BMW Україна та MINI Україна стали партнером UNIT.City у масштабному театральному проєкті «Сім»

auto_main_photo

BMW Україна та MINI Україна стали партнером UNIT.City у масштабному театральному проєкті «Сім»

З 7 по 13 червня в інноваційному парку UNIT.City відбувся масштабний театральний open-air «Сім». За цей тиждень глядачі побачили усе різномаїття сучасного театрального мистецтва: моновистави та мюзикли, драми та комедії, імпровізації та спектаклі без слів. Усі вони були об’єднані темою пошуку відповідей на актуальні для сучасної людини питання – самореалізація, життя в моменті, гармонія у стосунках з іншими людьми, а також пошук власного місця у світі, що стрімко змінюється кожного дня.

Зокрема в проєкті взяли участь «Майстерня Олени Лазович», «Дикий театр», «Чорний квадрат», «Актор», «Золоті ворота», Київський академічний театр драми та комедії на лівому березі Дніпра та Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка.

В рамках проєкту на сцені амфітеатру інноваційного парку виступали Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Майкл Щур, Ярослава Кравченко, Олеся Жураківська та інші відомі особистості.

BMW Україна та MINI Україна стали офіційним партнером UNIT.City у масштабному театральному проєкті «Сім». Гості також мали змогу зануритися у світ електрифікації BMW Group та познайомитися ближче з електромобілями BMW i3s, новим MINI Electric, а також з мобільним електросамокатом BMW City Scooter.

Всього за тиждень з 7 по 13 червня проєкт відвідало близько 3500 глядачів. Кожна вистава збирала повний зал.