Подробиці про BMW X6 M50i

THE X6

 ДЕТАЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ BMW X6 M50i І M50d

Нові BMW X6 M50i і M50d покликані викликати гострі відчуття. Оснащені потужними двигунами BMW TwinPower Turbo, а також адаптивною підвіскою M, вони пропонують унікальну динаміку водіння з винятковими характеристиками - і передають натхнення за частки секунди. Інноваційні технології, такі як решітка радіатора BMW 'Iconic Glow' або лазерні фари BMW в незалежному дизайні X, демонструють їх яскравість і новаторський дух. Останнє покоління допоміжних систем BMW гарантує найвищий рівень безпеки. У салоні пасажира вітають інші нові функції, такі як підстаканники з регульованою температурою або управління операційною системою BMW 7.0 з вражаючим 12,3-дюймовим сенсорним дисплеєм.

ДИНАМІКА РУХУ ТА ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ.

BMW X6 M50i ТА M50d.

Попрощайтеся з низькими швидкостями. Завдяки інноваційним технологіям приводу, таким як надзвичайно потужні бензинові і дизельні двигуни BMW TwinPower Turbo, а також надзвичайно точним компонентам динаміки руху, таким як адаптивна підвіска Professional M і система повного приводу xDrive, нові BMW X6 M50i і M50d пропонують маневреність на вищому рівні.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW X6 M50i:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 11.5
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 263

BMW X6 M50d:
Витрата палива в л/100 км (в змішаному циклі): 7.8–7.2
Викиди CO2 в г/км (в змішаному циклі): 205-191

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (EC) № 715/2007 в редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованого ринком Німеччини, а діапазон значень вказано з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/EC і чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива і точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням:

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html