BMW i8 Купе Характеристики

Із задоволенням за кермом
 БАЧЕННЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ.

БАЧЕННЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ.

Новий BMW i8 Купе.

Майбутнє отримало свій вигляд – це форма нової моделі BMW i8 Coupé. Вражаючий, помітний та провокуючий на нове осмислення терміну «мобільність», він дарує справжнє задоволення від їзди на будь-якому кілометрі траси. Досить лише одного кинутого погляду, щоб стрибнув рівень адреналіну. Стрілка на тахометрі злетить також за лічені секунди – сучасний гібридний привід авто видає потужність 374 к.с., а крутний момент досягає 570 Нм. Для розгону на 100 км/год потрібно буде тільки 4,4 секунди. Дивовижний прорив у еру майбутнього.

ВРАЖАЮЧИЙ ОБРАЗ.

Неважливо який колір ви оберете – Мідний, Білий Кристал, Сірий Софісто, або ж Сірий Донінгтон – образ BMW i8 Купе у будь-якому випадку буде вражати у всіх варіантах колірного виконання.

НАЦІЛЕНІСТЬ НА МАЙБУТНЄ.

BMW i8 Купе виражає власну футуристичність у будь-якому елементі. Найбільш динамічне виконання форм демонструють стрімкі лінії. До найяскравіших деталей, звісно, можна віднести дверці за принципом «крила чайки», які виготовлені з легкого металу – карбон. Акцентувати увагу на унікальний характер авто дозволяє атлетична передня частина. Неординарний «чорний пояс» V-подібної форми починається від капота та плавно досягає задньої частини машини, підкреслюючи силует форми «крапля». Унікальний дизайн надає можливість оптимізувати потоки повітря та досягти неперевершених властивостей аеродинаміки. BMW i8 Купе – прекрасна комбінація вмісту та силуету, яка втілює єдину мету: рух вперед. 

«BMW i8 Купе вже став найбільш продаваним гібридним спортивним автомобілем у світі – і я впевнений, що цей автомобіль принесе ще більше успіху».

 

КЛАУС ФРОЛІХ, ЧЛЕН ПРАВЛІННЯ BMW AG

ЦЕНТР ІННОВАЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ.

Салон BMW i8 Купе теж дозволяє підкреслити дивовижний характер – особливо за рахунок унікальної колекції обробки Accaro у варіації кольору Амідо Мідний. Поверхні та форми у салоні доповнюють стрімкі контури кузова, утворюючи в кокпіті вигляд футуристської динамічності. Посунутий до водія кокпіт та зручне розміщення управлінських агрегатів гарантують кращу націленість на водія, простоту зчитування даних та експлуатацію всіх опцій машини. Новітні сидіння в спортивному стилі з електричним регулюванням вирізняються комфортною підтримкою з боків та забезпечують найбільший комфорт. Підсвітка з світлодіодів утворює всередині машини атмосферу розкоші вночі. Декоративні лінії по контуру дверей, на приладовій панелі, кермі та центральній консолі підсвічуються різноманітними відтінками – Білим, Синім EfficientDynamics, або ж Жовтим Янтарем.

МАКСИМАЛЬНА ЕКСКЛЮЗИВНІСТЬ.

 

Доторкніться до нової ери вже сьогодні – разом із однією з четвірки ліній обробки салону високої якості нової моделі BMW i8 Купе.

Лінія обробки Carpo кольору Слонової Кістки з повною оббивкою шкірою. 
Лінія обробки Accaro кольору Амідо Мідний з оббивкою натуральною шкірою та акцентними вставками з тканини.
Лінія обробки Carpo кольору Амідо Чорний з повною оббивкою шкірою.
Лінія обробки Halo кольору Коричнева Дальбергія/Сірий Карум з оббивкою натуральною шкірою та акцентними вставками з тканини.

НОВІТНЄ ПОНЯТТЯ ДИНАМІЧНОСТІ.

BMW i8 Купе в прямому сенсі розсікає повітряні потоки. Цей ефект утворюється за рахунок атлетичного зовнішнього вигляду, також тут грає роль обтічний кузов дивно полегшеної конструкції та аеродинамічні задні світлодіодні фари з багаторівневим дизайном.

