Весняний піт-стоп

auto_main_photo

Весняний піт-стоп

Прийшов час змінити колеса або шини? Ми з радістю Вам у цьому допоможемо!

А для того, щоб заміна коліс і шин була не тільки корисною, а й приємною - ми розробили для Вас кілька вигідних пакетів послуг.

Наші сервісні пакети пропонують оптимальне поєднання послуг з привабливою вартістю і розділені на два типи - заміну шин і заміну коліс в зборі.

Пропонуємо Вам ознайомитися з пакетами і вибрати найбільш підходящий для Вашого автомобіля.

Пакети по заміні шин

Spring Tires Basic

Spring Tires Hotel

Spring Tires Standart

Spring Tires Premium

 

Пакети по заміні колес

Spring Wheels Basic

Spring Wheels Standart

Spring Wheels Premium

Всі ціни наведено в грн. з урахуванням ПДВ. Спеціальною пропозицією можуть скористатися власники автомобілів BMW та MINI з 18.03.2024 по 31.05.2024.

* Вартість акційних пакетних пропозицій не включає в себе балансувальні тягарці, пакувальні пакети, очисні і мастильні матеріали.

** У разі неможливості виконання регулювання кутів установки коліс через технічний стан елементів кермового управління і елементів ходової частини, таку роботу (регулювання кутів установки коліс) буде виключено з пакетної пропозиції і акту виконаних робіт.

*** Акційна вартість зберігання шин/коліс в зборі діє за умови повної передоплати послуги в рамках пакетної пропозиції.

**** У разі використання акційних пакетних робіт для автомобілів BEV та PHEV (автомобілі електричні та гібрид) такі роботи, як підзарядка акумуляторної батареї бортової мережі (назва роботи в пакетах – «Підтримати напругу бортової мережі / підзарядити акумулятор бортової мережі») не виконуються та буде виключено з пакетної пропозиції і акту виконаних робіт.