BMW X5 M50d Огляд

Із задоволенням за кермом
НОВИЙ BMW X5 M PERFORMANCE.

НОВИЙ BMW X5 M PERFORMANCE.

Випуск на ринок нової моделі BMW X5 50d 2019 – одна з найважливіших подій. Створена кращими конструкторами модель автомобіля дозволяє з іншого боку подивитися на можливості машини щодо потужності, динамічності та керованості. Авто приводиться в рух за рахунок ефективного рядного шестициліндрового мотора M PerformanceTwinPowerTurbo. Це міць, що передається прямо на трасу за рахунок адаптивної підвіски MProfessional. Оригінальне авто MPerformance – вибір тих, хто бажає всього по максимуму.

BMW X5 M50d

 

Розгін 0-100 км/год в секундах

5.2

Максимальна швидкість в км/год

250

Витрати палива в л/100 км в змішаному циклі

7.5

Викиди CO2 в г/км, в змішаному циклі

198

ПОТУЖНИЙ ХАРАКТЕР.

ПОТУЖНИЙ ХАРАКТЕР.

Рядний 6-циліндровий дизельний двигун M Performance TwinPower Turbo.

Сталевий темперамент продовжує вдосконалюватися. Так виник новий шестициліндровий мотор, оснащений парою турбонагрівачів з низьким тиском і парою – з високим. У підсумку, показники потужності зросли, збільшилася чутливість, а обертовий елемент дорівнює 760 Нм, за рахунок чого BMW X5 2019 характеристики свідчать про кращу керованість навіть при невеликих обертах. Мотор здатний розвинути потужність в 400 к.с., а машина набирає швидкість в 100 км/год всього за 5,2 секунди.

"Новий BMW X5 m50d – приклад того, на що здатний спортивний автомобіль з генами m і xdrive: максимальні динаміка і маневреність при збереженні оптимальної тяги."

Йорн Зік (Jörn Sieke), продукт менеджер автомобілів M і BMW Individual 

Оформлення M PERFORMANCE BMW X5M50D

З унікальними характерними властивостями з групи M Performance, дана модель з упевненістю переважає над усіма конкурентами. Перша із властивостей – пакет M Sport, що йде в наборі стандартної комплектації, який створює непідробний фурор в комплекті з аеродинамічним пакетом М і механізмом вихлопу. Приголомшлива радіаторна решітка, оброблена в кольорі «Сірий Церій», декоративні елементи на повітроводах і повітрязабірниках, корпуси зовнішніх дзеркал, вихлопні труби у формі трапеції та символьна назва в задній області теж виготовлені в витонченому ексклюзивному відтінку M Performance. Підкреслити BMW X5 новий кузов 2019 в новому обробленні дозволяють масивні, відполіровані 22-дюймові легкосплавні автодиски V-Spoke 747 M.

Вдале положення в будь-якій ситуації.

Салон BMW X5 M50d відрізняється комбінацією унікальності і спортивного стилю. Ексклюзивне позначення символу «М» на порогах в дверях, а також на приладовій панелі змусить серце битися частіше. Кокпіт зроблений спеціально для комфорту водія, шкіряне кермо М прекрасно фіксується в руках. У створенні спортивної атмосфери також бере участь високоякісна дрібнозерниста шкіра Merino BMW Individual у відтінку «Тартуфо», планки для декору «Алюміній Tetragon», а також оббита шкірою приладова панель BMW Individual.

НА ЧОЛІ ПОДІЙ.

НА ЧОЛІ ПОДІЙ.

ПІДВІСКА НОВОГО BMW X5 M50d

Сидячи за кермом авто, відразу вдасться зрозуміти значення чудових гоночних налаштувань. Інженери-конструктори поліпшили характеристики підвіски та чутливості рульової керованості для досягнення оптимальної комбінації стійкості, динамічності та неймовірно точної реакції. У режимах Sport/Sport+ опційно адаптивна підвіска M Professional стає більш спортивною та жорсткішою. У комбінації з активним підрулюванням задніх коліс та інтелектуальним механізмом повного приводу BMW xDrive динамічність авто не знає собі рівних серед машин цього класу.

ЗОБРАЖЕННЯ ТА ВІДЕО.