Нова локація на карті швидкісних зарядних станцій!

auto_main_photo

Нова локація на карті швидкісних зарядних станцій!

Нова швидкісна загальнодоступна зарядна станція на території дилерського центру АВТ Баварія Київ на Бориспільському шосе – це спільний проект кооперації компаній АВТ Баварія Київ та YASNO.

В рамках розвитку зарядної інфраструктури нашого міста, підвищення екологічності надання повного спектру послуг для власників електромобілів та автомобілів з гібридною силовою установкою, компанія АВТ Баварія Київ встановила на території свого дилерського центру на Бориспільському шосе швидкісну зарядну станцію, що обладнана двома DC-портами CCS 2 та AC- портом Type 2.

Ця зарядна станція виробництва АВВ здатна видавати потужність до 180 кВтг на один DC-порт, що дозволить зарядити електромобіль за лічені хвилини, поки його власник насолоджується чашкою ароматної кави в нашій кав'ярні. А для власників BMW або MINI, які придбали електромобілі в дилерських центрах АВТ Баварія Київ, на послуги із заряджання автомобілю діють спеціальні умови. Подробиці уточнюйте, будь ласка, у консультантів дилерського центру "АВТ Баварія Київ".