BMW EfficientLightweight огляд

Із задоволенням за кермом
BMW EfficientLightweight.

ПОТУЖНІШЕ. ЛЕГШЕ.

BMW EfficientLightweight.

Програма BMW EfficientLightweight - яскравий приклад того, як гармонійно в автомобілі можуть поєднуватися економічність і динаміка. Завдяки використанню особливо легких і міцних матеріалів, таких як вуглепластик, при виготовленні комірки безпеки автомобіля, алюмінію - при виготовленні деталей шасі, високоміцних сталей для кузова і надсучасних магнієвих сплавів для двигуна знижується витрата палива, і в той же час поліпшуються ходові якості, зокрема динаміка автомобіля.

НИЖЧЕ МАСА. ВИЩЕ ПРИСКОРЕННЯ.

Від задньої підвіски до алюмінієвої панелі передньої частини кузова, від легкосплавних коліс M до даху з композиту CFRP - BMW M4 Купе є прикладом того, як Ви можете відчути різноманіття рішень BMW EfficientLightweight.
Витрата палива в змішаному циклі, л / 100 км: 8,8 [8,3]
Викиди CO2 в змішаному циклі, г / км 204 [194]

ВИСОКА МІЦНІСТЬ / ЖОРСТКІСТЬ І БЕЗПЕКА: КАРБОНОВИЙ КАРКАС САЛОНУ.

Підрозділ BMW i зробило революцію в області виробництва автомобілів, почавши в промислових масштабах випускати каркаси кузовів легкових автомобілів з карбону (вуглепластика) і встановивши тим самим нові стандарти в сфері полегшених конструкцій. Завдяки високій міцності цей матеріал забезпечує найвищий рівень захисту пасажирів під час зіткнень, але при цьому він досить легкий для того, щоб компенсувати більшу масу високовольтної акумуляторної батареї. В результаті досягається більш високий рівень безпеки при великих розмірах інтер'єру і комфорт з одночасним зниженням маси, що призводить до подальшого поліпшення динаміки.
BMW i3 і BMW i8 - перші серійні автомобілі, в яких використовується високотехнологічний вуглепластик. Довгий час вуглепластик застосовувався обмежено, оскільки він виготовлявся вручну. Сьогодні BMW Group випускає вуглеволокно і листовий вуглепластик самостійно, що дає можливість застосовувати його в серійному виробництві.

Витрата палива і викиди CO2.

Показники витрат палива і викиду CO2 залежать від обраних колісних дисків і шин.
Дані без дужок відносяться до базової моделі з трансмісією, що входить в базове оснащення; дані в дужках відносяться до моделей з опціональною трансмісією (див. "Додаткове обладнання").

Додаткову інформацію про офіційні дані по витрати палива і викиди CO2 нових автомобілів можна знайти в "Посібнику по витраті палива і викидам CO2 для нових автомобілів", що надається безкоштовно у всіх підприємствах роздрібної торгівлі та компанією DAT (Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth -Str). 1, 73760 Ostfildern, Germany.