Огляд BMW X3 M

Із задоволенням за кермом

ВИСОКОЕФЕКТИВНІ АВАНТЮРИСТИ.

 Автомобілі BMW X3 M.

 

Дивитися відео

BMW X3 M Competition, BMW X3 M, BMW X3 M40i і BMW X3 M40d.

Неймовірні показники на будь-якій трасі – машини BMW X3 M змусять серце битися частіше та принесуть насолоду від їзди за кілька секунд. Пориньте в світ спортивних авто, що перебувають на хвилі емоцій, поєднують ризикований дух BMW X3 M з ексклюзивними та спортивними вимогами BMW M. Тепер вирішувати вам – BMW X3 M має видатну спадковість в області автоспорту та демонструє динамічність їзди по максимуму. BMW X3 M Competition здатен підняти рівень динаміки з найбільшою потужністю та неповторністю на будь-якій трасі та гоночних треках. BMW X3 M40i і BMW X3 M40d показують неймовірно вивірену комбінацію комфортності, витривалості та продуктивності. 

BMW X3 M:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 239

BMW X3 M Competition:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.5
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 239

BMW X3 M40i:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 8,9
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 204

BMW X3 M40d:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 6,8-6,7
Викиди СО2 в г/км (у змішаному циклі): 179-176

BMW X3 M COMPETITION І BMW X3 M.

Основні характеристики продукту.

 

01

ПІКОВА ПОТУЖНІСТЬ.

01

ПІКОВА ПОТУЖНІСТЬ.

Високопродуктивний шестициліндровий бензиновий двигун M Twinpower Turbo.

Потужний 3,0-літровий двигун із двома турбонагнітачами BMW X3 M Competition розвиває вражаючі 375 кВт (510 к.с.) і масивний крутний момент 600 Нм.

02

МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

02

МАКСИМАЛЬНЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ.

Привод і підвіска BMW X3 M Competition.

Комбінація M xDrive й активного диференціала М, специфічної підвіски M і рульового керування M Servotronic, а також 8-ступінчастої коробки передач M Steptronic забезпечують максимальну продуктивність, маневреність і точність.

03

СПОРТИВНА СТАТУРА.

03

СПОРТИВНА СТАТУРА.

Зовнішній дизайн BMW X3 M Competition.

BMW X3 M Competition представляє екстер'єр захоплюючої динаміки. Його потужна форма й емоційний дизайн створюють вражаючу комбінацію спортивності та ексклюзивності високої якості.

04

ЕКСКЛЮЗИВНА СПОРТИВНІСТЬ.

04

ЕКСКЛЮЗИВНА СПОРТИВНІСТЬ.

Дизайн інтер'єру BMW X3 M Competition.

Інтер'єр BMW X3 M Competition унікально поєднує в собі ергономічність і спортивність із максимальною ексклюзивністю та цілковитою майстерністю.

« BMW X3 M Competition дух пригод BMW X3 з ексклюзивними амбіціями BMW M. »
Маркус Флаш, президент BMW M GmbH.

ВИСОКОЕФЕКТИВНИЙ 6-ЦИЛІНДРОВИЙ БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН TWINPOWER TURBO.

BMW X3 M Competition і BMW X3 M.

ПОВІТРОЗАБІРНИКИ.

ПОВІТРОЗАБІРНИКИ.

Повітрозабірник для двигуна M Twinpower Turbo оптимізований для мінімальної втрати тиску та наднизького опору потоку. Це приводить до ще кращих характеристик реакції та високої ефективності.

НЕПРЯМЕ ПРОМІЖНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ.

НЕПРЯМЕ ПРОМІЖНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ.

Непряме проміжне охолодження є важливим компонентом оптимізованої за продуктивністю системи охолодження. Поряд з такими компонентами, як система охолодження двигуна та коробки передач, проміжне охолодження гарантує оптимальну подачу потужності під час роботи з наддуванням. Це зберігає двигун беззаперечно придатним для гоночної траси, а також у найвищому ступені динамічним, який вільно обертається, та довговічним.

ПРИВОД КОЛІНЧАСТОГО ВАЛА ТА КОВАНІ ПОРШНІ.

ПРИВОД КОЛІНЧАСТОГО ВАЛА ТА КОВАНІ ПОРШНІ.

Оптимізований за вагою привод колінчастого валу забезпечує максимально стабільну подачу потужності на гоночній трасі аж до найвищих обертів двигуна. Цьому сприяють також оптимізовані за вагою високоміцні компоненти, такі як колінчастий вал і ковані поршні.

УПОРСКУВАННЯ ПІД ВИСОКИМ ТИСКОМ.

УПОРСКУВАННЯ ПІД ВИСОКИМ ТИСКОМ.

Для максимальної вихідної потужності й оптимізованого згоряння повітряно-паливного співвідношення, тиск упорскування становить 350 бар. Високий тиск покращує розпилення палива та приготування суміші, оптимізуючи тим самим витрату палива та викиди. У той же час утворення паливної плівки на стінках циліндра та час упорскування зменшуються.

