BMW Сервіс 4+

VALUE SERVICE ДЛЯ BMW СТАРШЕ 4-Х РОКІВ.

VALUE SERVICE ДЛЯ BMW СТАРШЕ 4-Х РОКІВ.

-20% на запчастини для технічного обслуговування вашого автомобіля.
-50% на сервісні роботи.**

Хороша спортивна форма зберігає молодість - як людей, так і автомобілів. Для цього у BMW діє програма з технічного обслуговування BMW Value Service для підтримки оптимальної форми транспортного засобу.

450 000 км пробігу у Вашого BMW - і що? У кожен автомобіль BMW інженерами був закладений ресурс навіть не для таких відстаней. І все що для цього потрібно - це своєчасне обслуговування у фахівців з використанням інновацій BMW за розумною ціною і з використанням тільки оригінальних запчастин BMW. Це гарантує отримання справжнього задоволення від кермування незалежно від пробігу та року випуску.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ:

-20% на запчастини для технічного обслуговування автомобілів старше 4-х років.*

Знижка діє при технічному обслуговуванні на наступні запасні частини:

 • Моторна олива
 • Фільтр оливи
 • Фільтр повітряний
 • Фільтр паливний
 • Фільтр салону (угольний)
 • Свічка запалювання
 • Свічка накалу
 • Гальмівні колодки передні
 • Датчик гальмівних колодок
 • Гальмівний диск передній
 • Гальмівні колодки задні
 • Гальмівний диск задній
 • Амортизатори
 • Важілі 
photo_text_left_right11698

Спеціальні пакетні пропозиції на сезонну перевірку Вашого автомобіля.

-50% на перевірку Вашого автомобіля**

Обирайте пакет, який Вас цікавить і записуйтесь на сервіс за кнопкою внизу сторінки.

ПАКЕТ ПОСЛУГ "БАЗОВИЙ"
ПАКЕТ ПОСЛУГ "ПОКРАЩЕНИЙ"

ПЕРЕВАГИ СЛУЖБИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ BMW.

Доведено, що своєчасне технічне обслуговування Вашого BMW найбільше сприяє підтриманню цінності й доданої вартості Вашого авто, внаслідок чого забезпечується бездоганна робота і найвищі технічні характеристики для BMW, незалежно від пробігу. І Ви помітите позитивну різницю, коли справа дійде до продажу автомобіля. BMW Value Service означає - платите менше зараз, щоб отримати більше пізніше.

Мережа офіційних сервісних центрів BMW пропонує широкий спектр привабливих пропозицій і послуг, спеціально розроблених для автомобілів старше чотирьох років. Перед початком роботи Ваші вимоги уточнюються з Вашим консультантом з обслуговування.

Ви можете бути впевнені, що всі необхідніші роботи будуть виконані на найвищому рівні та погоджені з Вами.

Незалежно від віку Вашого автомобіля офіційний сервісний центр BMW завжди володіє знаннями і ресурсами, необхідними для бездоганного ремонту Вашого BMW.

Запис на сервіс
photo_text_left_right11699

* Акція дає можливість отримання зазначеної знижки на запчастини BMW (з переліком запчастин, на які розповсюджується дія знижок, можна ознайомитися в офіційних дилерських центрах BMW). Акція діє в офіційній дилерській мережі BMW в Україні з 01.03.2023 до 30.09.2023 включно. Умови дії знижок та чи підпадає Ваш автомобіль під дію акції можна дізнатися у консультантів сервісу дилерських центрів офіційної мережі BMW в Україні. Знижки, що надаються за умовами акції, не сумуються зі знижками по іншим акціям або ваучерам і карткам. "АВТ Баварія Київ", офіційний дилер BMW у Києві та київскькій області, залишає за собою право змінювати умови та строки проведення акції на власний розсуд без попереднього повідомлення. Кількість товару обмежена. Пропозиція діє виключно за умови наявності товару на складі в Україні.

** Спеціальною пропозицією можуть скористатися власники автомобілів BMW та MINI у період з 01.03.2023 р. по 30.09.2023 р. в якості додаткової послуги в дилерських центрах АВТ Баварія Київ.

*** Діагностика ходової частини автомобіля (в т.ч. перевірка залишку товщини гальмівних дисків, колодок, дисків та гальмівної рідини);

**** У разі неможливості виконання регулювання кутів установки коліс через технічний стан елементів рульового управління і елементів ходової частини - таку роботу (регулювання кутів установки коліс) буде виключено з пакетної пропозиції і акту виконаних робіт.