Дизайн BMW 2 серії

Із задоволенням за кермом
Дизайн BMW 2 серії Купе.

ЯК ЗАВЖДИ НЕЗВИЧАЙНИЙ.

Дизайн BMW 2 серії Купе.

Навіть побіжний погляд дозволяє переконатися, що перед нами купе BMW, що вражаюче продовжує давню традицію. Нащадок легендарного BMW 2002 вирізняється власним характером, чудернацьким поєднанням пристрасності та незворушності. У кожній лінії BMW 2 серії Купе простежується бунтарський дух. Атмосфера салону сприяє отриманню задоволення від водіння.

Поява BMW 2 серії Купе – початок нового етапу в автомобілебудуванні.

ДИЗАЙН КУЗОВА.

Темпераментний характер.

По-спортивному динамічна форма клину підкреслюється яскраво вираженою лінією кузовного переходу, що піднімається від переднього моста до заднього крила. Акцентовані колісні арки також служать підтвердженням постійної готовності BMW 2 серії Купе здійснити ривок.

Задня частина, що вселяє повагу.

Завдяки L-подібним блокам задніх ліхтарів зі світлодіодними смужками та горизонтальним лініям задня частина автомобіля здається розширеною. Зменшенню підйомної сили на високих швидкостях на M235i служить кромка заднього спойлера.

Нестримне прагнення вперед.

У контурах витягнутого капота, які повторюють напрям повітряного потоку, у великих повітрозабірниках простежується вражаюча потужність BMW 2 серії Купе. Навіть у автомобіля, що не прийшов у рух.

Центр притягнення поглядів.

Імпозантність автомобіля відразу задається фарами, що звужуються до тривимірних решіток радіатора, виступаючими ребрами решіток, чорна глянсова торцева поверхня яких породжує ефект пластичної глибини. Загальне враження посилюється хромованими рамами решіток.

Яскраві кольорові акценти.

Одна з відмінних рис M235i – зовнішні дзеркала в кольорі 'Ferric Grey'. Він використаний також для ребер бічних повітрозабірників і для імпозантних 18-дюймових дисків, сприяючи відчуттю вираженої спортивності.

ПЕРЕДНЯ ТА ЗАДНЯ ЧАСТИНИ.

Розробники автомобіля подбали про досягнення динаміки, що особливо підкреслюється виглядом передньої частини. Тут капот з контурними лініями, що повторюють напрям повітряного потоку, постає подовженим за рахунок нахилу вперед решітки радіатора. Фари, що звужуються до центру, вносять риси самобутності до характеру типового представника сімейства BMW.

Розмашисті горизонтальні лінії, підкреслюючи ширину колії BMW 2 серії Купе, привертають увагу до задньої частини.

Випускні труби та виділена нижня зона роблять задню частину автомобіля візуально більш присадкуватою. Кромкою заднього спойлера підкреслений спортивний характер M235i. Ефектний елемент сприяє кращій керованості за рахунок зменшення підйомної сили та підвищення тиску прижиму на високих швидкостях.

ДИЗАЙН.

Всі основні особливості дизайну в одному фільмі:
Відчуйте себе власником BMW 2 серії Купе.

ДИЗАЙН ОСВІТЛЕННЯ.

Широко розставленими здвоєними фарами, що звужуються до центру, забезпечується візуальне розширення передньої частини автомобіля. Передні фари виглядають сфокусованими на дорозі, вселяючи почуття впевненості та безпеки. Тривимірні елементи в опціональних ксенонових фарах додатково підсилюють переливання привабливих відблисків на поверхнях.

Почуття впевненості зберігається і при знайомстві з блоками задніх ліхтарів. Вони отримали вражаючі широкі червоні L-подібні світлодіодні смуги. Моноблочне виконання виглядає ефектно, утримуючи погляд на своєрідних задніх ліхтарях.

ДИЗАЙН САЛОНУ.

Орієнтованість на водія відчувається відразу, тільки-но ви влаштувалися за кермом BMW 2 серії Купе. Вона простежується в нахилі до водія асиметричної центральної консолі, у відмінному огляді дисплея управління, що стоїть окремо, в можливості постійного контролю над найважливішими функціями.

Звичні для купе безрамні вікна сприяють поліпшенню огляду. Спортивний дух в інтер’єрі проявляється в динамічних лініях, поверхнях, що накладаються одна на одну. Не можна не звернути уваги на високоякісне оздоблення та органічність використання дорогих матеріалів.