Характеристики BMW M135i

Із задоволенням за кермом

THE 1

  КОРОТКИЙ ОГЛЯД ДЕТАЛЕЙ BMW M135i xDRIVE:

ДВИГУН, ТЕХНОЛОГІЯ ТА ОБЛАДНАННЯ

Спортивний стиль M135i простежується в кожній деталі автомобіля. Гарний дизайн, функціональність, інноваційні технології роблять автомобіль надійним, безпечним та комфортним. Вивчіть кожну деталь автомобіля, дізнайтеся більше про динаміку водіння та його можливості.

ДИЗАЙН ТА МОЖЛИВОСТІ M135I.

Особливості.

M135i є лідером, демонструючи динаміку та функціональність. Розділ «Дизайн» описує встановлене обладнання, інтер’єр, дизайн автомобіля. У розділі «Динаміка» описані особливості водіння M135i xDrive, компоненти та елементи, що забезпечують автомобілю потужність, динаміку та функціональність.

BMW M135i xDRIVE З ПАКЕТОМ M PERFORMANCE.

Завдяки пакету М Performance* підвищується потенціал M135i xDrive. Вага автомобіля знижена за рахунок оптимізації дна та салону, а також використання дисків, виготовлених з легкого сплаву. Це рішення дозволяє досягти максимальної швидкості автомобіля без втрати потужності та комфорту. Пакет ідеально доповнює стиль M135i, адже всі елементи виконані в чорному відтінку: дзеркала, радіаторна решітка, накладки.

*Очікується, що буде доступно з 11/2019

ІНОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ.

Цифрові послуги в BMW M135i xDrive.

Витрата палива та викиди CO2 в BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC та чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням:

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html