BMW iX: Дізнайтесь про особливості

THE iX

THE iX

Абсолютно новий BMW iX

  • Повністю електричний
Двигун

BMW iX – ЗАСНОВНИК НОВОЇ ЕПОХИ.

BMW моделі iX – фантазія, що стала дійсністю. Високоефективні сучасні технології та електропривід забезпечують автомобілеві великий запас ходу та швидкий розгін. Навіть мінімалістичний дизайн виглядає вражаюче. Завдяки використанню якісних матеріалів під час виробництва автомобіля вдалося створити комфортний салон і зробити авто безпечним на дорозі. Місткість – до п’яти пасажирів. Дізнайтеся багато нового й цікавого про BMW серії iX.

ПОРІВНЯЙТЕ МІЖ СОБОЮ BMW iX xDRIVE50 ТА BMW iX xDRIVE40.

BMW iX xDrive50

  • Запас ходу більше 600 км*
  • Прискорення від 0 до 100 км/год менш ніж за 5 секунд
  • Більш ніж 120 кілометрів за 10 хвилин за допомогою технології швидкого заряджання
BMW iX xDrive50

BMW iX xDrive40

  • Запас ходу більше 400 км*
  • Прискорення від 0 до 100 км/год менш ніж за 6 секунд
  • Більш ніж 90 кілометрів за 10 хвилин за допомогою технології швидкого заряджання
BMW iX xDrive40
  • BMW iX xDrive50
  • BMW iX xDrive40
МОНОЛІТНИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

МОНОЛІТНИЙ ДИЗАЙН ЕКСТЕР’ЄРУ.

БІЛЬШЕ ПРОСТОРУ ДЛЯ ВИЩОЇ ЯКОСТІ ЖИТТЯ.

БІЛЬШЕ ПРОСТОРУ ДЛЯ ВИЩОЇ ЯКОСТІ ЖИТТЯ.

ЗАПАС ХОДУ БІЛЬШЕ 600 КМ*.

ЗАПАС ХОДУ БІЛЬШЕ 600 КМ*.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЕЛЕКТРИЧНОГО ВОДІННЯ.

ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ЕЛЕКТРИЧНОГО ВОДІННЯ.

BMW Group безперервно переосмислює себе. Це центральний елемент нашої корпоративної стратегії. А BMW iX є вражаюче яскравим і наочним вираженням такого підходу
Олівер Ціпсе, голова правління BMW AG
Монолітний дизайн з чіткими лініями відрізняється виразністю та забезпечує автомобілю потужний зовнішній вигляд. BMW iX виглядає переконливо та в той же час зібрано й елегантно.
Домагой Дукеч — шеф-дизайнер BMW
Ми розробляли новий дизайн BMW iX з нуля. Разом із тим ми подбали про те, щоб створити сучасний мінімалістичний дизайн інтер'єру з дуже просторим дизайном.
Домагой Дукеч — шеф-дизайнер BMW

УВАГА ДО КОЖНОЇ ДЕТАЛІ.

Технології й філософія авто.

Атмосфера салону й функціональне оснащення автомобіля в поєднанні з сучасними технологіями Shy-Tech роблять автомобіль маневреним та комфортним у керуванні. Електромобіль iX створено повністю екологічним для довкілля спеціально для безпечних і тривалих подорожей. Він підходить для людей, що бережуть природу, бо не викидає в атмосферу вихлопних газів. Інтелектуальні системи спрощують керування авто, реагуючи на голосові команди, а також оцінюють ситуацію на дорозі, запобігаючи зіткненню.
УВАГА ДО КОЖНОЇ ДЕТАЛІ.
Дизайн.

Дизайн.

Тривимірні великі поверхні, інноваційні елементи й потужні пропорційні лінії неперевершено гармонують з дизайном кузова, надаючи автомобілю солідного вигляду.

Мінімалістична поверхня.

Мінімалістична поверхня.

У дизайні iX помітна рішучість і потужність, які підкреслюють структуровані лінії на поверхні авто. Вони надають корпусу ефектної рельєфності, створюючи сучасний монолітний образ.

Дизайн переднього корпусу авто.

Дизайн переднього корпусу авто.

Попереду автомобіль виконаний у футуристичному стилі, що надає йому виразності. Сучасний вигляд iX підкреслює радіаторна вертикальна решітка, яка ефектно гармонує з парними вузькими фарами, яких ще не було в історії виробництва BMW.

Боковий вигляд.

Боковий вигляд.

Збоку автомобіля можна побачити динамічні лінії, які створюють пропорції класу авто SAV, що визначається гладкою поверхнею. Прямокутні ефектні контури біля арок коліс відразу привертають увагу, нагадуючи про перші автомобілі серії Х від BMW. Цілісності образу надають дзеркала, скління й ручки. Усі елементи дизайну гармонують між собою, підкреслюючи бездоганний вигляд автомобіля.

