Інформація

THE X6

THE X6

ДЕТАЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ BMW X6

BMW X6 являє собою ексклюзивну модель, що демонструє перевагу у всіх аспектах. Автомобіль оснащений адаптивною підвіскою та потужним мотором, які поєднуються з динамічними унікальними характеристиками Х6. Його яскравість та дух новаторства втілені в технологіях. Характер простежується в радіаторній решітці «Iconic Glow», що гармонує з лазерними фарами, в яких встановлені елементи у формі Х. Автомобіль оснащений новими сучасними асистентами водіння, що забезпечують високий рівень безпеки. У салоні передбачений термопідстаканник, що дозволяє зберігати температуру налитого в чашку напою. Комфортні сидіння, оббиті шкірою, забезпечують комфортну поїздку на тривалих відстанях. Також в автомобілі передбачений сенсорний екран в 12,3 дюймів, що дозволяє управляти Х6 та прокладати маршрут. Тепер замість «кво» стоїть статус «про».

ВПЛИВ МАЄ РІЗНІ ФОРМИ.

Модельний ряд та опціональне оснащення BMW X6.

ПЕРШИЙ НА ДОРОЗІ.

Характеристики динаміки BMW X6.

BMW моделі Х та М демонструють відмінні характеристики незалежно від стану дороги та місцевості. Завдяки адаптивній підвісці автомобіль поводиться стійко на всіх видах доріг. Для поліпшення прохідності авто оснащене повним приводом.
Випускна спортивна система «Sport».

Випускна спортивна система «Sport».

Випускна спортивна система «Sport» змінює звук двигуна у залежності від режиму. Обираючи «SPORT+» або «SPORT» звук робиться насиченим, а в режимі «Comfort» стриманим.

Адаптивна підвіска.

Адаптивна підвіска.

Завдяки встановленому в Х6 індикатору ви завжди будете знати тиск в шині. Датчики розташовані в кожному колесі. Інформація про стан шин передається в блок системи управління та відображається на екрані. Індикатори реагують на найменшу зміну в тиску повітря.

Карбонова кришка для зовнішнього дзеркала.

Карбонова кришка для зовнішнього дзеркала.

Завдяки карбоновим кришкам підкреслюється дизайн зовнішнього дзеркала, що додає автомобілю спортивного вигляду.

Задній карбоновий спойлер М.

Задній карбоновий спойлер М.

Задній карбоновий спойлер М добре підкреслює спортивний вид авто, а також знижує силу підйому, що діє на вісь.

Сидіння в стилі Спорт.

Сидіння в стилі Спорт.

Сидіння спортивного та стандартного типу оснащені регулюючою системою, електроприводом та підігрівом, забезпечують комфорт для всіх пасажирів авто, включаючи водія. Також на кожному сидінні є валик, що забезпечує хорошу ергономіку та підтримку з боку під час швидкого повороту.

xDrive.

xDrive.

Інтелектуальний повний привід xDrive оснащений електронною системою управління, яка відповідає за плавний розподіл крутного моменту між колесами. Завдяки електроніці вдалося поліпшити динаміку та тягову силу авто, підвищити безпеку та зробити BMW комфортним в управлінні.

Пакет xOffroad.

Пакет xOffroad.

xOffroad дає можливість швидко та безпечно пересуватися на Х6 незалежно від погоди та дорожнього покриття. У пакет входить чотири види режиму водіння з інтелектуальною системою, яка підлаштовує автомобіль під поверхню. Завдяки спеціальним налаштуванням системи BMW легко пересувається по камінню, снігу, гравію та піску.

Система Driving Experience Control.

Система Driving Experience Control.

Система «Experience Control» дає можливість водію вибрати режим водіння: COMFORT, ECO PRO, SPORT. Перші два режими орієнтовані на ефективність, а третій – динамічність. Також в системі передбачене нове налаштування «Adaptive Mode». Функція адаптує підвіску автомобіля, кермо та передачі під стан дороги.

УПРАВЛІННЯ ПУЛЬСОМ.

Особливість дизайну BMW X6.

