Подробиці про BMW X6 M50i

Із задоволенням за кермом

THE X6

 ДЕТАЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ BMW X6 M50i ТА M50d

Новим BMW X6 M50i та M50d судилося викликати яскраві емоції. Потужні двигуни BMW TwinPower Turbo та адаптивна підвіска М в лічені секунди надають натхнення, пропонуючи використання унікальної динаміки водіння з винятковими характеристиками.

Яскравість та новаторство духу цих автомобілів проявляються у застосуванні інноваційних технологій, наприклад, у решітці радіатора BMW 'Iconic Glow', лазерних фарах BMW в особливому дизайні X. Останнім поколінням допоміжних систем BMW безпека гарантується на найвищому рівні.

Пасажир в салоні скористається приємними новими функціями, на кшталт підстаканників з регульованою температурою або управлінням операційною системою BMW 7.0, що отримала вражаючий 12,3-дюймовий сенсорний дисплей.

ОСНОВНІ ПАРАМЕТРИ, ЩО ХАРАКТЕРИЗУЮТЬ ДИНАМІКУ РУХУ.

BMW X6 M50i ТА M50d.

Інноваційні технології приводу, які постають у вигляді надзвичайної потужності бензинових та дизельних двигунів BMW TwinPower Turbo, надзвичайна точність компонентів динаміки руху, адаптивної підвіски Professional M та системи повного приводу xDrive, дозволяють новим BMW X6 M50i та M50d запропонувати маневреність особливого рівня.

Витрата палива та викиди СО2.

BMW X6 M50i:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 11,5
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 263

BMW X6 M50d:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 7,8-7,2
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 205-191

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 та споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля у базовій комплектації, пропонованого на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливого встановлення додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків та типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви: 1999/94/ЄC та чинною редакцією Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії в циклі NEDC.

Більш детальна інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 та споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна отримати в дилерських центрах, а також переглянути за посиланням: https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html