Відкриття імпортерсько-дилерського центру BMW на Бориспольському шосе.

Відкриття імпортерсько-дилерського центру BMW на Бориспольському шосе.

31 серпня 2017 року відбулась урочиста церемонія відкриття імпортерсько-дилерського центру «АВТ Баварія», офіційного імпортера автомобілів BMW в Україні, що розташувався на Бориспільскому шосе. Ця подія ознаменувала новий етап розвитку компанії на українському ринку автомобілів.

Новий крок вперед у світле майбутнє. Урочиста церемонія відкриття імпортерсько-дилерського центру BMW в Україні.

31 серпня 2017 року відбулась урочиста церемонія відкриття імпортерсько-дилерського центру «АВТ Баварія», офіційного імпортера автомобілів BMW в Україні, що розташувався на Бориспільскому шосе та ознаменував новий етап розвитку компанії на українському ринку автомобілів.

Українська компанія розпочинала свою роботу невеличким імпортером преміальних автівок. З тих пір минуло 20 років, за цей час команді, на чолі з генеральним директором Олександром Тимофєєвим, вдалося здобути статус лідера сегменту на українському ринку та відкрити новий імпортерсько-дилерський центр. Будівництво тривало півтора роки, а результатом його став найбільший центр BMW у Східній Європі, сконструйований за останніми стандартами BMW. 

«З самого початку заснування компанії ми були впевнені, що це дуже перспективний ринок. Саме тому ми почали постачати сюди не лише автомобілі BMW, а й частинку Німеччини. Наш рецепт успіху – це командна робота. Починали ми лише з 30 співробітників, і я висловлюю щиру подяку всій моїй команді. Цей центр є втіленням нашої найбільшої мрії, і тепер ми готові рухатися вперед зі ще більшим натхненням» – зазначив пан Тимофєєв.

Площа центру складає 7000 квадратних метрів. На першому поверсі розташовано новий шоу- рум, де передбачена експозиція автомобілів і зона їх передачі клієнтам, на другому - головний офіс українського імпортера. Одночасно у дилерському центрі можуть експонуватися до 15 нових автомобілів BMW, що дозволяє охопити практично весь модельний ряд BMW.

Новий імпортерсько-дилерський центр буде надавати повний спектр послуг. Окрім продажу нових автомобілів, тут здійснюється прийом авто в trade-in та працює програма сертифікованих автомобілів з пробігом BMW Premium Selection. Гості також можуть скористатися послугами фінансування, кредитування та страхування, відремонтувати свій автомобіль і отримати кваліфіковане технічне обслуговування.

Своєю присутністю подію ушанували високопоставлені представники німецького концерну на чолі з членом правління BMW AG з продажу та маркетингу BMW, Ієном Робертсоном, який разом з Олександром Тимофєєвим, очолив урочисте розрізання стрічки, привітав команду BMW Україна та гостей заходу: «Україна робить важливий внесок у світовий успіх BMW Group. Я вдячний команді BMW Україна за всі їхні зусилля у створенні цього вражаючого імпортерсько-дилерського центру, він підкреслює відданість брендам BMW Group та клієнтам на цьому ринку. Цього року ми святкуємо 20 років співпраці з українським імпортером: я дуже вражений відмінним керівництвом і відданою командою, а також розвиненою дилерською мережею. Ми дуже пишаємося тим, що є лідером у преміум сегменті в Україні».

Гостям вечора було представлено експозицію автомобілів ВМW Classic, що були спеціально привезені з нагоди цього заходу: BMW 328, BMW 328 Hommage, BMW Vision Future Interaction, BMW Art Car Олександра Кольдера, BMW 7 серії Individual від Карла Лагерфельд, BMW Z8 Джеймса Бонда та BMW 502.

Кульмінацією церемонії відкриття стало спільне вручення BMW AG та BMW Україна автомобіля BMW X3, що обладнано як автомобіль невідкладної допомоги, Київській міській адміністрації для користування однієї з міських лікарень. За багато років BMW X3 зарекомендував себе, як надзвичайний автомобіль невідкладної допомоги для міліції та медичних закладів у Західній Європі.

Модератором заходу був український телеведучий Олександр Скічко. Увінчав урочистий вечір яскравий виступ зірки світового масштабу, британської співачки Паломи Фейт, яка є власницею нагороди Brit Awards 2015, у номінації Best British Female Solo Artist.