Інформація про BMW X7

Із задоволенням за кермом

НА ПІДЙОМ

Зовнішній та внутрішній дизайн BMW X7

Одного разу поглянувши на BMW X7, побачите його масивність та величність. Вишукані лінії та комбінація значних площин створюють його величність та витонченість. Внутрішній простір цього SAV з люксового класу дивує великою площею, яка спільно з деталями декору та вдосконаленими ідеями для максимальної зручності, утворює дивовижну атмосферу.

ЦЕНТР НОВОВВЕДЕНЬ

ОСОБЛИВОСТІ УДОСКОНАЛЕНЬ BMW X7

Перед тим як сісти в салон нової моделі BMW X7 вдається відчути неймовірний комфорт. Встановлена на BMW X7 нова ціна повністю виправдовує такі нововведення, як допоміжні системи для водія з набору BMW PersonalCoPilot, а також провідні сервіси BMW Connected Drive додадуть комфорту будь-якій поїздці. Також інноваційна інформаційно-розважальна технологія з опцією оправлення за допомогою жестів в будь-який час характеризується провідними функціями за рахунок RemoteSoftwareUpgrade.

СТАБІЛЬНЕ ВЕРХОВЕНСТВО

ДИВОВИЖНІ ВЛАСТИВОСТІ ЇЗДИ BMW X7

Першість в кожному аспекті: нова модель BMW X7 є SAV з дивовижними позашляховими ресурсами. Гарантією неймовірного контролю над машиною та дивовижної зручності під час їзди по різному дорожньому покриттю є вдосконалена технологія регулювання ходової частини, адаптивна пневматична підвіска на задній/передній осі, а також інтегральне управління керма. За рахунок вихлопного механізму M Sport звук мотора повністю відповідає динамічним можливостям машини.