Подробиці

THE 8

THE 8

BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Прогресивний дизайн та видатні характеристики BMW M850i xDrive Gran Coupé доповнюються чималим набором привабливих функцій та технічних інновацій. Ознайомтеся з новаторськими інтелектуальними системами допомоги водієві та функціями підключення, що пропонують користуватися комфортною мобільністю в найсучаснішому її розумінні по максимуму, щоб сповна відчути цю розкішну та спортивну атмосферу.

ГАРМОНІЯ НАЙВИЩОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА ФЕНОМЕНАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ

ДИЗАЙН ТА ДИНАМІКА РУХУ BMW M850i xDRIVE GRAN COUPÉ

Надихаючий дизайн BMW M850i xDrive Gran Coupé задає найвищі естетичні стандарти. Ви сідаєте за кермо, перейнявшись цим натхненням. Вас оточує спортивна та розкішна атмосфера салону, яка задовольнить найбільш прискіпливі вимоги. Незрівнянне задоволення від водіння автомобіля з вражаюче спортивним характером забезпечується його трансмісією та компонентами шасі, які прийшли зі світу автоспорту та здатні видати максимальну продуктивність.
ГАРМОНІЯ НАЙВИЩОЇ ПРОДУКТИВНОСТІ ТА ФЕНОМЕНАЛЬНОГО ДИЗАЙНУ
Cкляний дах Panorama

Cкляний дах Panorama

При відкритому електричному скляному даху Panorama (передбачений вертикальний та горизонтальний підйом) забезпечується приплив свіжого повітря. Коли він закритий, в салоні встановлюється атмосфера, залита приємним світлом. Відкривати/закривати дах дозволяє одне натискання кнопки або використання ключа від автомобіля. Обладнання включає жалюзі на роликах та дефлектор. Дах займає простір від переднього до заднього скла.

Екстер’єр M Carbon

Екстер’єр M Carbon

Пакетом екстер’єру M Carbon підкреслюється спортивна природа автомобіля. Він складений бічними елементами спойлера в передньому бампері, елементом в середині решітки повітрозабірника, кришками зовнішніх дзеркал, цільним оздобленням, виготовленим з вуглепластика (CFRP), випускною трубою, вставкою заднього дифузора особливої геометрії.

Пакет аеродинаміки M

Пакет аеродинаміки M

Використання пакету М сприяє зміні повітряного потоку, водночас підкреслюючи атлетичність автомобіля. Пакет складається з переднього фартуха з більшими повітрозабірниками, унікальними бічними спідницями, заднім фартухом зі вставкою дифузора у виконанні Dark Shadow металік.

Сидіння M Sport для водія та переднього пасажира

Сидіння M Sport для водія та переднього пасажира

Багатофункціональними сидіннями M Sport з вбудованим підголівником водієві та передньому пасажирові забезпечена відмінна бічна підтримка. Ширина спинки регулюється під індивідуальні потреби. Особливим дизайном з логотипом М, що підсвічується, підкреслений спортивний потенціал автомобіля.

Цілісне шкіряне оздоблення 'Merino' BMW Individual

Цілісне шкіряне оздоблення 'Merino' BMW Individual

Ексклюзивна якість дрібнозернистої шкіряної оббивки «Merino» BMW Individual, доступної в різних колірних відтінках та поєднаннях, здатна задовольнити найбільш прискіпливі естетичні вимоги. Відбираються шкіри виключно високої якості, спеціальна обробка дозволяє отримати найчистішу тонку та міцну натуральну шкіру, що не доповнюється жодними штучними тисненнями або поверхневими покриттями. Шкіра вирізняється особливою об’ємністю та м’якістю, дихаючими властивостями. Її прикрашають вишукані ексклюзивні декоративні шви та рядки.

Шкіряне кермо M

Шкіряне кермо M

Шкіряне кермове колесо М вирізняється поліфункціональними елементами, емблемою М та спортивним дизайном з трьома спицями. Ободу кермового колеса зі шкіри 'Walknappa' Black, що забезпечує спортивні відчуття, додали контурні упори для великого пальця.

ТОЙ, ЩО ВИПЕРЕДЖАЄ ЧАС

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ

Ви насолоджуєтеся спортивним водінням BMW M850i xDrive Gran Coupé, отримуючи незриму підтримку, забезпечену впровадженням численних інноваційних технологій. Переконливою демонстрацією цього факту служить втілення персоналізованої концепції управління останнього покоління. Керувати автомобілем можна за допомогою голосу, жестів, сенсорного екрану, контролера iDrive.
ТОЙ, ЩО ВИПЕРЕДЖАЄ ЧАС
BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional з функцією навігації пропонує використання високоякісної дисплейної мережі. Її складають: 10,25-дюймовий сенсорний дисплей управління з високою роздільною здатністю та повністю цифровий 12,3-дюймовий приладовий дисплей.

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

Коли створюються критичні або монотонні ситуації водіння, то забезпечення оптимального комфорту та максимальної безпеки може бути покладене на Driving Assistant Professional. У його складі наступні функції безпеки: кермове управління, асистент управління смугою руху, вкл. підтримку у вузьких місцях, система екстреної зупинки, локальне попередження про небезпеку, помічник з утримання смуги руху з активним захистом від бічних зіткнень та ін.

Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus

Паркування та виконання маневрів при його здійсненні стали виконуватися значно легше при використанні Parking Assistant Plus. У нього входять: система Surround View, в тому числі вигляд зверху, панорамний вигляд, дистанційний перегляд 3D, бічний асистент паркування, активний дистанційний контроль паркування, функція екстреного гальмування, паркувальний асистент з лінійним наведенням, асистент в русі заднім ходом.

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ СО2

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10,7
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC та чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html