42 Г/КМ

Цілеспрямоване пересування вперед та найбільша безпека для екології. BMW i8 Купе вдається втілити ці завдання в життя за рахунок інноваційного механізму споживання електроенергії. Система відповідає за координацію спільної роботи батареї та електричного двигуна з мотором внутрішнього згоряння, весь час намагаючись гарантувати найбільшу міць при найнижчій витраті пального та електроенергії. В результаті отримуємо – ультрапотужний гібрид, що приєднується, з вражаючою економічністю, що недвозначно підкреслює витрата пального на змішаних циклах, яка дорівнює всього 1,8 л/100 км, а викид CO2 в атмосферу становить 42 г/км.

ЛЕГКА КОНСТРУКЦІЯ У НОВОМУ ВИГЛЯДІ.

Займіть першість. Цього просто домогтися спільно з BMW i8 Купе. У становленні лідером відіграє роль дивовижна конструкція полегшеної архітектури LifeDrive. До її складу входить модуль Drive – алюмінієве шасі, модуль Life – полегшений інтер’єр з карбону високої міцності. Ці модулі вдосконалені за вагою, включаючи кожен грам, що надає можливість досягти екологічно чисту мобільність, та при цьому зберігши спортивний стиль.

ПОВНА СВОБОДА У ВИЗНАЧЕННІ МЕТИ.

Підзарядка та заправлення пальним – ці процеси здійснюються в новій моделі BMW i8 Купе просто та легко за рахунок набору удосконалень та послуг 360° ELECTRIC. Вдома практично зарядити власний BMW від BMW та Wallbox, або ж за допомогою зарядного кабелю. За бажанням можна підзарядити електрикою, яка виробляється від екологічних джерел BMWGreenEnergy від NATURSTORM. Кваліфікований електрик проводить індивідуальну консультацію, першорядне налаштування та професійну збірку. У поїздці Ви виявите, що весь час збільшується число громадських станцій для підзарядки, які просто використовувати з картою ChargeNow.

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ.

Не має значення, який ви обрали шлях, BMW i8 Купе завжди підготовлений за рахунок великого числа допоміжних водійських систем. Таким чином, наприклад, на вологій трасі періодично здійснюється просушування гальм, що дозволяє усунути з дисків воду. Але в цей же час немає ніякого помітного гальмівного ефекту. Старт з місця в поганих погодних умовах істотно спрощується за допомогою системи динамічного регулювання тяги (DTC), що запобігає колісну пробуксовку та забезпечує прекрасне зчеплення з дорожнім покриттям. У поїздці за всім цим ведеться стеження повнопривідною системою BMW xDrive, яка в будь-який момент забезпечує чудову тягу. Механізм приходить в дію в режимі гібрида та, на відміну від обстановки, перерозподіляє крутний момент від двох агрегатів серед всіх коліс.

БІЛЬШЕ ПОВ'ЯЗАНИХ ТЕМ.

Витрата палива та викиди CO2.

BMW i8 Купе(3):

Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл): 1.8
Енергоспоживання, кВт/100 км (змішаний цикл): 14.0
Викиди СО2, г/км (змішаний цикл): 42

Наведені витрата палива та показники викидів CO2 були визначені відповідно до Європейського Регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діє на момент офіційного затвердження типу. Значення відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією для Німеччини, та в представленому діапазоні враховуються різні розміри обраних коліс та шин.

Значення для транспортних засобів, позначених (3), вже визначені відповідно до нової процедури WLTP та обчислені за шкалою їздового циклу NEDC для порівняння даних. Що стосується цих транспортних засобів, транспортних податків або інших транспортних зборів, що базуються (частково) на викидах CO2, вміст CO2 може відрізнятися від значень, вказаних тут.

Специфікації економічності CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94/ЕC та Європейського Регламенту в останній редакції, та базуються на витраті палива, значеннях CO2 та споживанні енергії відповідно до циклу їзди NEDC.

Отримати додаткову інформацію про офіційне споживання палива та питомі викиди СО2 нових легкових автомобілів можна в «Довіднику зі споживання палива, викидів CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/ leitfaden-kraftstoffverbrauch.html