Огляд

ХИЖАК ЗОВНІ. МИСЛИВЕЦЬ ВСЕРЕДИНІ

ХИЖАК ЗОВНІ. МИСЛИВЕЦЬ ВСЕРЕДИНІ

THE X6

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

BMW X6 – безкомпромісний та повний самовпевненості автомобіль. Він – втілення спортивного стилю та виразного дизайну. Його ексклюзивність та технології добре простежуються в радіаторній решітці «Iconic Glow». Вона підкреслює перевагу автомобіля серед інших моделей. Потужність BMW простежується під час його руху. Настроєна підвіска, двигун та додаткові функції, включені до пакета «xOffroad» роблять X6 швидким, надійним та максимально комфортним. З ним можна сміливо вирушати в далеку дорогу, проїжджаючи тисячі кілометрів по будь-яких дорогах. Випробуйте BMW X6 – перевершивши свої очікування.

УНІКАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ

ОСОБЛИВОСТІ НОВОГО BMW X6

ВЛАДНИЙ ОБРАЗ

ВЛАДНИЙ ОБРАЗ

СЯЮЧА ПОТУЖНІСТЬ

СЯЮЧА ПОТУЖНІСТЬ

ПІДВІСКА, ЩО ВІРТУОЗНО НАЛАШТОВУЄТЬСЯ

ПІДВІСКА, ЩО ВІРТУОЗНО НАЛАШТОВУЄТЬСЯ

СПРАВЖНІЙ АТЛЕТИЗМ

СПРАВЖНІЙ АТЛЕТИЗМ

ДЕМОНСТРАЦІЯ СПРАВЖНЬОЇ ВЕЛИЧІ

ДЕМОНСТРАЦІЯ СПРАВЖНЬОЇ ВЕЛИЧІ

ПЕРШОПРОХОДЕЦЬ

ПЕРШОПРОХОДЕЦЬ

Третє покоління BMW X6 не просто володіє впевненістю в собі і незалежним характером: його сучасний дизайн висловлює потужність і харизму. Великі унікальні елементи дизайну BMW свідчать про незалежність і яскраво виражену екстраверсію.
Домагой Дукеч (Domagoj Dukec), головний дизайнер BMW
Сучасний дизайн нового BMW X6 втілює в собі міць і присутність. Динамічні пропорції та потужні поверхні надають автомобілю естетику й достовірно візуалізують його якості. Великі яскраво виражені деталі дизайну BMW свідчать про незалежний характер та явну екстраверсію.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW X6 M50i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 11.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 263

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.