Огляд

THE i4

THE i4

BMW i4 Gran Coupe

  • Повністю електричний
Двигун

BMW моделі i4 – це електричний автомобіль Gran Coupe, що миттєво підкорює динамікою, комфортністю й маневреністю. Ідеально підходить для щоденної експлуатації. У моделі передбачено п’ять дверей. Авто створено на приводі eDrive BMW п’ятого покоління. Потужність двигуна – 544 кінські сили.

ПОРІВНЯЙТЕ BMW i4 eDRIVE40 І BMW i4 M50.

BMW i4 eDrive40

  • Запас ходу до 590 км* (WLTP), споживана потужність від 16 кВт⋅год/100 км*
  • 250 кВт* (340 к.с.*), розгін 0-100 км/год за 5,7 секунди*
  • Швидка зарядка до 164 км за 10 хвилин*
BMW i4 eDrive40

BMW i4 M50

  • Запас ходу до 510 км* (WLTP), енергоспоживання 19 кВт⋅год/100 км*
  • 400 кВт* (544 к.с.*), розгін 0-100 км/год за 3,9 секунди*
  • Швидка зарядка до 140 км за 10 хвилин*
BMW i4 M50
  • BMW i4 eDrive40
  • BMW i4 M50

*Дані є очікуваними значеннями, які ще не підтверджені офіційно.

ПОЗНАЙОМТЕСЬ ІЗ ЗАХОПЛЮЮЧОЮ ДИНАМІКОЮ BMW i4.

ВИСОКА ДИНАМІКА ЗАВДЯКИ ГАРНІЙ ПОТУЖНОСТІ.
В автомобілі встановлено потужний електродвигун на 400 кВт. Машина BMW здатна розвивати швидкість до 225 км на годину. До 100 км автомобіль розганяється всього за 3,9 с.
photo_text_left_right7656

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З ДИЗАЙНОМ BMW i4.

video_slider_item

ЕКСТЕР'ЄР.

Дизайн автомобіля спереду.

Дизайн автомобіля спереду.

Попереду встановлено радіаторну решітку, яка разом із бампером виглядає як одне ціле. Ефектний малюнок решітки підкреслює характер автомобіля, надаючи йому стильного й естетичного вигляду. Вона не подає повітря для охолодження, а призначена для встановлення датчиків, що допомагають системі оцінювати ситуацію на дорозі.

Плавні бокові лінії.

Плавні бокові лінії.

Збоку автомобіль привертає увагу класичними лініями. Колісна база довга, має короткі звиси, а плавний перехід даху підкреслює спортивний стиль авто.

Вид задньої частини авто.

Вид задньої частини авто.

Унизу автомобіля розташовані дифузорні виразні елементи, що підкреслено синім облицбванням. Аеродинамічна деталь привертає погляд у задній частині автомобіля. Разом усе виглядає спортивно та стильно.

ЗВУК – ЯК ЧАСТИНА ЗАДОВОЛЕННЯ ПІД ЧАС ПОЇЗДКИ НА АВТОМОБІЛІ.
В автомобілі встановлена система IconicSounds Electric, що імітує звук, створений двигуном. Якщо поставити важіль у режим СПОРТ, ви почуєте динамічне й потужне звучання свого авто. Під час сімейної поїздки в режимі КОМФОРТ звук набуває збалансованості та звучить ненав’язливо. Якщо обрати режим ECO PRO, можна досягти високого акустичного комфорту, а додаткового звучання не буде.
photo_text_left_right7663

УНІКАЛЬНІСТЬ BMW.

Кокпіт – орієнтація на водія.

Кокпіт – орієнтація на водія.

У салоні авто передня рівна панель виглядає елегантно й визначає характер. Центральна висока консоль візуально поділяє автомобіль на дві частини: для пасажира, що сидить попереду, та водія.

Дисплей вигнутої форми.

Дисплей вигнутої форми.

В автомобілі встановлено дисплей, що складається з монітора на 12,3 дюйма, встановленого на панелі приладів, та дисплея в центрі на 14,9 дюймів. Разом обидва монітори виглядають цілісно. Дисплей більшого розміру повернутий у бік водія.

Просторий салон на п’ять місць.

Просторий салон на п’ять місць.

BMW моделі i4 – повноцінне авто на п’ять осіб, де трьох пасажирів можна розмістити на задньому сидінні. Для комфортної поїздки в салоні передбачено достатньо вільного місця для ніг і над головою. Передні сидіння регулюються, що дозволяє водієві та передньому пасажирові відрегулювати відстань і положення спинки під свої особливості.

БАГАЖНИК АВТОМОБІЛЯ.
Багажник авто має місткість 470 л. За бажанням спинку заднього сидіння можна опустити завдяки чому багажне відділення розшириться до 1290 л.
photo_text_left_right7668

ЦИФРОВІ СЕРВІСИ АВТОМОБІЛЯ.

В автомобілі встановлено розумний помічник Intelligent Personal, що розуміє голосові команди й уможливлює керування сервісом Apple CarPlay®.

ЕКОЛОГІЧНИЙ АВТОМОБІЛЬ.
Виробництво BMW моделі i4 засноване на використанні чистої енергії, що є абсолютно безпечною для довкілля. Автомобіль не викидає в атмосферу вихлопні гази, а при виготовленні батареї не застосовуються рідкоземельні елементи. Будь-який власник такого авто безпосередньо бере участь у збереженні природи. Отримайте задоволення від водіння екологічного й динамічного BMW.
photo_text_left_right7670

BMW I4 M50: ПЕРШИЙ ПОВНІСТЮ ЕЛЕКТРИЧНИЙ BMW З ТИПОВОЮ ДИНАМІКОЮ ДЛЯ BMW M.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПОТУЖНІСТЬ АВТОМОБІЛЯ.

BMW моделі i4 M50 з потужністю 544 кінські сили розвиває швидкість до 225 кілометрів на годину. Крутний момент становить 400 Нм. Два електродвигуни, встановлено на передній та задній осях, розганяють авто за 3,9 с до 100 кілометрів на годину. Запас ходу авто 510 км. Автомобіль повнопривідний, динамічний та чіткий у керуванні. Гарна маневреність дозволяє легко керувати BMW незалежно від якості дорожнього полотна.