Дизайн

ПРОСТОРИЙ САЛОН ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

ПРОСТОРИЙ САЛОН ДЛЯ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Дизайн BMW 2 серії Гран Турер.

Нова модель в лінійці 2 серії, BMW 2 серії Гран Турер – це функціональний автомобіль, який вирізняється просторим салоном, універсальністю та гнучкістю. Короткі звіси забезпечують більш динамічний зовнішній вигляд, а висока лінія даху – просторість салону. На додачу до просторого багажного відділення, дизайн салону з високоякісним оздобленням забезпечує різні варіанти посадки, завантаження і транспортування.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ДИЗАЙН КУЗОВА.

Пропорції BMW 2 серії Гран Турер одразу ж вказують на його універсальність. Якщо подивитись спереду, автомобіль виглядає по-спортивному низьким. Широка решітка радіатора притягує до себе увагу і розташована нижче рівня фар, що забезпечує динамічний вигляд, невластивий автомобілям у цьому сегменті.

Якщо дивитись збоку, висока лінія даху, великі двері і вертикальний «вигин Хофмайстера» дають зрозуміти, наскільки просторий салон автомобіля. В той же час автомобіль візуально видається видовженим за рахунок контуру кузова та збільшених вікон.

Вид ззаду теж натякає на просторий салон. Горизонтальна проекція контурів і поверхонь, а також видовжені, широко розставлені ліхтарі підкреслюють широкі форми кузова.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ У НАЙКРАЩІЙ ФОРМІ.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ У НАЙКРАЩІЙ ФОРМІ.

Перегляньте відео та відкрийте для себе BMW 2 серії Гран Турер.

simple_slider_slide
simple_slider_slide

ДИЗАЙН СВІТЛОДІОДНИХ ВОГНІВ.

Світлодіодні фари із поворотними фарами забезпечують оптимальне освітлення дороги і сприяють спокійній та безпечній їзді в нічний час. В фарах використовуються яскраві та ефективні подвійні світлодіоди для ближнього та дальнього світла.

Поворотні фари та задні габаритні вогні також виконані з використанням світлодіодних технологій. Якщо поворотні фари переключити на понижену яскравість, можна досягти кращого бокового освітлення в умовах великого міста, отже водій зможе швидше побачити пішоходів та велосипедистів. На швидкості від 40 до 70 км/год поворотні фари працюють в режимі статичного освітлення поворотів.

Здвоєні світлодіодні кільця і денні ходові вогні та лампи стоянкового ліхтаря в світлових трубках головних фар надають автомобілю стильний та впізнаваний вигляд.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПАНОРАМНИЙ СКЛЯНИЙ ДАХ.

Панорамний скляний дах пропускає в салон значний потік світла та дає можливість пасажирам насолоджуватись неперевершеними краєвидами, створюючи при цьому особливе відчуття відкритого простору. Якщо сонячне світло надто яскраве, можна легко та просто закрити сонцезахисну шторку. Завдяки функціям зсуву та піднімання панорамний скляний дах забезпечує велику кількість варіантів ефективної вентиляції. Якщо скляний дах знаходиться в положенні для вентиляції, сонцезахисна шторка автоматично складається для забезпечення необхідної циркуляції повітря. А вбудована вітрозахисна перегородка автоматично активується, щоб зменшити завихрення повітря під час руху з відкритим дахом.

simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Якщо Ви хочете пізнати цей величезний світ за допомогою BMW 2 серії Гран Турер, все що Вам треба - просто сісти в автомобіль. Тому що просторість – основна характерна особливість цього автомобіля. Величезне лобове скло і панорамний скляний дах (пропонується як опція) допомагають забезпечити відкриту і світлу атмосферу, котру можна посилити за рахунок опційного пакету освітлення.

Опційна оббивка сидінь перфорованою шкірою, а також стильна строчка на сидіннях, панелі керування та центральній консолі гарантують вигляд і відчуття оздоблення преміум-класу. Водію та передньому пасажиру сподобається підвищена посадка, яка в поєднанні з додатковим четвертим вікном забезпечать чудовий огляд у всіх напрямках. Ще одна опція – проекційний дисплей BMW, який відображає всю важливу для водія інформацію прямо у полі його зору.

Задня частина салону характеризується своєю багатогранністю. Широке заднє сидіння може бути поділене у співвідношенні 60:40 за довжиною. Крім того, спинки задніх сидінь складаються у пропорції 40:20:40. Опційно також пропонується третій ряд сидінь для двох пасажирів.

Фонове освітлення
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

МАТЕРІАЛИ

Концепція використання матеріалів для оздоблення салону BMW 2 серії Гран Турер підкреслює сучасний вигляд цього автомобіля. Крім оббивки сидінь із тканини можна вибрати шкіряну оббивку з перфорацією і контрастною строчкою, котрі (в залежності від варіантів комплектації) прикрашають також центральну консоль та панель керування.

Великі оцинковані декоративні накладки на панелі керування ділять навпіл вентиляційний канал, акцентуючи на враженні легкості салону. Ексклюзивність, першокласний вигляд та враження від салону додатково підкреслюються хромовими аплікаціями, які пропонуються в якості опції. Оздоблення панелі керування та дверей доступні в кольорах Silver або Aluminium, елегантному чорному або із цінних порід деревини.

ОКРЕМИЙ ДИСПЛЕЙ.
В салоні BMW 2 серії Гран Турер всі важливі органи керування повернені до водія, що є типовим для автомобілів BMW. Вони завершуються окремим 8,8-дюймовим дисплеєм керування, котрий спільно з «плаваючою» центральною консоллю підкреслює першокласну якість салону та його світлий та сучасний вигляд. Він зозміщений так, що на нього зручно дивитися. А ще його зручно сумістити, наприклад, з навігаційною системою та отримувати необхідну інформацію, відображення якої здійснюється у прекрасній якості навіть в умовах несприятливого освітлення.