BMW i8 Родстер Характеристики

Із задоволенням за кермом
ІКОНА НОВОЇ ЕРИ.

ІКОНА НОВОЇ ЕРИ.

Вперше BMW i8 Родстер.

Майбутнє постає в конкретній формі – це форма першої моделі BMW i8 Родстер. Сліпучий, вражаючий уяву та провокуючий переосмислити значення мобільності, він може подарувати непідробне задоволення від їзди вздовж усієї протяжності шляху. Досить одного погляду на унікальний дизайн для того, щоб адреналін у крові підскочив. Стрілка на тахометрі злітає також стрімко – модернізований мотор із гібридом, що приєднується, має потужність на 374 к.с. та крутний момент 570 Нм. Для розгону на 100 км/год досить 4,6 секунд. Відмінний спосіб відчути нову форму свободи.

ВИРАЖЕННЯ БЕЗДОГАННОГО ХАРАКТЕРУ.

BMW i8 Родстер демонструє власну футуристичність у найдрібнішому елементі. Його зростаючі лінії демонструють найбільш динамічний стиль форми. Найпомітнішою деталлю, звісно ж, є витончені дверцята, що відчиняються за принципом «крило чайки», вироблені з полегшеного металу – карбону. Підкреслити норовливий характер авто дозволяє атлетична фронтальна частина. Оригінальний «чорний пояс» V-подібної форми, що починається на капоті та поступово переходить до заднього бамперу, демонструє силует машини каплеподібної форми. За оптимізацію повітряних потоків та досягнення дивовижної аеродинаміки відповідає вражаючий дизайн Streamflow. BMW i8 Родстер – оптимальна комбінація форм та наповнення, що втілює загальну задачу: безмежна свобода.

«Саме так ми уявляємо собі чисту електромобільність. Завдяки нашій новій двомісній моделі з відкритим верхом ми плануємо вийти в лідери сегменту гібридних спортивних автомобілів із відкритим кузовом».

 

КЛАУС ФРОЛІХ, ЧЛЕН ПРАВЛІННЯ BMW AG

ОПТИМІЗОВАНИЙ ПРОСТІР. ПОВНА СВОБОДА.

Салон авто Родстера виражає його дивовижний характер – це особливо вдається за рахунок унікальної лінії в оздобленні Accaro у відтінку Амідо-Мідний. Всі поверхні та форми в салоні машини схожі з прогресивними лініями в будові кузова, формуючи в кокпіті футуристичну динамічність. Пересунутий до водія кокпіт та зручне розміщення органів управління гарантує найбільшу націленість на водія, простоту зчитування даних та експлуатації всіх опцій машини. Інноваційні сидіння в спортивному стилі з можливістю електрорегулювання забезпечують відмінну підтримку з боків та дарують дивовижну зручність. До складу опціонального набору «Travel» входить допоміжний пристрій для розташування багажу всередині салону, іменований як «кишеня для карт», виготовлений зі шкіри Nappa, а також роздільники в багажнику позаду після ряду сидінь попереду. За створення обстановки розкоші в машині вночі відповідає підсвічування зі світлодіодів. Лінії вздовж контуру оформлення на приладовій панелі, дверцятах, кермі та центральній консолі здатні підсвічуватися різноманітними відтінками – жовтий бурштин, білий або ж синій Efficient Dynamics.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ФОРМИ УНІКАЛЬНОСТІ.

 

Дізнайтеся про високоякісні лінії в оздобленні, які доступні для моделі BMW i8 Родстер.

Лінія оздоблення Carpo кольору Слонової Кістки або Чорного кольору з повною оббивкою шкірою.
Лінія оздоблення Accaro кольору Амідо Мідний з оббивкою натуральною шкірою та акцентними вставками з тканини.
Лінія оздоблення Carpo кольору Амідо Чорний з повною оббивкою шкірою.
Лінія оздоблення Halo кольору Коричнева Дальбергія / Сірий Карум із оббивкою натуральною шкірою та акцентними вставками з тканини.

ЛІМІТОВАНА ЛІНІЙКА.

BMW i8 Родстер FirstEdition.

Один варіант покупки в першій колекції – BMW i8 Родстер FirstEdition*. Ексклюзивне авто лімітованої колекції випущено всього в числі 200 одиниць та воно є доступним для замовлення протягом січня-березня 2018 року. Сировину найвищої якості, скоординовані деталі дизайну зовнішнього вигляду та інтер’єру, написаний рукою буклет із фото та даними, який раніше жодного разу не був опублікований.

*Версію FirstEdition можна придбати не в кожній країні.

Вражаючі колеса.

Повністю завершують дивовижний вигляд: 20-ти дюймові легкосплавні автодиски 516, виконані в чорному кольорі з матовим покриттям. Відмінний дизайн обіду не тільки має відношення безпосередньо до легендарного BMW i, а й також відмінно доповнює впізнаваний вигляд BMW i8 Родстер.

Відмінний напис.

Неможливо не звернути уваги на характерний логотип Родстера. Він велично проглядається на чітко декорованих панелях з боків та позаду, обидва виконані в чорному кольорі з матовою поверхнею. Відмінний спосіб показати як необхідно встановлювати знаки.

Тільки лімітований.

Унікальність передбачена: декоративний символ інтер’єру підкреслює, що зовнішній вигляд демонструє все із самого початку. Він є чудовою прикрасою центральної консолі з боку водія та має напис «FirstEdition» та лімітовану лінійку «1 з 200».

ВДОСКОНАЛЕННЯ СТИЛЮ.

