Огляд

THE 8

THE 8

BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Поєднання динаміки та розкоші дає унікальний результат. Від BMW 8 серії Gran Coupé, чотирьохдверного спортивного автомобіля, буквально захоплює дух. Він вражає нестримною потужністю, приголомшливою маневреністю та унікальним стилем сучасного дизайну розкішного спортивного автомобіля. Енергійні двигуни дозволяють BMW 8 серії Gran Coupé демонструвати безкомпромісну спортивність характеру на кожному метрі простору.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.7
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 245

СПОРТИВНІСТЬ У НОВІЙ КРАЩІЙ ФОРМІ

ОСОБЛИВОСТІ BMW 8 СЕРІЇ GRAN COUPÉ

БЕЗКОМПРОМІСНО СПОРТИВНИЙ

БЕЗКОМПРОМІСНО СПОРТИВНИЙ

ПОТУЖНА МАНЕВРЕНІСТЬ

ПОТУЖНА МАНЕВРЕНІСТЬ

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ В ЧЕТВЕРТОМУ СТУПЕНІ

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ В ЧЕТВЕРТОМУ СТУПЕНІ

ПРОПОРЦІЙНА АТМОСФЕРА

ПРОПОРЦІЙНА АТМОСФЕРА

BMW 8 серії Gran Coupé втілює в собі автомобіль в самому ексклюзивному і спортивному виконанні. У ньому надзвичайна динаміка зустрічається з сучасною розкішшю.
Домагой Дюкек, керівник відділу дизайну BMW
slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні
slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ДЛЯ ПЕРСОНАЛІЗАЦІЇ АВТОМОБІЛЯ МОЖЛИВОСТІ BMW INDIVIDUAL

Ваш BMW 8 серії Gran Coupé стане відображенням характеру та потреб власника за допомогою ексклюзивних опцій обладнання BMW Individual. Вони включають у великій кількості унікальні лакофарбові покриття у світлі, що ефектно переливається та мерехтить, наприклад, Tanzanite Blue металік. Завдяки цьому розкішний спортивний автомобіль візуально сприймається неповторним.

Особливі риси додаються до інтер’єру найтоншою шкіряною оббивкою найвищої якості, де сидіння повністю зшиті вручну. Безліч колірних відтінків, тонкий контрастний рядок – такою Ви бачите, наприклад, дрібнозернисту шкіряну оббивку BMW Individual 'Merino' кольору слонової кістки з контрастним Tartufo.

Завершальними штрихами у спортивній та розкішній атмосфері стають ексклюзивні оздоблення салону BMW Individual, такі, як покриття Piano Black, обшивка стелі Individual в алькантарі.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

BMW КЛАСУ ЛЮКС

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10,7
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC та чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведена в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html