Із задоволенням за кермом

ДИХАТИ ВІЛЬНО ТА БЕЗПЕЧНО.

Спеціальна пропозиція з діагностики та профілактики системи кондиціонування.

При тривалому простої системи кондиціонування, наприклад в зимовий період, в системі кондиціонування скупчуються різні бактерії, які можуть бути причиною виникнення неприємних запахів і навіть проблем зі здоров'ям.

Згодом система кондиціонування засмічується, і загальна ефективність її роботи починає знижуватися аж до виходу з ладу системи кондиціонування автомобіля. Іноді система кондиціонування може не працювати належним чином і не охолоджувати повітря або робити це недостатньо ефективно, що вказує на несправність системи.

Для того, щоб допомогти уникнути цих неприємностей ми підготували спеціальну пропозицію з пакетами послуг сервісу які дозволять Вам заощадити від 30 до 50% на вартості робіт по діагностиці і профілактиці системи кондиціонування.

Діагностика систем кондиціонування

Профілактика системи кондиціонування

Протибактеріальна профілактика кондиціонера

Озонування салону автомобіля

Протибактеріальна профілактика кондиціонера та озонування салону

Крім того, при виконанні робот по пакетним пропозиціям Ви можете скористатися знижкою в розмірі 50% на виконання чистки радіаторів (конденсаторів) систем кондиціонування.

Спеціальна пропозиція діє з 14.05.21 р. по 31.08.2021 р. 

* Пошук втрати холодоагента та огляд елементів системи кондиціювання виконуються без додаткових розборок елементів автомобіля.

** У вартості пакетів врахований максимальний обсяг витратних матеріалів. За результатами виконання робіт, якщо реальне використання кількість витратних матеріалів виявиться менше розрахункового, при оплаті вартість пакетів буде зменшена.

*** Не включає в себе вартість фільтра салону.