З першого погляду на BMW X6 у вас створиться враження, що авто своїм атлетичним кузовом натякає на великі можливості, що приховуються за восьмициліндровим двигуном «TwinPower Turbo» в 530 кінських сил. У всіх деталях дизайну авто проглядається спортивний стиль, який підкреслюється радіаторною решіткою та дисками на колесах в 22 дюйма. У якості додаткового акценту виступають фари «Laserlight», всередині яких розташовані Х подібні елементи. В інтер’єрі автомобіля також є скляний дах, що відкриває панорамний вид, підсвічування, сидіння в спортивному стилі та кришталева обробка.
УПРАВЛІННЯ ПУЛЬСОМ.
Радіаторна решітка.

Радіаторна решітка.

Радіаторна решітка «Iconic Glow» здатна створювати візуальний ефект. Оснащена світлодіодними волокнами вона створює чудовий сценарій, виблискуючи під час відкриття/закриття дверей білим світлом.

Фари Laserlight.

Фари Laserlight.

Фари «Laserlight» зі вставленими елементами у вигляді літери Х під час ввімкнення дальнього світла освітлюють дорогу на відстані до 500 метрів. Через гарну освітленість підвищується безпека. Завдяки впровадженню інноваційних технологій автомобіль здатний якісно висвітлювати дорогу за будь-якої погоди. Внутрішні елементи фар мають синій колір, також простежується фірмовий напис «BMW Laser».

Світлова доріжка «Welcome Light Carpet».

Світлова доріжка «Welcome Light Carpet».

Перед дверима автомобіля встановлені світлодіодні лампи, які під час відкриття дверей створюють світлову доріжку «Welcome Light Carpet» гостинно запрошуючи пасажирів до салону. Таким чином забезпечується безпека під час виходу з салону авто в темний час доби.

Скляний панорамний дах.

Скляний панорамний дах.

Панорамний скляний відкритий дах забезпечує потік повітря та світла до салону автомобіля. Управління дахом відбувається в автоматичному режимі за допомогою ключа або кнопки. Також дах під час підйому зсувається убік та оснащений дефлектором та сонцезахисною шторкою.

Диски та спиці авто.

Диски та спиці авто.

Диски, виготовлені з легкосплавного матеріалу, мають розмір 22 дюйма та підкреслюють спортивний стиль BMW. Вони оснащені подвійними спицями «Jet Black». Передній диск має розмірність 9,5 J на 22 та підходить для шин 275/35 R22. Диски, що встановлюються на задні колеса, випускаються розмірністю 10,5 J на 22 та підходять для шин 315/30 R22.

BMW X6 – АВТОМОБІЛЬ З МАЙБУТНЬОГО.

Технології BMW X6.

Просте управління BMW X6 та сучасні інноваційні технології дозволяють здійснювати поїздки на автомобілі на будь-які відстані по різних дорогах в комфортних умовах. У салоні передбачено регулятор температури, сенсорний кольоровий екран в 12,3 дюйма для управління авто, термопідстаканник, система розваг «Professional», сидіння з масажем. BMW X6 оснащений пакетом «Ambient Air», що гарантує повноцінний відпочинок та розваги.
Пристосування для розміщення речей в салоні.

Пристосування для розміщення речей в салоні.

Завдяки додатковим пристосуванням розташувати речі в багажнику авто не складе труднощів. Тут передбачені протиковзкі та рейсові напрямні, транспортувальні універсальні сітки, а також спеціальна сітка, яка закріплюється на вушках та виконує функцію сумки.

Терморегульовані підстаканники.

Терморегульовані підстаканники.

Підстаканники розміщуються на консолі в центрі та знаходяться в розділі нагрівання та охолодження напоїв. Щоб відрегулювати температуру необхідно скористатися передбаченими кнопками управління, розташованими по обидві сторони консолі. Сині кнопки регулюють температуру охолодження, червоні – нагрівання. Тепер ваш напій завжди буде потрібної температури.

Проекційний дисплей BMW.

Проекційний дисплей BMW.

Проекційний повноцінний дисплей встановлений на панелі BMW відображає інформацію про пройдений шлях виводячи її в полі видимості водія, тим самим не відволікаючи його від дороги. На дисплеї можна побачити інформацію про швидкість руху, навігації, сигнал про заборону обгону, розважальну інформаційну систему, а також переглянути повідомлення з телефону.