Задня частина автомобіля.

Задня частина автомобіля.

Ззаду автомобіль виконаний у стилі мінімалізм, але виглядає ефектно. Задні вузькі фари виглядають цікаво на великій поверхні. Фари переходять у кузов непомітно, створюючи впізнаваний сучасний образ. Аеродинаміку додатково оптимізує вставка у вигляді великого дифузора, яка разом із плоским дном збільшує запасний хід авто.

Пакет СПОРТ.

Пакет СПОРТ.

Пакет СПОРТ передбачає нові тенденції в мінімалістичній мові дизайну. Знизу авто за периметром забарвлене глянсовим чорним кольором, який контрастує з відтінком кузова. Спортивні елементи підкреслюють експресивність дизайну.

auto_main_photo

ПРАКТИЧНІСТЬ.

BMW моделі iX здійснює справжню революцію в преміальній серії SAV. Запас ходу складає понад 600 кілометрів*, що ідеально підходить для щоденної експлуатації автомобіля. Високі можливості моделі підкреслює концепція кузова, що виготовлений з перевірених часом матеріалів: карбону, сталі, алюмінію. Саме завдяки полегшення корпусу досягається швидкий розгін авто.

Привід.
Окрім двох встановлених електродвигунів п’ятого покоління, авто оснащене високовольтною батареєю, силовою електронікою й зарядною системою. Електродвигуни забезпечують повний привід і відмінну ефективність. Вони роблять з iX справжній спорткар. Потужність електродвигуна становить 500* кінських сил, а розгін до 100 кілометрів здійснюється лише за 5 секунд.
photo_text_left_right1901
Мобільність і комфорт.
Система рекуперації з індивідуальним регулюванням у поєднанні з адаптивною пневмопідвіскою на обох осях не тільки сприяє збільшенню запасу ходу, але і дозволяє водієві привести темперамент BMW iX до відповідності своїм побажанням. У будь-якому випадку забезпечується типовий рівний характер руху на електротязі — чи то спортивний, орієнтований на максимальний запас ходу або комфортабельний режим аж до режиму "однієї педалі", коли автомобіль гальмує за відпущеної педалі акселератора.
photo_text_left_right1902
auto_main_photo
auto_main_photo

ЗАРЯДКА.

Автомобіль адаптований для зарядки вдома від звичайної мережі в 220 В. Також сервіс надає можливості заряджати авто на будь-якій зарядній станції, яких налічується близько 450 000 пунктів у світі. Здатність автомобіля заряджатися становить 200 кВт. Йдеться про те, що при під’єднанні до заряду протягом 10 хвилин, можна зарядити автомобіль на хід до 120 км. Батарея заряджається швидко: лише за 40 хвилин можна поповните заряд з 10% до 80%. Під час зарядки авто в домашніх умовах з використанням Wallbox з потужністю 11 кіловат можна зарядити батарею до 100% за 11 годин.

Сервіс Charging пропонує вигідні тарифи для загальнодоступних зарядних пунктів. Тобто можна заряджати авто вдома або в інших пунктах, не сплачуючи абонплату протягом перших 12 місяців. Користуватися можна різними операторами за наявності застосунка або карти Charging.

auto_main_photo

АЕРОДИНАМІКА.

BMW моделі iX – автомобіль нового покоління. Екологічний, спортивний, з динамічним дизайном. Характер моделі відображений у кожній лінії кузова, решітці радіатора та інших елементах. Задній дифузор і передня закрита частина авто разом із дзеркалами, дверними втопленими ручками й оздобленням скла виглядаються надзвичайно й ефектно. Модель iX має коефіцієнт аеродинамічного опору 0,25 В, що зумовлено великим запасом ходу. Завдяки інноваційному дизайну SAV автомобіль підкорює серця з першого погляду.

ВИТРАТА ПАЛИВА ТА ВИКИДИ СО2.

* Значення є попередніми, і можуть бути змінені. Швидкість зарядки розрахована при застосуванні зарядних станцій 150 кВт/год.

Виміряно відповідно до випробувального циклу WLTP

BMW iX(1):
Енергоспоживання у кВт⋅год/100 км (змішаний цикл): менше 21
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 0
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 0

Значення для автомобілів, відмічених (1), є попередніми.

Інформація про витрату пального, викиди CO2 та енергоспоживання була визначена відповідно до приписаної процедури вимірювання VO (EC) 715/2007 у версії, що діє на момент затвердження типу. Цифри стосуються автомобіля з базовою комплектацією для Німеччини, а представлений запас ходу враховує додаткове обладнання та різні розміри коліс і шин, доступних для даної моделі.

Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням https://www.dat.de/co2

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.