ТЕХНОЛОГІЯ M TWINPOWER TURBO.

ТЕХНОЛОГІЯ M TWINPOWER TURBO.

Два вихлопних турбокомпресори високоефективного двигуна є ключем до його ефективності. Вони збільшують тиск на впуску, а отже – потужність двигуна. У поєднанні з оптимізованим по потоку контролем тиску наддування та непрямим проміжним охолодженням, результатом є швидка, динамічна чутливість і високий крутний момент навіть при низьких обертах.

ПОДАЧА МАСЛА.

ПОДАЧА МАСЛА.

Подача масла у двигун також є принципом високої продуктивності. Оптимізований для поперечної динаміки масляний піддон із системою опору повітря й активним усмоктуванням готує автомобіль до гоночної траси, помітно збільшуючи поздовжню та поперечну динаміку до 1,4 г. Для досягнення оптимальної динаміки змащення регулюється за допомогою керованого насоса. При цьому витрата палива та викиди CO2 знижуються.

510 К.С.

У комплектацію входить пара турбонагрівачів, система упорскування на високому тиску та технологія Valvetronic. 3-літровий високооборотний мотор M Twinpowerturbo BMW X3 M Competition всебічно готовий до видачі максимальної продуктивності. Характеристики потужності однозначно дають це зрозуміти – 510 кінських сил (375 кВт) крутний момент 600 Нм, щоб розігнатися до сотні км/год знадобиться всього 4,1 секунди. 

BMW X3 M40i І BMW X3 M40d.

Основні характеристики продукту.

01

ВИТРИВАЛІСТЬ СПОРТСМЕНА.

01

ВИТРИВАЛІСТЬ СПОРТСМЕНА.

BMW X3 M40i.

Оснащений шестициліндровим бензиновим двигуном Twinpower Turbo потужністю 260 кВт/354 к.с., підвіскою Adaptive M і BMW xDrive, BMW X3 M40i представляє ідеальне поєднання продуктивності та придатності для повсякденного використання.

02

ЕФЕКТИВНА ПОТУЖНІСТЬ.

02

ЕФЕКТИВНА ПОТУЖНІСТЬ.

BMW X3 M40d.

Комбінація 6-циліндрового дизельного двигуна M Twinpower Turbo, 8-ступінчастої трансмісії Steptronic Sport і BMW xDrive робить BMW X3 M40d потужним і ефективним спортивним автомобілем.

03

ВИПРОМІНЮЮЧИ ВПЕВНЕНІСТЬ.

03

ВИПРОМІНЮЮЧИ ВПЕВНЕНІСТЬ.

Зовнішній дизайн BMW X3 M40i і BMW X3 M40d.

На передній частині та з боків виділяються яскраві кольори фірмового кольору Cerium Grey, від заслінок повітрозабірників, решітки радіатора та до кришок дзеркал.

04

ВИСОКОЯКІСНА СПОРТИВНІСТЬ.

04

ВИСОКОЯКІСНА СПОРТИВНІСТЬ.

Дизайн інтер'єру BMW X3 M40i і BMW X3 M40d.

Інтер'єр підкреслює спортивну ДНК автомобіля. Кожна деталь говорить про продуктивність і високу якість: від орієнтованої на водія кабіни зі шкіряним рульовим колесом М, педалей з нержавіючої сталі до ергономічних спортивних сидінь.

АВТОМОБІЛІ BMW X3 M

Витрата палива та викиди СО2.

BMW X3 M(2):
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.5
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 239
BMW X3 M Competition(2):
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 10.5
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 239

BMW X3 M40i:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 8.9
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 204

BMW X3 M40d:
Витрата палива в л/100 км (у змішаному циклі): 6.8-6.7
Викиди CO2 в г/км (у змішаному циклі): 179-176

Значення транспортних засобів, позначених(2), є попередніми.

Значення витрати палива, рівня викидів CO2 і споживання електроенергії були визначені відповідно до Регламенту (ЄC) № 715/2007 у редакції, що діяла на момент затвердження типу. Показники відносяться до автомобіля в базовій комплектації, пропонованому на ринку Німеччини, а діапазон значень вказаний з урахуванням можливої установки додаткового обладнання, використання різних варіантів колісних дисків і типів шин, пропонованих для обраної моделі.

Характеристики ефективності нейтралізації CO2 визначені відповідно до Директиви 1999/94/ЄC і діючої редакції Європейського регламенту. Представлені для цілей класифікації значення засновані на даних про витрату палива, рівні викидів CO2 і споживанні електроенергії в циклі NEDC.

Докладніша інформація про офіційний рівень витрати палива та точні значення викидів СО2 для нових легкових автомобілів наведені в довіднику «Витрата палива, рівень викидів CO2 і споживання електроенергії нових легкових автомобілів». Довідник можна одержати в дилерських центрах, а також подивитися за посиланням:

 

https://www.dat.de/angebote/verlagsprodukte/leitfaden-kraftstoffverbrauch.html