Огляд BMW M135i

Із задоволенням за кермом

THE 1

 НОВИЙ BMW M135i xDRIVE: 306 К.С, 225 кВт, 450 Н.М. 

Стильний та досконалий автомобіль BMW моделі M135i xDrive подарує приємні відчуття у процесі водіння. Він здивує своєю потужністю, встановивши новий рекорд. Спортивний вигляд та характер підкреслюється елементами: подвійна решітка для радіатора, задній спойлер та випускні труби. Автомобіль на дорозі вражає своєю маневреністю та стійкістю. Диференціал M Sport, трансмісія та управління M Sports дають можливість автомобілю продемонструвати максимальне управління. У M135i встановлений чотирьохциліндровий двигун із високими оборотами TwinPower Turbo, що працює на бензині. Мотор надає автомобілю динамічності, роблячи його продуктивним.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

ЄДИНИЙ У СВОЄМУ РОДІ.

BMW M135i xDrive демонструє свої спортивні якості.

01

ПОТУЖНИЙ ДВИГУН.

01

ПОТУЖНИЙ ДВИГУН.

BMW M135i xDrive з робочим об’ємом в 1 998 літрів розвиває вражаючі 225 кВт (306 к.с.) та має високий крутний момент 450 Нм. Відповідальність за цю вражаючу продуктивність становить комбінація збільшеного турбонагнітача, оптимізованого повітропроводу, високопродуктивного охолодження та витяжного пристрою M Performance з керуванням вентиляційним отвором.

02

КРАЩА ДИНАМІКА ВОДІННЯ.

02

КРАЩА ДИНАМІКА ВОДІННЯ.

Поєднання двигуна M TwinPower Turbo, 8-ступінчастої трансмісії Steptronic Sport, що швидко перемикається, підвіски M Sport із диференціалом M Sport у стандартній комплектації та приводу BMW xDrive забезпечує динамічні характеристики водіння на найвищому рівні.

03

СПОРТИВНИЙ САЛОН.

03

СПОРТИВНИЙ САЛОН.

У салоні BMW M135i xDrive пасажири можуть очікувати атмосферу преміум-класу зі спортивним характером. Поряд із жорстким хватом шкіряного кермового колеса M нові сидіння M Sport підсилюють динамічні відчуття від водіння, в поєднанні з оздобленням салону з підсвічуванням. Ключовою складовою орієнтованої на водія кабіни є BMW Live Cockpit Professional з двома 10,25-дюймовими повністю цифровими дисплеями, які гарантують ідеальний огляд.

04

ЧИСТА АТЛЕТИКА.

04

ЧИСТА АТЛЕТИКА.

Відмінний, спортивний, авторитетний – від широкої передньої частини з великими повітрозабірниками та спеціальною подвійною решіткою радіатора M135i xDrive у вигляді сітки, через динамічний похилий силует даху з заднім спойлером М до виразної задньої частини з 100-мм випускними трубами. Взаємодіючи з вражаючими опціями оснащення стандартного пакету аеродинаміки M, зовнішній дизайн BMW M135i xDrive втілює в собі високий рівень спортивності та задоволення від водіння.

05

СПОРТИВНІ СИДІННЯ M SPORT.

05

СПОРТИВНІ СИДІННЯ M SPORT.

Приготуйтеся до серйозного задоволення від водіння: ергономічні сидіння M Sport для водія та переднього пасажира допоможуть увійти в будь-який поворот. Із вбудованим підголівником та маркуванням M вони встановлюють потужні оптичні акценти в салоні BMW M135i xDrive. У той же час сидіння M Sport пропонують різноманітні варіанти налаштування, дозволяючи ідеально підлаштовуватися під тип кузова та призначення.

BMW M135i xDrive

Витрата палива та викиди CO2 в BMW M135i xDrive.

BMW M135i xDrive:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.5
Викиди СО2 в г/км (в змішаному циклі): 171

Зображення показують додаткове обладнання, екрани та дисплеї залежать від опцій обладнання.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC та чинної редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням:

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html