Огляд

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ<br>СУЧАСНУ РОЗКІШ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ
СУЧАСНУ РОЗКІШ

BMW КЛАСУ ЛЮКС

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Спортивна природа проявляється ще до того, як він починає рухатися. Вражаючі пропорції спортивного автомобіля, неймовірна естетика, специфічні акценти дизайну заявляють про безкомпромісну динаміку та неймовірний потенціал.

Розкішний чотирьохдверний спортивний автомобіль обладнаний потужним 8-циліндровим двигуном BMW TwinPower Turbo, ряд функцій якого запозичений у перегонових авто. Нестримна потужність двигуна відчувається всіма чотирма пасажирами. Від його високої продуктивності на трасі пульс починає битися частіше.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі):10.7
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 245

АДРЕНАЛІН ЧЕТВЕРТОГО СТУПЕНЯ

ОСОБЛИВОСТІ BMW M850i xDRIVE

ПОСИЛЕНИЙ СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР

ПОСИЛЕНИЙ СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР

НОВИЙ МАКСИМАЛЬНИЙ ЗВУК

НОВИЙ МАКСИМАЛЬНИЙ ЗВУК

КОЖЕН ПОВОРОТ  ІДЕАЛЬНИЙ

КОЖЕН ПОВОРОТ ІДЕАЛЬНИЙ

ПРИСКОРЮВАЧ ПУЛЬСУ

ПРИСКОРЮВАЧ ПУЛЬСУ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СУЧАСНУ РОЗКІШ

BMW КЛАСУ ЛЮКС

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ СО2.

BMW M850i xDrive Gran Coupé:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10,7
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 245

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC та чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html