BMW 2 СЕРІЇ ГРАН КУПЕ: ПРОПОЗИЦІЇ ТА ПОСЛУГИ

Тільки найкраще.

Ваш BMW 2 серії Гран Купе у наших кращих надійних руках. Великий асортимент оригінальних аксесуарів BMW надає вашому BMW індивідуальність, а набір BMW M Performance Parts забезпечує справжнє почуття автоспорту на будь-якій дорозі. Привабливий спектр послуг BMW гарантує повний всебічний захист в надзвичайних ситуаціях, а також покриття технічного обслуговування, яке гарантує, що ви зможете повністю зосередитися на задоволенні від водіння. BMW Financial Services також пропонує гнучкі і привабливі пакети лізингу та фінансування, які завжди ставлять ваші потреби на перше місце.

ОРИГІНАЛЬНІ АКСЕСУАРИ BMW.

Гарний настрій в затишній атмосфері.

Усі водії BMW в якості стандарту отримують задоволення від водіння. Оригінальні аксесуари BMW існують для задоволення ваших особливих бажань. Ми пропонуємо широкий вибір індивідуальних доповнень і функцій, які ідеально підходять для вашого автомобіля за якістю, дизайну та продуктивності, пропонуючи вам максимальну додану вартість - що б ви не думали.

BMW SERVICES.

Залиште турботи позаду.

Споживання палива та викиди CO2.

BMW M235i xDrive Гран Купе:
Витрата палива в л/100 км (в поєднанні): 7.6–7.5
Викиди СО2 в г/км (в поєднанні): 173–172

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.