Характеристики

THE 1

THE 1

КОРОТКИЙ ОГЛЯД ДЕТАЛЕЙ BMW M135i xDRIVE: ДВИГУН, ТЕХНОЛОГІЯ, ОБЛАДНАННЯ ТА ТЕХНІЧНІ ДАНІ

Спортивний стиль M135i простежується в кожній деталі автомобіля. Гарний дизайн, функціональність, інноваційні технології роблять автомобіль надійним, безпечним та комфортним. Вивчіть кожну деталь автомобіля, дізнайтеся більше про динаміку водіння та його можливості.

ДИЗАЙН ТА МОЖЛИВОСТІ M135I.

Особливості.

M135i є лідером, демонструючи динаміку та функціональність. Розділ «Дизайн» описує встановлене обладнання, інтер’єр, дизайн автомобіля. У розділі «Динаміка» описані особливості водіння M135i xDrive, компоненти та елементи, що забезпечують автомобілю потужність, динаміку та функціональність.
ДИЗАЙН ТА МОЖЛИВОСТІ M135I.
Решітка для радіатора.

Решітка для радіатора.

Решітка для радіатора виконана сіткою в сірому відтінку церіум. Всередині неї знаходиться ще одна решітка. Поєднані разом вони створюють елегантний 3D малюнок, тим самим надаючи автомобілю стиль, динамічність та глибину. Решітка красиво поєднується із загальним видом M135i xDrive, підкреслюючи його характер. Автомобіль виглядає чудово на будь-якій місцевості.

Аеродинаміка.

Аеродинаміка.

Аеродинамічний пакет, оснащений фартухом, встановленим спереду та позаду авто. Оздоблення з боків підкреслює динамічність та характер. Деякі частини оздоблювальних елементів виконані під колір кузова авто.

Спойлер задній.

Спойлер задній.

Спойлер, встановлений позаду, надає автомобілю спортивний образ та знижує аеродинамічний підйом. Сила притиску переходить на задню вісь, що забезпечує M135i xDrive стійкість під час водіння.

Надійність та безпека.

Надійність та безпека.

Ремені оснащені натягувачами з обмежувачами. Вони підкреслюють стиль салону авто, надаючи йому спортивний та естетичний вигляд.

Кермо.

Кермо.

Кермо обшите натуральною шкірою та оснащене подушкою безпеки, багатофункціональними кнопками. Колір шкіри на кермі чорний, по краях зроблений обід та упор під великий палець, це забезпечує пряме управління та надає необхідний стиль салону.

Сидіння.

Сидіння.

Сидіння виконані в стилі SPORT. Вони оснащені підголівниками та високими глибокими валиками, встановленими з боків. Це рішення дозволяє забезпечити якісну підтримку водієві та пасажирові, що сидить на передньому сидінні, при швидких та різких поворотах. Сидіння регулюються під розмір тіла за допомогою вбудованого регулювання спинки за шириною.

Труба випускна.

Труба випускна.

Кожна труба випускна має діаметр 100 міліметрів та виконана у відтінку церіум. Це надає спортивний стиль M135i xDrive та робить авто візуально більш потужним, підкреслюючи його характер.

Оздоблення салону 'Illuminated Boston'.

Оздоблення салону 'Illuminated Boston'.

У салоні автомобіля акцентовано увагу на панелі приладів та дверях. Це додає інтер’єру прогресивності та сучасності. Підсвічуванням створюється особлива атмосфера.

auto_main_photo

BMW M135i xDRIVE З ПАКЕТОМ M PERFORMANCE.

Завдяки пакету М Performance* підвищується потенціал M135i xDrive. Вага автомобіля знижена за рахунок оптимізації дна та салону, а також використання дисків, виготовлених з легкого сплаву. Це рішення дозволяє досягти максимальної швидкості автомобіля без втрати потужності та комфорту. Пакет ідеально доповнює стиль M135i, адже всі елементи виконані в чорному відтінку: дзеркала, радіаторна решітка, накладки.

*Очікується, що буде доступно з 11/2019

ІНОВАЦІЙНІ СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Цифрові послуги в BMW M135i xDrive.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації включає в себе два високоякісних дисплея, що складаються із 10,25-дюймового дисплея управління з високою роздільною здатністю з тачскріном, і повністю цифрового 10,25-дюймового приладового дисплея. Операційна система BMW 7.0 також може керуватися через сенсорний контролер iDrive.

Підготовка до Apple CarPlay®.

Підготовка до Apple CarPlay®.

Навіщо відкладати ваш iPhone у вашому ж автомобілі BMW, якщо ви можете продовжувати використовувати його як зазвичай? Підготовка до Apple CarPlay® надає вам віддалений доступ до телефонії, а також до таких додатків, як iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify і Apple Music. Ви також можете використовувати голосову кнопку на кермі, щоб отримати доступ до Siri, голосового помічника Apple.

Витрата палива та викиди CO2.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC та чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html