Огляд BMW 8 Серії Кабріо

Із задоволенням за кермом

ДИЗАЙН

ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЯ ЗОВНІШНЬОГО ТА ВНУТРІШНЬОГО ОФОРМЛЕННЯ BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ

Розкіш проявляється й у можливості прояву індивідуального підходу. При різноманітному асортименті елементів для зовнішнього та внутрішнього оснащення BMW 8 серії Кабріолет можливе створення безлічі різних конфігурацій. Це шанс відобразити власну індивідуальність, втілити уявлення про спортивний характер розкішної моделі.

ДИНАМІКА ТА МАНЕВРЕНІСТЬ СПОРТИВНОГО АВТОМОБІЛЯ

ТЕХНОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ТРАНСМІСІЇ ТА ХОДОВОЇ ЧАСТИНИ BMW 8 СЕРІЇ

BMW 8 серії Кабріолет – амбіційний спортивний автомобіль. Що підтверджується широкими можливостями управляти його динамікою та маневреністю. Серед новітніх систем ходової частини особливе місце приділяється: ефективному 8-циліндровому бензиновому двигуну BMW Twinpower Turbo; високоточному активному рульовому керуванню; адаптивній підвісці M. Відмінна збалансованість систем дозволяє домогтися чудових динамічних характеристик, гарантовано доставляючи незабутні емоції від водіння.

ІНОВАЦІЇ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ І СИСТЕМИ ДОПОМОГИ ВОДІЄВІ У BMW 8 СЕРІЇ КАБРІОЛЕТ

BMW 8 серії Кабріолет задає нові стандарти застосування новітніх технологій. У розпорядженні водія і пасажирів виявляється всеосяжний й інноваційний асортимент обладнання, що здатний перетворити будь-яку поїздку в унікальну подія.

Технічні характеристики BMW 8 серії Кабріолет

Вивчити технічні характеристики

Витрата палива та рівень викидів CO2.

BMW M850i xDrive: 
Витрата палива, л/100 км (у змішаному циклі): 10,6 
Викиди CO2, г/км (у змішаному циклі): 243

На ілюстраціях показано додаткове обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту ЄC № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованому на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливої установки додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC і діючої редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівні викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Докладніша інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива та рівень викидів CO2 нових автомобілів». Довідник доступний у дилерських центрах та за посиланням

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html.