Огляд BMW Z4 Родстер

THE Z4

THE Z4

BMW Z4 Родстер

від 2 156 919 грн.
Вартість
  • Бензин
Двигун

У BMW Z4 поєднується динамічність спортивного авто зі свободою, які дає родстер. Переконайтеся на власному досвіді:

  • аеродинамічний пакет М для потужнішої динамічності та дієвості;
  • динаміка завдяки високій потужності аж до 387 к. с. та ідеальній керованості;
  • естетика легендарного зовнішнього вигляду родстера. 

ВІЗУАЛІЗУЙТЕ ВАШ BMW Z4 ROADSTER.

АЕРОДИНАМІЧНИЙ ПАКЕТ M.

Аеродинамічний пакет, що є в базовому комплекті, покращує аеродинаміку транспорту і підкреслює динамічність родстера.

  • Вставка дифузора відтінку «Темно-сірий металік»;
  • Рама решітки радіатора в кольорі «Глянцевий хром» та решітка радіатора з сітчастим дизайном;
  • Класичні для М задній і передній типи бампера, а також накладки для порогів під колір кузова.
photo_text_left_right15532

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ BMW Z4 ROADSTER.

ДИЗАЙН ЕКСТЕР'ЄРУ BMW Z4 ROADSTER.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ BMW Z4 ROADSTER.
Дизайн передньої частини.

Дизайн передньої частини.

Завдяки широким та невисоким гратам радіатора BMW посилюється спортивність характеру автомобіля, а використання в дизайні сітки, навіяне духом автоспорту, дарує особливу якість та глибину.

Дизайн бічної частини.

Дизайн бічної частини.

Завдяки особливій чіткій лінії, яка перетинає простір над колісними арками ззаду, вигляд кузовних панелей отримує більше енергії. Завдяки яскравим та виразним повітроводам Air Breather зменшується турбулентність повітря і підкреслюється атлетичність моделі. Вони чудово комбінуються з м’яким чорним верхом. 

Дизайн задньої частини.

Дизайн задньої частини.

У задніх ліхтарів доволі вузька форма і вони заходять прямо на крила авто, а спойлер вдало веде далі лінію секції BMW ззаду. Завершальні деталі, які детермінують спортивність вигляду задньої частини, це вихлопні патрубки та дифузор незвичайної форми.

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ BMW Z4 ROADSTER.

Сидіння M Sport для водія та переднього пасажира.

Сидіння M Sport для водія та переднього пасажира.

Сидіння M Sport має інтегровані підголовники, глибоку посадку і виражені бічні валики для спинки та подушки, які гарантують пасажиру попереду та автокермувальнику зручну підтримку і під час динамічного повороту. 

Комфортне підсвічування.

Комфортне підсвічування.

Завдяки такому підсвічуванню всередині салону створюються затишні та приємні умови. Всього є одинадцять різновидів освітлення салону в шести відтінках, включаючи контурне підсвітлення панелі спереду, декоративні планки в головній консолі та у дверцятах.   

Аудіосистема Harman Kardon Surround Sound.

Аудіосистема Harman Kardon Surround Sound.

Ця якісна аудіосистема складається з дванадцяти динаміків, семи каналів і цифрового підсилювача, що має потужність у 408 Вт. У даної системи дуже висока якість звуку. Завдяки особливим налаштуванням евквалайзера і функції авторегулювання гучності залежно від хуткості їзди компенсується шум, що створюється при русі транспорту.

ІННОВАЦІЇ ТА ДИНАМІКА BMW Z4 ROADSTER.

BMW Z4 Roadster дарує спортивність характеру авто, високу динамічність і «розумні» системи допомоги. Завдяки інноваційним компонентам силової установки і підвіски та сучасним технологіям забезпечуються чудові значення динаміки та потужності. Завдяки цифровим технологіям автомобіля забезпечується комфорт і безпечний рух.

ОСОБЛИВОСТІ ДИНАМІКИ РУХУ BMW Z4 ROADSTER.

ОСОБЛИВОСТІ ДИНАМІКИ РУХУ BMW Z4 ROADSTER.
Диференціал M Sport.

Диференціал M Sport.

