Моделі BMW xDrive

Із задоволенням за кермом
Огляд автомобілів BMW з xDrive.

МОДЕЛІ BMW З xDRIVE

ІННОВАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ ПОВНОГО ПРИВОДУ В ПОНАД 90 МОДЕЛЯХ BMW

BMW xDrive забезпечує максимальне задоволення від водіння з максимальною безпекою. Незалежно від раптових погодних умов або зміни умов руху — BMW xDrive надійно розпізнає особливі вимоги до відповідної поверхні і забезпечує стабільність напрямку руху, надійну стійкість і чудове зчеплення з дорогою. Від BMW 1-ї серії до BMW 7-ї серії,  BMW X і BMW M моделей: У більш ніж 90 моделях інтелектуальна повнопривідна система забезпечує особливі враження від водіння.

ПРИЄМНЕ КЕРУВАННЯ, ПОМНОЖЕНЕ НА ДВА. BMW 2 СЕРІЇ З ПРИВОДОМ BMW XDRIVE

BMW 2-ї серії пропонує відповідну модель для будь-яких потреб. Обганяти на динамічному BMW Coupé 2-й серії. У BMW Cabrio 2-й серії відкидний кабріолет з повним зустрічним вітром надихає всі думки. З BMW 2 серії Active Tourer завжди готовність до занять спортом і повсякденного використання. Або поїздка у відпустку з усією сім'єю завдяки двом додатковим сидінням в BMW Gran Tourer 2-ї серії. А з BMW xDrive Ви будете в дорозі в ще більшій безпеці.

Знайдіть свій ідеальний BMW 2-ї серії.

ЛЕГЕНДА ЖИВА. BMW 3-Ї СЕРІЇ З ПРИВОДОМ BMW XDRIVE

Відчуйте, як легко впоратися з будь-яким завданням. Насолоджуйтесь задоволенням, коли поїздка є метою. BMW 3-ї серії є ідеальним партнером для отримання такого задоволення від водіння. Будь то Limousine, Touring або Gran Turismo: потужні, рухливі, спортивні та елегантні моделі xDrive приносять задоволення на будь-якій дорозі, в будь-якому повороті і в будь-яку погоду як вдома.

Знайдіть свій ідеальний BMW 3-ї серії.

BMW 3 серії Седан

СПОРТИВНИЙ ЕСТЕТ З АМБІЦІЯМИ. BMW 4-Ї СЕРІЇ З ПРИВОДОМ BMW XDRIVE

BMW 4-ї серії — вражаючий представник абсолютно нового покоління автомобілів BMW, випромінюючих незалежність і задоволення від водіння в будь-якій подорожі. Його динамічний дизайн демонструє унікальне відчуття водіння, яке досягається завдяки низькому центру тяжіння, кращому розподілу навантаження на вісь, високій жорсткості кузова і двигунів за технологією TwinPower Turbo. BMW xDrive забезпечує максимальне задоволення від водіння в BMW 4-ї серії і максимальну безпеку за будь-яких погодних умовах і на будь-якій дорозі.

Знайдіть свій ідеальний BMW 4-ї серії.

BMW 4 серії Купе
BMW 4 серії Гран Купе
BMW 4 серії Кабріолет

ПОВНИЙ ВПЕРЕД. BMW 5-Ї СЕРІЇ З ПРИВОДОМ BMW XDRIVE

Що важливо в бізнес-класі? Досконалість і вміння займати вищі позиції. BMW 5-ї серії вражає елегантністю і потужністю, підкорює універсальністю в повсякденному житті. З BMW 5-ї серії Limousine і BMW 5-ї серії Touring, які можуть бути опціонально оснащені інтелектуальним повним приводом BMW xDrive, Ви можете випробувати задоволення від водіння в декількох вимірах.

Знайдіть свій ідеальний BMW 5-ї серії.

BMW 5 cерії Седан

КОЛИ ДОРОГА СТАЄ МІШЕННЮ. BMW 6-Ї СЕРІЇ З ПРИВОДОМ BMW XDRIVE

Поєднання естетики, простору і комфорту робить BMW 6-ї серії Gran Turismo піонером в області стильного водіння на великі відстані. Опціональний повний привід BMW xDrive забезпечує максимальну безпеку і максимальний комфорт водіння в будь-якій ситуації.

Знайдіть свій ідеальний BMW 6-ї серії.

