Натхнення

РОЗКРИЙТЕ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

РОЗКРИЙТЕ СВОЮ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ

НОВИЙ BMW Z4 РОДСТЕР

  • Бензин
  • Дизель
Двигун

Наявність в новому BMW Z4 Родстер даху, що відкидається знімає в автомобілі будь-які обмеження і створює масу задоволення при керуванні авто. Родстер, кращий в своєму класі: відкритий, динамічний і спортивний. Прогресивний дизайн і заявлена потужність відкривають безмежні можливості за кермом і створюють відчуття свободи.

BMW Z4 Родстер M40i:
Витрата палива на л/100 км (у змішаному циклі): 7,4
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 169

ВІДКРИЙТЕ НОВИЙ РІВЕНЬ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ.

BMW Z4 Родстер та його особливості.

ВІДОБРАЖАЄ ЕНТУЗІАЗМ

ВІДОБРАЖАЄ ЕНТУЗІАЗМ

ДЕМОНСТРУЄ ЕСТЕТИКУ

ДЕМОНСТРУЄ ЕСТЕТИКУ

ВИПРОМІНЮЄ ІННОВАЦІЇ.

ВИПРОМІНЮЄ ІННОВАЦІЇ.

СПАДЩИНА ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ.

СПАДЩИНА ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ.

ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ.

ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ.

340 К.С.

У лічені секунди двигун TwinPower Turbo M бензинового типу зі шістьма циліндрами і потужністю в 340 к.с. розганяє BMW Z4 Родстер до 100 км/год і заряджає водія адреналіном. Для набуття почуття повної свободи більш ідеального способу її досягнення не існує.
slide-img
Навести курсор і залишити в цьому положенні
В основі концепції Z4 закладено маневреність і ходова динаміка
Джос ван Ас (Jos van As), глава відділу розробки підвісок.
РОЗКРИЙТЕ СВОЮ СВОБОДУ.

РОЗКРИЙТЕ СВОЮ СВОБОДУ.

М’який дах BMW Z4 Родстер.

10 сек.

Простим натисненням кнопки надійний і елегантний автомобільний дах може швидко закриватися або відкриватися. Такі дії можливі навіть в русі на швидкості в п'ятдесят км/год. Тому, незабутні відчуття при керуванні авто на відкритому повітрі просто забезпечені.

БУДЬТЕ УНІКАЛЬНІ.

BMW Z4 M40i First Edition.

Не слідуйте шаблонами, станьте оригінальним, незалежним і неповторним. Модель BMW Z4 від початку відповідає таким бажанням. Неповторність в обробці і оригінальність використаного лакофарбового покриття металік Frozen Orange вдало підкреслює вигини на кузові та створює вражаючий дизайн. Форми BMW Z4 виводять на найякісніший рівень сприйняття і виразності, підсилюють задоволення, отримане при водінні.
Ефектний BMW Z4 First Edition.

Ефектний BMW Z4 First Edition.

BMW Z4 Родстер відрізняється своїм рішучим виглядом і відмінними спортивними формами. Розташовані вертикально сучасні шестикутні фари з використанням світлодіодів добре концентрують увагу на низько розташованій решітці радіатора. Його здвоєна, сітчаста конструкція в поєднанні зі спортивними повітрозабірниками істотно збільшують передню частину автомобіля, додають йому ексклюзивний вид і спортивну посадку на дорозі.

Оглушаючий.

Оглушаючий.

Ззаду BMW Z4 Родстер First Edition істотно відрізняється від інших моделей. Задній спойлер виглядає оригінально і виділяється над поверхнею, що робить авто захоплюючим і динамічним. Бічні вигини кузова елегантно підкреслюють вид світлодіодних ліхтарів. Масивний і потужний фартух, в поєднанні з аеродинамічним пакетом, вихлопними трубами, а також дифузором створюють відмінний вид і незабутні відчуття.

Естетичний.

Естетичний.

Якщо говорити про можливість під час керування автомобілем на відкритому повітрі отримати задоволення, то виглядає воно саме так. Витягнутий капот, м'який, динамічний верх, а також короткі виступи роблять силует BMW Z4 First Edition впізнаваним і оригінальним. Застосування в конструкції мінімалістичних дизайнерських ходів вдало відтворює спортивний профіль авто. Неповторна і динамічна форма авто своєї кульмінації досягає в потужних, бічних контурах, які добре виділяються і підкреслюються, непогано поєднуючись зі світлими або темними поверхнями.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW Z4 Roadster sDrive20i:
Витрата палива на л/100 км (у змішаному циклі): 6.5
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 148

BMW Z4 Roadster sDrive30i:
Витрата палива на л/100 км (у змішаному циклі): 6.5
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 149

BMW Z4 Roadster M40i:
Витрата палива на л/100 км (у змішаному циклі): 7.4
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 169

На ілюстраціях показано додаткове обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.