Завдяки диференціалу покращується зчеплення коліс з дорожним покриттям та курсова стійкісь під час прискорення при виході з повороту або перебудови, при швидкому проїзді повороту і на шляхах різної якості. Тягу підвищує диференціал на електронному керуванні, що знижує різницю швидкості обертання коліс ззаду.

Тормозна система M Sport.

Тормозна система M Sport.

Гальмівна система M Sport має 4-поршневі нерухомі гальмівні супорти попереду і однопоршневі плаваючі позаду. Супорти, які мають логотип «М», - синього кольору. Великі гальмівні диски гарантують ефективне гальмування. 

Адаптивне спортивне рульове керування.

Адаптивне спортивне рульове керування.

У адаптивного спортивного рульового керування, включаючи сервотронік, висока чуйність. Ще це зменшує старання, потрібне для повороту рульового колеса. Коли система великого кута визначає поворот кермового колеса, зазнає змін передавальне число кермового механізму. Це значно покращує керованість авто.

СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЮ BMW Z4 ROADSTER.

Асистент водіння

Асистент водіння

Асистент водія складається з наступних допоміжних опцій: системи запобігання зіткнення з гальмуванням, що функціонує за допомогою відеокамер, системи стеження за розміткою і помічника зменшення швидкості з даними про обмеження бистроти і індикатором місць, де заборонений обгін. Також на радарах працюють система попередження про наїзд позаду, допомога під час перебудови та система сигналізування про транспорт, який їде перпендикулярним напрямком (позаду).

Ассистент паркування.

Ассистент паркування.

Цей асистент може сам виконувати перпендикулярну чи паралельну парковку і виїжджати з розміщеного паралельно шляху місця парковки. Для вмикання функції натисніть кнопку паркування чи активуйте передачу заднього ходу. Всіма діями стосовно гальмування, прискорення, руління керує сама система – водій тільки контролює перебіг паркінгу.

Проекційний дисплей.

Проекційний дисплей.

На кольоровому проекційному дисплеї відображаються всі важливі дані, які бачить водій. Останній має змогу зосередитися на керуванні автотранспортом. Наприклад, тут видно поточну швидкість і, залежно від комплектування, швидкісні обмеження, дані системи навігації, повідомлення про заборону обгонів, інформація від розважальної системи та телефонна книжка.

ЦИФРОВІ ОСОБЛИВОСТІ BMW Z4 ROADSTER.

Розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant.

Розумний помічник BMW Intelligent Personal Assistant.

Вам би хотілось, аби BMW став вашим персональним експертом? Керуйте власним автотранспортом, використовуючи для цього BMW Intelligent Personal Assistant. Він реагує на голосові команди і виконує різні функції. Також він в змозі пояснити різноманітні опції вашого авто та дати вам ще більше інформації про ваш автомобіль.    

Операційна система BMW 7

Операційна система BMW 7

Завдяки інноваційній операційній системі суттєво полегшується керування опціями транспорту. Спробуйте, до прикладу, використання контролера iDrive, голосових команд та сенсорного дисплея. Все це робиться на рівні інтуїції. Тому була покращена робота контролера. Відтепер можна викликати меню «Програми».   

ТЕХНІЧНІ ДАНІ BMW Z4 ROADSTER.

BMW Z4 sDrive20i.

Потужність, л.с. при об/хв:

197/4500–6500

Розгін 0-100 км/год, c:

6,8

Витрата палива в змішаному циклі, л/100 км:

7,2

Викиди CO₂ у змішаному циклі, г/км:

165

photo_text_left_right15560

Ціни на базові комплектації BMW Z4 (G29)

Модель
Об’єм двигуна, см.куб.
Потужність, к.с.
Макс. швидкість, км/год.
Прискорення 0-100 км/год., с
Витрата палива*, л/100 км
Ціна, з урахуванням податків на митне очищення і ПДВ, грн.
Z4 sDrive20i
1998
197
240
6,6
7,2 - 6,8
2 156 919
Z4 sDrive30i
1998
258
250
5,4
7,3 - 6,9
2 652 201
Z4 M40i
2998
340
250
4,5
8,0 - 7,8
2 854 652