BMW 6 серії GT

НЕЗАЛЕЖНІСТЬ НА БУДЬ-ЯКІЙ ДОРОЗІ. BMW 7-Ї СЕРІЇ З ПРИВОДОМ BMW XDRIVE

Мало що могло б зробити BMW 7 Series Limousine ще краще — виняток становить інтелектуальна система повного приводу BMW xDrive, яка поставляється в якості опції. Таким чином, вся потужність двигуна розподіляється по осях транспортного засобу повністю. Весь автомобіль отримує подальше зчеплення з дорогою на будь-якій поверхні, і Ви зможете повною мірою насолодитися динамікою BMW 7-ї серії, майстерно впоратися з дорожніми ситуаціями з абсолютним спокоєм, безтурботністю і відчуттям: задоволення від водіння відчувається як чотири в класі люкс.

Знайдіть свій ідеальний BMW 7-ї серії. 

BMW 7 серії Седан
BMW M760Li xDrive Седан

ДИНАМІКА БЕЗ ВИКЛЮЧЕНЬ. BMW 8 СЕРІЇ З ПРИВОДОМ BMW XDRIVE

BMW Coupé 8-ї серії не тільки зовні вражає своєю міццю і естетикою, в ньому ще прихована динаміка гоночного автомобіля. BMW Cabriolet 8-ї серії символізує спортивність і винятковий комфорт. BMW Gran Coupé 8-ї серії — спортивний автомобіль, який перехоплює подих та одночасно володіє всіма перевагами розкішного салону з чотирма дверима і простором. Завдяки інтелектуальному повному приводу BMW xDrive BMW 8 Series забезпечує максимальне задоволення від водіння.

Знайдіть свій ідеальний BMW 8-ї серії.

BMW 8 серії Coupe
BMW 8 серії Кабріолет

BMW X1.

BMW X1 прокладає нові шляхи замість звичайних. Навіть на перший погляд це повністю X модель.

BMW X1

BMW X2.

Абсолютно унікально. Дуже незвичайно. BMW X2 з першого погляду демонструє свою інноваційну формулу. Завдяки опціональному повному приводу BMW xDrive видатна динаміка руху стає ще більш помітною.

BMW X2

BMW X3.

BMW X3 — це твердження про необмежені можливості. Насолоджуйтесь комфортом інтелектуального повнопривідного автомобіля BMW xDrive — на дорозі і поза нею.

BMW X3
BMW X3 M40i 

BMW X4.

BMW X4 поєднує в собі стиль життя і продуктивність. А завдяки BMW xDrive і краще зчеплення з дорогою.

BMW X4
BMW X4 M40i

BMW X5.

BMW X5 забезпечує винятковий люкс всюди, де пред'являються високі вимоги. З приводом BMW xDrive також і максимальну маневреність.

BMW X5
BMW X5 M50d

BMW X6.

Являє собою модель X, спортивну, як купе, завдяки BMW xDrive навіть в складних дорожніх умовах.

BMW X6
Новий BMW X6

BMW X7.

Новий вимір від X: BMW X7 пропонує максимальний комфорт водіння, захопливий прецес  управління, потужну динаміку і незалежність на будь-якій місцевості.

BMW X7

МАКСИМАЛЬНА ДИНАМІКА РУХУ НА БУДЬ-ЯКІЙ ДОРОЗІ, В БУДЬ-ЯКИХ УМОВАХ:
МОДЕЛІ BMW M З ПРИВОДОМ BMW XDRIVE.

BMW X3 M.

BMW M xDrive і Active M гарантує максимальну тягу і динаміку водіння як при спортивному використанні, так і в повсякденному житті. Це означає, що транспортний засіб завжди може бути точно скерований і безпечно керуватися на будь-якій поверхні і навіть при великому прискоренні на крутих поворотах.

BMW X3 M:
Витрата палива в л/100 км (комб.): 10,5
Викиди CO2 в г/км (комб.): 239

Офіційні дані про споживання палива, викиди CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до встановленої процедури вимірювання VO (ЄС) 715/2007 в її чинній редакції. Наведені дані враховують відмінності в обраних розмірах коліс і шин. Для даного транспортного засобу можуть застосовуватися інші значення, ніж ті, які вказані тут, для розрахунку податків та інших, пов'язаних з транспортним засобом, зборів, які (також) засновані на викидах CO2. На малюнках показані додаткові опції. Представлена ​​інформація була визначена на основі нового циклу випробувань ВПІМ (узгоджена в усьому світі процедура випробувань транспортних засобів малої вантажопідйомності) і перерахована назад в НЄЦР (новий європейський цикл руху) для цілей порівнянності. Додаткову інформацію про процедури випробувань ВПІМ і НЄЦР можна знайти за адресою: www.bmw.de/wltp.

