Короткий огляд

ВСЕ В СИЛІ

ВСЕ В СИЛІ

THE X5

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Новий BMW X5 - лідер модельного ряду, який розставляє все по місцях. Цей високий, елегантний і сильний автомобіль неможливо не помітити. Потужна цільна подвійна решітка радіатора немов натякає на те, що станеться при запуску двигуна. Чудовий дизайн фар в стилі X не залишає сумнівів в тому, хто ж лідер. Завдяки інноваційним технологіям для максимальної динаміки і більшої безпеки на будь-яких покриттях новий BMW X5 знає куди рухатися. І як опинитися там першим.

ЛІДЕРСЬКІ ЯКОСТІ П’ЯТОЇ СТУПЕНІ

  • 01 Характерний стиль моделей X: лазерні фари з синіми дизайнерськими елементами
  • 02 Максимальна динаміка з пакетом xOffroad і пневматичною підвіскою обох осей
  • 03 Традиційні риси дизайну моделей X отримали нове яскраве втілення
  • 04 Бездоганна взаємодія завдяки інноваційним технологіям BMW ConnectedDrive і системам допомоги водієві
  • 05 Розумна організація⁽⁴⁾ багажного простору для максимального комфорту

ОГЛЯД BMW X5

Досліджуйте дизайн, динаміку водіння і допомогу водієві

ЕКСТЕР'ЄР BMW X5.

ЕКСТЕР'ЄР BMW X5.

ІНТЕР'ЕР BMW X5.

ІНТЕР'ЕР BMW X5.

ХОДОВІ ЯКОСТІ BMW X5.

ХОДОВІ ЯКОСТІ BMW X5.

ТЕХНОЛОГІЇ BMW X5.

ТЕХНОЛОГІЇ BMW X5.

Новий BMW X5 об'єднує в собі гени всіх моделей сімейства BMW X. Ця модель в четвертому поколінні стане найяскравішим представником завдяки сучасним технологіям і привабливому дизайну. Мова нового дизайну X виражена в ньому повноцінно, ясно і чітко. Новий салон став ще розкішніше і отримав концепцію інтуїтивного управління.
Адріан ван Хойдонк, головний дизайнер BMW Group

КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ BMW X5

Характеристики та опції ходової частини

BMW X5 з інтелектуальною системою повного приводу BMW xDrive і опціонально доступним пакетом xOffroad - ваша відповідь будь-якої стихії.
КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ BMW X5
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW TwinPower Turbo.

BMW X5 xDrive40i використовує всю міць двигуна. Чудова тяга з системою повного приводу xDrive в комбінації з новим двигуном BMW TwinPower Turbo дозволяють вивести задоволення від водіння на новий рівень. 6-циліндровий бензиновий двигун розвиває потужність 340 к.с.
xSand.

xSand.

Позашляховий режим xSand включає наступні попередньо встановлені параметри: додатковий кліренс 20 мм, позашляховий режим ABS (активується на швидкості понад 10 км/год), легко контрольована чутливість педалі акселератора. В результаті забезпечується оптимальна тяга навіть на дорогах без покриття.
xGravel.

xGravel.

При активації режиму xGravel вмикаються такі попередньо встановлені параметри: додатковий кліренс 20 мм, постійно активний позашляховий режим ABS, зручна чутливість педалі акселератора. В результаті забезпечується ідеальний баланс плавного руху і безпеки як на грунтовій, так і на кам'янистій дорозі.
xRocks.

xRocks.

Режим xRocks збільшує кліренс до 40 мм і активує позашляховий режим ABS. В результаті забезпечується стабільність руху при збільшеному просторі над дорогою.
xSnow.

xSnow.

Якщо поверхня дороги слизька і обледеніла, використовуйте позашляховий режим xSnow з наступними попередньо встановленими параметрами: активована система динамічного контролю курсової стійкості (DSC), пневматична підвіска в нормальному режимі, автомобіль починає рух з другої передачі. В результаті навіть на слизькій дорозі забезпечується хороше зчеплення з поверхнею.

ІННОВАЦІЙНА КОНЦЕПЦІЯ УПРАВЛІННЯ BMW X5

Цифрові сервіси та системи допомоги водієві

ІННОВАЦІЙНА КОНЦЕПЦІЯ УПРАВЛІННЯ BMW X5
Завжди в ногу з часом.

Завжди в ногу з часом.

Хочете, щоб ваш BMW отримував актуальні оновлення програмного забезпечення? З дистанційним оновленням Ваш BMW завжди буде як новий. Це зручний, надійний і простий спосіб. Вам не доведеться заїжджати в сервісний центр. Оновлення передаються за допомогою бездротової технології як на смартфон.
Зв'язок. Передаючи думки.

Зв'язок. Передаючи думки.

Витрата палива і рівень викидів CO2.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.