рульове управління з сервотроніком.

З використанням адаптивного опціонального спортивного рульового кермування з сервотроніком вдалось досягти чіткої та точної поведінки BMW. Він образу буде відгукуватись на будь-яке мале зусилля на рульовому колесі. До того ж, змінне передавальне відношення рульового механізму дозволяє коригувати реакції на поворот керма, в залежності від швидкості пересування та ситуації під час їзди.

BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE Є ВТІЛЕННЯМ СПОРТИВНОЇ ЕЛЕГАНТНОСТІ.

video_slider_item

ДИЗАЙН BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE.

Оцініть всі переваги витонченого кулеподібного кузову та сучасного дизайну. Масивна радіаторна решітка з 6-кутним орнаментом у формі сітки дозволяє зробити акцент на потужному вигляді фронтальної частини. Також цей елемент чудово комбінується з передніми фарами вузької форми та масивними повітрозбірниками з боків. Передня частина Gran Coupe однозначно буде притягувати погляди.

video_slider_item

ПРОСТОРИЙ САЛОН BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE.

Просторий салон BMW 4 серії Gran Coupe відрізняється не тільки п'ятьма повноцінними посадочними місцями, а й вражаючим багажним відділенням місткістю до 1290 л - завдяки функціональному задньому сидінню.

BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЩЕ БІЛЬШИЙ КОМФОРТ ЗАВДЯКИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ ФУНКЦІЙ.

Завдяки використанню цифрових сервісів та систем допомоги водію вдалось забезпечити безліч сучасних опцій з інтуїтивно зрозумілим та комфортним управлінням. Великий набір функцій дозволить значно спростити життя.
BMW Intelligent Personal Assistant.

BMW Intelligent Personal Assistant.

Налаштуйте оптимальне спілкування зі своїм авто за допомогою персонального помічника – системи BMW Intelligent Personal Assistant. За власним бажанням у довільній формі можна віддавати голосові команди, щоб керувати різноманітними опціями нового BMW. Також персональний помічник в змозі пояснити різноманітні функції нового BMW та допомогти краще його зрозуміти.

Додаток My BMW.

Додаток My BMW.

Спеціальний додаток дає можливість планувати свої подорожі, перевірити статус свого BMW, заздалегідь спланувати відвідування сервісу або скористатись численними опціями дистанційного управління. Все це можна робити за допомогою свого смартфону.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПРОПОЗИЦІЯ BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW 4 СЕРІЇ GRAN COUPE.

Вражаючої харизматичності новому BMW можна додати за допомогою унікальних опцій з пакету BMW INDIVIDUAL. Ви можете обрати відповідно до ваших потреб незрівнянні блискучі та витончені матові лакофарбовані покриття з пропозиції BMW INDIVIDUAL. Обивка салону виконана з високоякісної тонкої шкіри Merino*, що дозволяє зробити акцент на спортивному стилі. Також додати дивовижних акцентів можна за допомогою декоративних планок.

*Доступно з 03.2022.

Потужність к.с.: 190
Розгін 0-100 км/год, с: 7.8
Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км: 4.9
Викиди CO2, г/км (в змішаному циклі): 132
photo_text_left_right15080