Характеристики

СИЛЬНИЙ ХАРАКТЕР

ВЕРСІЇ ТА ОСНАЩЕННЯ НОВОГО BMW X7

НА ПІДЙОМ

Зовнішній та внутрішній дизайн BMW X7

Одного разу поглянувши на BMW X7, побачите його масивність та величність. Вишукані лінії та комбінація значних площин створюють його величність та витонченість. Внутрішній простір цього SAV з люксового класу дивує великою площею, яка спільно з деталями декору та вдосконаленими ідеями для максимальної зручності, утворює дивовижну атмосферу.
НА ПІДЙОМ
Решітка радіатора BMW

Решітка радіатора BMW

Представлений елемент у якості центральної зорової деталі дозволяє підкреслити розкішну та витонченість авто, якщо поглянути на нього спереду.

Лазерні фари BMW

Лазерні фари BMW

Під час вибору режиму дальнього світла, світлотехніка з ексклюзивними Х-подібними деталями дозволяє висвітлити шлях на 600 м, що в два рази більше, ніж у звичайних фар. Краща видимість в темний час дозволяє істотно підвищити безпеку їзди. Також підкреслити високотехнологічне оснащення авто дозволяє значок «Х» в синьому кольорі та напис «BMWLaserlight».

22-дюймові легкосплавні автодиски

22-дюймові легкосплавні автодиски

Ці автодиски Multi-spoke757 BicolourFerricGrey з колесами різних розмірів UHP. Для передніх дисків 9.5Jx22 характерні шини UHP275/40R22, для задніх автодисків 10.5Jx22 є шини UHP 315/35R22*.

* Крім того доступні колеса інших видів та комплектації.

Повітроводи Air Breather

Повітроводи Air Breather

Ця деталь, що знаходяться за арками передніх шин з продовгуватими уздовж кузова накладками, відіграють роль зорових деталей, акцентують увагу на великій довжині авто та елегантності моделі.

Накладка з хромованим покриттям

Накладка з хромованим покриттям

Ця деталь, розташована між задніми фарами, дозволяє підкреслити спортивну харизму машини. Як і у вишуканого седана 7 серії, ця вставка контрастує з відтінком кузова та утворює елегантний перехід від великих бічних панелей до задніх.

ЦЕНТР НОВОВВЕДЕНЬ

ОСОБЛИВОСТІ УДОСКОНАЛЕНЬ BMW X7

Перед тим як сісти в салон нової моделі BMW X7 вдається відчути неймовірний комфорт. Встановлена на BMW X7 нова ціна повністю виправдовує такі нововведення, як допоміжні системи для водія з набору BMW PersonalCoPilot, а також провідні сервіси BMW Connected Drive додадуть комфорту будь-якій поїздці. Також інноваційна інформаційно-розважальна технологія з опцією оправлення за допомогою жестів в будь-який час характеризується провідними функціями за рахунок RemoteSoftwareUpgrade.
ЦЕНТР НОВОВВЕДЕНЬ
BMW Live Cockpit Professional

BMW Live Cockpit Professional

Представлена технологія з опцією навігації складається з об’єднаних в одну мережу інформаційного дисплея з діагоналлю 12,3 дюйма на сенсорному керуванні та повністю цифрової приладової панелі також з діагоналлю 12,3 дюйма.

Технологія управління за допомогою жестів

Технологія управління за допомогою жестів

За рахунок цієї системи можливо управляти різними опціями авто за допомогою легкого жесту. Наприклад, технологія здатна ідентифікувати жест «змахнути» або ж «вказати» для відхилення або прийому дзвінка, окрім того відрегулювати гучність можливо за допомогою обертання вказівного пальця.

Driving Assistant Professional

Driving Assistant Professional

Технологія асистента надає високий комфорт та найбільшу безпеку в критичній ситуації, або при одноманітному русі за рахунок підрулюючого помічника та механізму контролю над смугою. Крім того, в системі передбачені повідомлення про з’їзд зі смуги, вона вберігає від бокового зіткнення. Також вона оснащена іншими опціями для максимальної безпеки.

Parking Assistant Plus

Parking Assistant Plus

За рахунок опції помічника істотно спрощується маневрування машини під час паркінгу. У складі технології, крім усього іншого, також є опція огляду з усіх боків, куди входить вид зверху, панорамний огляд та опція допомоги під час перпендикулярного паркінгу. Крім того, також в системі передбачений помічник паркування з лініями напрямку та помічник під час здавання назад.

СТАБІЛЬНЕ ВЕРХОВЕНСТВО

ДИВОВИЖНІ ВЛАСТИВОСТІ ЇЗДИ BMW X7

Першість в кожному аспекті: нова модель BMW X7 є SAV з дивовижними позашляховими ресурсами. Гарантією неймовірного контролю над машиною та дивовижної зручності під час їзди по різному дорожньому покриттю є вдосконалена технологія регулювання ходової частини, адаптивна пневматична підвіска на задній/передній осі, а також інтегральне управління керма. За рахунок вихлопного механізму M Sport звук мотора повністю відповідає динамічним можливостям машини.
СТАБІЛЬНЕ ВЕРХОВЕНСТВО
Набір xOffroad

Набір xOffroad

BMW X7 надається цей пакет, що гарантує потрібний ступінь захисту та зручне пересування як по дорожньому покриттю, так і за територією автомагістралей. Четвірка різних позашляхових режимів надає можливість максимально точно налаштувати технологію повного приводу xDrive під ситуацію на дорозі. Вона дозволяє оптимізувати тягу на піщаній місцевості, кам’янистій дорозі, снігових заметах.

Технологія ExecutiveDrivePro

Технологія ExecutiveDrivePro

Унікальна зручність під час поїздок зі збереженням вражаючої динаміки гарантує підвіска ExecutiveDrivePro. Технологія базується на кількох стабілізаторах, які відрізняються невпинним електромеханічним керуванням, мінімізують нахили корпусу авто під час їзди.

Технологія вихлопу M sport

Технологія вихлопу M sport

Система передає звук, його можна зробити більш потужнішим за рахунок спеціальних клавіш для регулювання динаміки їзди в режимі SPORT/SPORT+, якщо вибрати режим, націлений на комфортність, то звучання стає менш інтенсивним.

Пневматична підвіска

Пневматична підвіска

Пневмопідвіска входить в стандартне комплектування. Вона гарантує дивовижний комфорт на значній динаміці їзди та спрощує посадку пасажирів та висадку з авто, та розміщення в ньому багажу. За рахунок цієї деталі автоматично тримається висота кузова на встановленому рівні незалежно від того, що саме завантажили в автомобіль. Крім того, за допомогою одного натискання клавіші її можна опустити, або ж підняти.

Інтегральне активне рульове управління

Інтегральне активне рульове управління

Технологія автоматично підрулює задні колеса та застосовує мінливе передавальне відношення рульового механізму, яке повертає передні. За умов мінімального швидкісного режиму ця технологія гарантує прекрасну маневреність завдяки тому, що задні обертаються в протифазу з передніми колесами. На швидкісному режимі в 60 км/год задні колеса повертаються паралельно з передніми, щоб збільшити стійкість та комфорт під час їзди.

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ CO2

BMW X7 xDrive40i (2)(3):
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 9.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 217

BMW X7 M50d(2)(3):
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8-7.3
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 204-192

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Значення показників, позначені індексом (2), є попередніми.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.