BMW X3 M

BMW X4 M.

Взаємодія приводу M xDrive і активного диференціала М, специфічного шасі M і сервотронного рульового керування M, а також 8-ступінчастої коробки передач M Steptronic в BMW X4 M забезпечує максимальну продуктивність, маневреність і точність.

BMW X4 M:
Витрата палива в л/100 км (комб.): 10,5
Викиди CO2 в г/км (комб.): 239

Офіційні дані про споживання палива, викиди CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до встановленої процедури вимірювання VO (ЄС) 715/2007 в її чинній редакції. Наведені дані враховують відмінності в обраних розмірах коліс і шин. Для даного транспортного засобу можуть застосовуватися інші значення, ніж ті, які вказані тут, для розрахунку податків та інших пов'язаних з транспортним засобом зборів, які (також) засновані на викидах CO2. На малюнках показані додаткові опції. Представлена ​​інформація була визначена на основі нового циклу випробувань ВПІМ (узгоджена в усьому світі процедура випробувань транспортних засобів малої вантажопідйомності) і перерахована назад в НЄЦР  (новий європейський цикл руху) для цілей порівнянності. Додаткову інформацію про процедури випробувань ВПІМ і НЄЦР  можна знайти за адресою: www.bmw.de/wltp.

BMW X4 M

BMW X6 M.

BMW X6 M Competition з M xDrive особливо потужний і екстравагантний, захоплюючий своїм розкішним інтер'єром і динамікою водіння, характерними для гоночних генів. М-специфічна технологія поєднує в собі маневреність заднього приводу з незалежністю повнопривідного. Ви можете вибрати між двома варіантами дисків 4WD і 4WD Sport.

BMW X6 M Competition:
Витрата палива в л/100 км (комб.): 12,7-12,5
Викиди CO2 в г/км (комб.): 289-284

Офіційні дані про споживання палива, викиди CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до встановленої процедури вимірювання VO (ЄС) 715/2007 в її чинній редакції. Наведені дані враховують відмінності в обраних розмірах коліс і шин. Для даного транспортного засобу можуть застосовуватися інші значення, ніж ті, які вказані тут, для розрахунку податків та інших пов'язаних з транспортним засобом зборів, які (також) засновані на викидах CO2. На малюнках показані додаткові опції. Представлена ​​інформація була визначена на основі нового циклу випробувань ВПІМ (узгоджена в усьому світі процедура випробувань транспортних засобів малої вантажопідйомності) і перерахована назад в НЄЦР  (новий європейський цикл руху) для цілей порівнянності. Додаткову інформацію про процедури випробувань ВПІМ і НЄЦР  можна знайти за адресою: www.bmw.de/wltp.

BMW X6 M

BMW M5.

Привід M xDrive з активним диференціалом M дозволяє ще більш інтенсивно працювати з BMW M5. Амбіційний водій може в будь-який час налаштувати M xDrive під свої потреби — аж до чисто пуристичного заднього приводу.

BMW M5:
Витрата палива в л/100 км (комб.): 10,6-10,5
Викиди CO2 в г/км (комб.): 241-238

Офіційні дані про споживання палива, викиди CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до встановленої процедури вимірювання VO (ЄС) 715/2007 в її чинній редакції. Наведені дані враховують відмінності в обраних розмірах коліс і шин. Для даного транспортного засобу можуть застосовуватися інші значення, ніж ті, які вказані тут, для розрахунку податків та інших пов'язаних з транспортним засобом зборів, які (також) засновані на викидах CO2. На малюнках показані додаткові опції. Представлена ​​інформація була визначена на основі нового циклу випробувань ВПІМ (узгоджена в усьому світі процедура випробувань транспортних засобів малої вантажопідйомності) і перерахована назад в НЄЦР  (новий європейський цикл руху) для цілей порівнянності. Додаткову інформацію про процедури випробувань ВПІМ і НЄЦР  можна знайти за адресою: www.bmw.de/wltp.

BMW M5 

BMW M8 Competition Coupé.

BMW M xDrive з активним диференціалом M в BMW M8 Competition Coupé гарантує максимальну тягу і динаміку як у повсякденній їзді, так і на гоночній трасі. М-специфічна технологія поєднує в собі маневреність заднього приводу з незалежністю повнопривідного.