Панель приладів BMW Live Cockpit Professional.

Панель приладів BMW Live Cockpit Professional.

Панель приладів «Live Cockpit Professional» пов’язана з навігаційною системою та оснащена 10,25 та 12,3 дюймовими екранами для сенсорного управління та виведення проекції. Завдяки сучасним технологіям здійснювати керування автомобілем стало простіше та зручніше.

Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond surround sound.

Аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond surround sound.

«Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound» аудіосистема створює якісне відтворення звучання. Динаміки розташовані в підібраному місці, а тому музика прослуховується однаково для всіх пасажирів авто. Потужність двадцяти динаміків становить 1500 Вт.

Розваги для пасажирів, що сидять позаду.

Розваги для пасажирів, що сидять позаду.

Розважально-інформаційна система «Professional» складається з двох сенсорних дисплеїв діагоналлю 10,2 дюйма, програвача «Blu-ray» та регулюванням нахилу. Пасажири, що сидять на задньому сидінні авто, можуть скоротати час поїздки захопившись іграми або переглядом фільмів та прослуховуванням музики. Екрани оснащені виходом в Інтернет через мобільний зв’язок. Також в екранах передбачені USB роз’єми для підключення ігрової приставки, плеєра та модему.

Ароматизація та іонізація «Ambient Air».

Ароматизація та іонізація «Ambient Air».

Завдяки системі «Ambient Air» відбувається іонізація та розпилення ароматів. У пакет входить декілька видів ароматизаторів, розроблених персонально під цю модель авто. Їх можна використовувати окремо, разом та по черзі.

ДОСКОНАЛІСТЬ ТА НОВАТОРСТВО.

Системи допомоги водію та технології підключення нового BMW X6.

BMW X6 оснащений системою допомоги водію та іншими технологічними функціями, які дозволяють прокладати шлях та покращувати безпеку під час поїздки. Встановлений проекційний сенсорний екран дає можливість водію, не відволікаючись від дороги стежити за інформацією, пов’язану з рухом авто. Тобто, бачити з якою швидкістю їде автомобіль, коли можна здійснити обгін та спостерігати за маршрутом. Незважаючи на оснащення сучасними технологіями, в авто залишається багато місця для інших сервісів та асистентів. Система допомоги водію оснащена функцією, яка під час паркування та заднього ходу повідомляє сигналом про можливе зіткнення. Також система дозволяє утримувати автомобіль на потрібній смузі дороги, покращує маневреність BMW. Вона включає контроль рульового управління, світлову аварійну сигналізацію та попередження про різке гальмування. Захист від зіткнення підвищує рівень безпеки BMW. Завдяки голосовому супроводженню водій буде завжди в курсі про маневреність автомобіля та зможе не тільки зосередитися на дорозі, але й насолодитися своїм водінням.
ДОСКОНАЛІСТЬ ТА НОВАТОРСТВО.
Асистент парковки Plus.

Асистент парковки Plus.

«Plus» відповідає за маневреність автомобіля під час паркування. Крім основних налаштувань він дозволяє віддалено переглядати те, що відбувається навколо автомобіля. Інформація відображається в тривимірному вигляді. Система також включає сигналізацію, яка вмикається під час сильного зближення з іншим транспортом на парковці та під час різкого гальмування. З сервісом «Distance Control» ви без проблем здійсните паркування у вузькому місці. Також в налаштування асистента входить функція надання допомоги під час заднього ходу та відображення ліній напрямків.

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

«Assistant Professional» відповідає за комфортну та безпечну поїздку пасажирів. У пакет входить: функція утримання автомобіля на смузі руху, система управління, сигналізація, захист від зіткнення, попередження під час різкого гальмування. З Х6 ви зможете безпечно подорожувати на далекі відстані та паркуватися в найбільш незручних місцях. Автомобіль поводиться стійко на будь-яких дорогах та про найменші проблеми повідомляє сигналом або висвічує інформацію на дисплей.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW X6 M50i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 11.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 263

Значення транспортних засобів, позначених (2), є попередніми.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.