Із задоволенням за кермом

BMW 2 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ: ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПОСЛУГИ

Тільки найкраще.

Довірте Ваш BMW 2 серії Гран Купе нашим надійним рукам. Використовуючи можливості великого асортименту оригінальних аксесуарів BMW, Ви додасте своєму автомобілю неповторної індивідуальності. За допомогою набору BMW M Performance Parts Ви зможете забезпечити собі на будь-якій дорозі емоції, доступні світу автоспорту.

Привабливим спектром послуг BMW гарантований повний всебічний захист при виникненні надзвичайних ситуацій. Можливості технічного обслуговування дозволяють Вам повністю зосередитися на задоволенні від водіння.

BMW Financial Services ставить на перше місце Ваші потреби, пропонуючи гнучкі та привабливі умови в програмах лізингу та кредитування BMW.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

Створюйте атмосферу салону на власний смак.

Стандартом для BMW є надання задоволення від водіння. Ваші особливі побажання задовольняються за допомогою оригінальних аксесуарів BMW. Індивідуальні доповнення та функції представлені в широкому асортименті. Їх якість, дизайн та продуктивність ідеально відповідають Вашому автомобілю. Ви зможете надати йому великої індивідуальності та цінності.

BMW SERVICES.

Довірте турботу про Ваш BMW нам.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW M235i xDrive Гран Купе:
Витрата палива в л/100 км (у поєднанні): 7,6-7,5
Викиди СО2 в г/км (у поєднанні): 173-172

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC та чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.