Огляд

ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ

ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ

BMW КЛАСУ «ЛЮКС»

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

BMW моделі 750Li привертає увагу своєю функціональністю, характеристиками й дизайном. Володіючи потужним восьмициліндровим двигуном TwinРower Turbo і повнопривідною системою xDrive, він стає лідером на дорозі, даючи можливість насолодитися поїздкою незалежно від околиць та її стану. Автомобіль виглядає елегантно, показуючи емоційність свого характеру за допомогою декоративних аксесуарів, що вигідно виділяють його на тлі інших моделей. Надійний і комфортний, він підходить для амбітних людей, які люблять життя та тривалі подорожі. Автомобіль безпечний і добре управляється за будь-яких погодних умов. BMW 750Li – ексклюзивний і розкішний, він підкреслить статус свого власника й приверне увагу оточуючих.

BMW 750Li xDrive: 
Витрати палива в л/100 км (у змішаному циклі):10.2
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 233

АТРИБУТИ СИЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ

ОСОБЛИВОСТІ СЕДАНА BMW 7 СЕРІЇ

ПЕРЕКОНЛИВА ПРИСУТНІСТЬ

ПЕРЕКОНЛИВА ПРИСУТНІСТЬ

НАЙВИЩІ СТАНДАРТИ

НАЙВИЩІ СТАНДАРТИ

НЕСТРИМНА ПОТУЖНІСТЬ

НЕСТРИМНА ПОТУЖНІСТЬ

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

ПЛАВНИЙ ПЕРЕХІД У МАЙБУТНЄ

ПЛАВНИЙ ПЕРЕХІД У МАЙБУТНЄ

ПІДХОДИТЬ ДЛЯ СИЛЬНИХ ОСОБИСТОСТЕЙ

ДИЗАЙН BMW 750LI

BMW 750Li при першому погляді залишить незабутнє враження завдяки розкішному дизайну. Упевненість і потужність автомобіля підкреслюють лінії спереду кузова. З боків розташовані чорні повітроводи, що акцентують увагу на дизайні BMW 750Li. Відтінок Bernina з бурштиновим красивим мерехтінням і двадцятидюймові диски надають автомобілю дійсно розкішний вигляд, роблячи його спортивним, елегантним і розкішним. Гостинна атмосфера під час посадки в авто досягається за допомогою встановленої світлодіодної доріжки. Обробка салону виконана з якісного матеріалу з ексклюзивними елементами обробки, у комбінації з технологічними можливостями, які під час підключення забезпечують незабутні враження.

slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні

ПРИРОДЖЕННИЙ ЛІДЕР

ТЕХНОЛОГІЇ BMW 750LI

З першого водіння автомобіля ви будете насолоджуватися його функціональністю. Завдяки персональному асистентові, установленому в BMW 750Li, для вас не залишиться перешкод: усі шляхи й функції автомобіля стануть відкриті. Тепер не важко буде прокласти маршрут, знайти потрібну адресу або переглянути електронну пошту, не відриваючись від керування. Використовуючи функцію «ОК, BMW» ви зробите процес водіння природнім. Уся інформація про можливості системи й сервісу оновлюється, тому завжди актуальна. Асистент Professional містить у собі функції: допомоги водієві, керування авто, паркування, утримання на смузі й задньому ході. Система допомагає водієві в керуванні й доступна постійно.

slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні
Технічні інновації є такою ж невід'ємною частиною седану BMW 7 серії, як і розкішна атмосфера в салоні.
ГІБРИД, ЩО ПІДКЛЮЧАЄТЬСЯ, BMW 745E

ГІБРИД, ЩО ПІДКЛЮЧАЄТЬСЯ, BMW 745E

Гібрид BMW 745e поєднав у собі характеристики шестициліндрового потужного двигуна й високовольтного акумулятора, що зробило автомобіль потужним і агресивним на просторах доріг. Головну роль у роботі авто відіграє восьмиступеневий електромотор і автоматична коробка. Усе це забезпечує швидкий розгін автомобіля до 140 кілометрів на годину під час їзди лише на електриці. BMW 745e економічний, легкий у керуванні, стійкий та елегантний. Автомобіль підходить для цілеспрямованих людей, які люблять життя.

Новий BMW 7 серії став втіленням сучасної розкоші, значного вигляду та максимального комфорту.
Джозеф Кабан, керівник дизайнерського підрозділу BMW Group
ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ

ІДИЛІЯ ДОСКОНАЛОСТІ

BMW КЛАСУ «ЛЮКС»

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА РІВЕНЬ ВИКИДІВ CO2.

Седан BMW 750Li xDrive:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.2
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 233

Седан BMW M760Li xDrive Sedan:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 13.0
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 297

Седан BMW 745e Sedan:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 2.4
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 56

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html