BMW M8 Competition Coupé:
Витрата палива в л/100 км (комб.): 10,6
Викиди CO2 в г/км (комб.): 242

Офіційні дані про споживання палива, викиди CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до встановленої процедури вимірювання VO (ЄС) 715/2007 в її чинній редакції. Наведені дані враховують відмінності в обраних розмірах коліс і шин. Для даного транспортного засобу можуть застосовуватися інші значення, ніж ті, які вказані тут, для розрахунку податків та інших пов'язаних з транспортним засобом зборів, які (також) засновані на викидах CO2. На малюнках показані додаткові опції. Представлена ​​інформація була визначена на основі нового циклу випробувань ВПІМ (узгоджена в усьому світі процедура випробувань транспортних засобів малої вантажопідйомності) і розрахована назад в НЄЦР  (новий європейський цикл руху) для цілей порівнянності. Додаткову інформацію про процедури випробувань ВПІМ і НЄЦР  можна знайти за адресою: www.bmw.de/wltp.

BMW M8 Купе

BMW M8 Competition Cabriolet.

Досвід водіння в BMW M8 Competition Cabriolet з M xDrive просто неймовірний. Це забезпечується ідеально узгодженою взаємодією високорозвинених компонентів приводу і шасі, які завдяки своїй спортивній ДНК є втіленням інженерної майстерності BMW M.

BMW M8 Competition Cabriolet:
Витрата палива в л/100 км (комб.): 10,8
Викиди CO2 в г/км (комб.): 246

Офіційні дані про споживання палива, викиди CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до встановленої процедури вимірювання VO (ЄС) 715/2007 в її чинній редакції. Наведені дані враховують відмінності в обраних розмірах коліс і шин. Для даного транспортного засобу можуть застосовуватися інші значення, ніж ті, які вказані тут, для розрахунку податків та інших пов'язаних з транспортним засобом зборів, які (також) засновані на викидах CO2. На малюнках показані додаткові опції. Представлена ​​інформація була визначена на основі нового циклу випробувань ВПІМ (узгоджена в усьому світі процедура випробувань транспортних засобів малої вантажопідйомності) і перерахована назад в НЄЦР  (новий європейський цикл руху) для цілей порівнянності. Додаткову інформацію про процедури випробувань ВПІМ і НЄЦР  можна знайти за адресою: www.bmw.de/wltp.

BMW M8 Кабріолет

Споживання палива/електроенергії та викиди CO2

BMW M240i xDrive Coupé:
Витрата палива в л/100 км (комб.): 8,0-7,8
Викиди CO2 в г/км (комб.): 181-178

BMW M5:
Витрата палива в л/100 км (комб.): 10,6-10,5
Викиди CO2 в г/км (комб.): 241-238

BMW M8 Competition Coupé:
Витрата палива в л/100 км (комб.): 10,6
Викиди CO2 в г/км (комб.): 242

BMW M8 Competition Cabriolet:
Витрата палива в л/100 км (комб.): 10,8
Викиди CO2 в г/км (комб.): 246

BMW X3 M:
Витрата палива в л/100 км (комб.): 10,5
Викиди CO2 в г/км (комб.): 239

BMW X4 M:
Витрата палива в л/100 км (комб.): 10,5
Викиди CO2 в г/км (комб.): 239

BMW X6 M Competition:
Витрата палива в л/100 км (комб.): 12,7-12,5
Викиди CO2 в г/км (комб.): 289-284

Офіційні дані про споживання палива, викиди CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до встановленої процедури вимірювання VO (ЄС) 715/2007 в її чинній редакції. Наведені дані враховують відмінності в обраних розмірах коліс і шин. Для даного транспортного засобу можуть застосовуватися інші значення, ніж ті, які вказані тут, для розрахунку податків та інших пов'язаних з транспортним засобом зборів, які (також) засновані на викидах CO2. На малюнках показані додаткові опції. Представлена ​​інформація була визначена на основі нового циклу випробувань ВПІМ (узгоджена в усьому світі процедура випробувань транспортних засобів малої вантажопідйомності) і перерахована назад в НЄЦР  (новий європейський цикл руху) для цілей порівнянності. Додаткову інформацію про процедури випробувань ВПІМ і НЄЦР  можна знайти за адресою www.bmw.de/wltp.

 Додаткову інформацію про офіційну витрату палива і питомих викидах CO2 новими легковими автомобілями можна знайти в «Посібнику з витрат палива, викидів CO2 і споживання електроенергії новими легковими автомобілями», який можна безкоштовно отримати на сайті https://www.dat.de/co2/