 

Сумка Weekender спеціально для Родстера.

Для спонтанної подорожі, нетривалої прогулянки в компанії друзів або ж для транспортування ноутбука та інших гаджетів. Сумка відмінно комбінується з відтінком фарби E-Copper та забезпечує простір для кожного Вашого плану. Її створювали спеціально під BMW i8 Родстер, сумка вражає власним незвичайним дизайном, зносостійкими матеріалами високої якості та оздобленням на вищому рівні. Відмінно підходить в ролі відділу для розташування особистих предметів у допоміжному наборі Travel.

МОДЕРНІЗОВАНИЙ СПІДСТЕР.

BMW i8 Родстер здатний буквально розсікти повітряні потоки. Подібне враження формується не тільки за рахунок його атлетичного дизайну, але й кузова обтічної форми з оптимально полегшеною конструкцією та задніми аеродинамічними ліхтарями зі світлодіодів із багатоетапним оформленням.

46 г/км

Цілеспрямоване пересування тільки вперед та найбільша екологічність навколишнього середовища. BMW i8 Родстер здатний досягти цієї пари цілей за рахунок інтелектуального механізму управління споживання електроенергії. Він координує взаємну роботу електричного двигуна та акумулятора з мотором внутрішнього типу загоряння, весь час прагнучи гарантувати найбільшу потужність при незначній витраті пального та електрики. У підсумку – витривалий гібрид, що приєднується, з вражаючою економністю, що дивним способом демонструє витрату пального в змішаному циклі, який становить 2,0 л/100 км, а викид CO2 дорівнює 46 г/км.

ПЕРШИЙ В ЛІНІЙЦІ З КАРБОНУ.

Станьте переможцем. Це цілком здійсненно спільно з Родстером. До одного з багатьох приводів – дивовижна розробка більш легкої конструкції Life Drive. До її складу входить модуль Drive – алюмінієве шасі, а також модуль Life – найбільш легкий салон із карбону високої міцності. Всі два модуля підігнані за вагою, що дає можливість втілити екологічну портативність, зберігши при цьому спортивний стиль.

ПОВНА СВОБОДА В ПОСТАНОВЦІ ЗАДАЧ.

Підзарядка та заправка паливом – всі ці процеси здійснюються в новій моделі Родстера напрочуд просто та швидко за рахунок пакета з послугами та товарами 360° ELECTRIC. У домашніх умовах заряджати авто можна від BMW та Wallbox, або за допомогою зарядного кабелю. За бажанням можна навіть заряджати електрикою, що отримується від екологічно чистих джерел BMW Green Energy від NATURSTORM. Консультації в індивідуальному режимі, кваліфікована збірка та первинне налаштування здійснюються професійним електриком. В дорозі Ви виявите число доступних станцій для підзарядки, що постійно збільшується та які легко використати разом із картою ChargeNow.

ПРОГРАМА BMW ТА PUREIMPULSEEXPERIENCE.

Господарю моделі BMW i8 Родстер належить доступ до різних переваг. За рахунок реєстрації у BMW та PureImpulse забезпечується доступ до свят, подій та дивних вражень в усьому світі, які присвячуються певній тематиці – подорожі, дизайни, технологічний світ, культура, гастрономічні враження.

Дізнатись більше

БЕЗПЕКА НА ПЕРШОМУ МІСЦІ.

Незалежно від обраного шляху авто завжди готове до всього за рахунок великої кількості систем для допомоги водієві. Наприклад, на мокрій трасі періодично здійснюється сушка гальмівної системи, яка дає можливість усунути вологу з автодисків. Але в цей час немає відчутного ефекту гальмування. Старт з місця під час несприятливої погоди полегшується за допомогою системи динамічного регулювання тяги (DTC), що запобігає пробуксовуванню коліс та гарантує відмінне зчеплення з тягою. Під час подорожі за цим ведеться стеження повнопривідною системою BMW xDrive, що забезпечує прекрасну тягу. Механізм вмикається в режимі гібрида та, на відміну від обстановки, дозволяє розподілити крутний елемент від двох агрегатів серед всіх коліс.

Витрата палива та викиди CO2.

BMW i8 Родстер(3):

Витрата палива, л/100 км (змішаний цикл): 2.0
Енергоспоживання, кВт/100 км (змішаний цикл): 14.5
Викиди СО2, г/км (змішаний цикл): 46

Наведені витрата палива та показники викидів CO2 були визначені відповідно до Європейського Регламенту (ЄС) 715/2007 у версії, що діяла на момент офіційного затвердження типу. Значення відносяться до транспортного засобу з базовою конфігурацією для Німеччини, і в представленому діапазоні враховуються різні розміри обраних коліс та шин.

Значення для транспортних засобів, позначених(3), вже визначені відповідно до нової процедури WLTP та обчислені за шкалою їздового циклу NEDC для порівняння даних. [Що стосується цих транспортних засобів, транспортних податків або інших транспортних зборів, що базуються (частково) на викидах CO2, вміст CO2 може відрізнятися від значень, вказаних тут.]

Специфікації економічності CO2 визначаються відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC та Європейського Регламенту в останній редакції та базуються на витраті палива, значеннях CO2 та споживанні енергії відповідно до циклу їзди NEDC.

Отримати додаткову інформацію про офіційне споживання палива та питомі викиди СО2 нових легкових автомобілів можна в «Довіднику про споживання палива, викиди CO2 та споживання енергії нових легкових автомобілів», який доступний за посиланням https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/ leitfaden-kraftstoffverbrauch.html