Огляд

THE M4

THE M4

НОВІ АВТОМОБІЛІ M BMW 4 СЕРІЇ COUPE

  • Бензин
Двигун

BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé та BMW M440i xDrive Coupé.

BMW M 4 Coupé поєднує в собі атлетичність, характер і естетику. «Диригує» цим тріо BMW M4 Competition Coupé з потужністю в 510 к.с.і 650 Нм крутного моменту. Авто має потужний мотор Twin Power Turbo з восьмиступінчастою коробкою передач M Steptronic з опцією Drivelogic, активний диференціал М, повний привід M xDrive* та безліч технологій, які застосовуються в транспорті. Авто пересувається з високою динамікою руху (на гоночних трасах та в щоденному застосуванні). Потужність BMW M4 Coupé складає 480 к.с. і 550 Нм крутного моменту. Комбінація зі збільшеною механічною шестиступінчастою коробкою передач і заднього приводу гарантує динамічну їзду та дарує насолоду від кермування. Модельний ряд завершується варіацією BMW M440i xDrive Coupé. У даної моделі привабливий дизайн. Спортивне купе має мотор в 374 к.с. Зачаровує його суміш комфорту, економічності і атлетичних рис.

BMW M4 Competition Coupé з M xDrive:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10.2
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 232

BMW M4 Competition Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 9.6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 221

BMW M4 Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10.1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 231 (230)

BMW M440i xDrive Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 7.8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 178

ОСОБЛИВОСТІ BMW M4 COMPETITION COUPÉ.

Динамічні характеристики та особливості дизайну BMW M4 Competition Coupé.

BMW M4 Competition Coupé встановив нові стандарти швидкості для авто BMW M 4 серії Coupé. Дане спортивне купе створює типову для транспорту М динамічність руху на високому рівні. У нього рядний шестициліндровий мотор на бензині BMW M Twin Power Turbo, що має потужність в 510 к. с. і чимало технологій трансмісії та ходової, які присутні у спортивних моделей. Повний привід M xDrive* має активний диференціал М, яким забезпечується максимальна динаміка руху будь-коли за щоденного використання, а також на гоночних треках. Виразне влаштування кожної проекції автотранспорту і специфічні вставки з вуглеволокна як в кабіні, так і зовні демонструють спортивність характеру авто.
ОСОБЛИВОСТІ BMW M4 COMPETITION COUPÉ.
Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

Рядний 6-циліндровий бензиновий двигун BMW M TwinPower Turbo.

Цей двигун має яскраві динамічні якості та типовий для серії авто М шум мотора. Два турбокомпресори Mono-Scroll, пряме точне впорскування, змінне керування розподільного валу і клапанами гарантують дуже високу продуктивність.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic.

8-ступінчаста коробка передач M Steptronic з функцією Drivelogic.

З восьмиступінчастою коробкою передач M Steptronic з опцією Drivelogic пропонується багато варіантів зміни передач: плавна, яка є економічною, комфортна і надзвичайно швидка. Можна застосовувати ручне перемикання передач, користуючись для цього спеціальним важелем чи перемикачами на кермі. Ще можна обрати одну серед трьох програм через Drivelogic.

Система повного приводу M xDrive.

Система повного приводу M xDrive.

Повний привід M xDrive* має активний диференціал М забезпечує чудове зчеплення з дорогою (адгезію) і динамічний рух на гоночних треках і в щоденному застосуванні. В опціональній технології М поєднується керованість повного приводу і класична маневреність заднього приводу. Можна обирати наступні варіанти приводу: 4WD Sport, 4WD або 2WD (в режимі DSC-off). 

Карбоно-керамічні гальма M.

Карбоно-керамічні гальма M.

Даний вид системи забезпечує безпосереднє гальмування. У них низька вага, що позитивно впливає на прискорення, динаміку і маневреність. Технічне оснащення можна побачити карбоно-керамічні диски гальм і супорти у золотисто-матовому відтінку з літерою «M» на задній і передній осях з зовнішньої сторони. Через специфічні властивості матеріалу при гальмуванні можуть виникнути шуми. Це можливо за вологої погоди одразу після стоянки або при тривалому низькому навантаженні. Ці спричинені конструкцією звуки можна усунути після просушки гальмівних дисків завдяки гальмуванню у сиру погоду. Також інколи варто декілька разів сильно натиснути на педаль гальма після довгого недостатнього навантаження. Через потрапляння дорожньої солі і вологи на гальмівний механізм ефективність цілої системи може знизитися. В результаті ви можете «отримати» звичайні гальма. Якщо зменшилась гальмівна потужність – збільшіть тиск на педаль гальм. Функціональний шум не погіршує надійність, безпечність та працездатність гальма.

Вихлопна система M Sport.

Вихлопна система M Sport.

Вихлопною системою M Sport створюється особливий звук, що може варіюватися завдяки клапану, вбудованому в систему випуску. При увімкненому режимі SPORT+ або SPORT, що активуються кнопкою SETUP, генерується ще голосніший звук мотора, тоді як у режимі комфорт шум стає тихішим.

КОКПІТ ВОДІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.

Особливі для М прилади та концепція експлуатації, цифрові послуги та системи допомоги водієві автомобілів BMW M 4 серії Coupé.

BMW M 4 Coupé підтримає вас, коли ви подорожуватимете ним, різноманітними інноваційними технологіями. Спеціальним проекційним дисплеєм* та панеллю приладів M* зручно та просто користуватись. З додатковими відчуттями автоспорту знайомить налаштована під вас система M Setup*, основна консоль з кнопками SETUP* і M MODE* та червона кнопка Start/Stop*. При паркуванні та русі використовуйте програми помічників водія. Опції присутні у BMW M4 Coupé і BMW M4 Competition Coupé.
КОКПІТ ВОДІЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ.
Панель приладів M.

Панель приладів M.

На панелі приладів M* завжди точно відображаються відомості про кермування у режимі TRACK та SPORT. Ви завжди знатимете про температуру і тиск всередині шин, а ще тиск наддуву, навіть їдучи гоночною трасою. Налаштовувати та керувати можна, використовуючи кнопку M MODE, яка є на блоці керування головної консолі.

*Доступно для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional має опцію навігації і пропоную вам скористатися двома якісними дисплеями. Один з них – повністю цифровий 12,3-дюймовий, присутній на панелі приладів. 10,25-дюймовий дисплей керування характеризується високою роздільною здатністю. Ним можна керувати за допомогою дотику. Операційна система BMW OS 7 керується сенсорним контролером iDrive.

M Setup.

M Setup.

Завдячуючи M Setup*, можна налаштовувати різноманітні параметри динаміки їзди, включаючи характеристики мотора, рульового керування і коробки передач, налаштування амортизаторів, розподіл крутного моменту у системі повного приводу, рівень втручання системи динамічного контролю стійкості (DSC) відповідно до рівня вашої зручності. 

*M Setup буде доступна для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

Інтегрована гальмівна система М.

Інтегрована гальмівна система М.

Інтегрована система гальмування М BMW M4 Coupé і BMW M4 Competition Coupé дарує високий рівень гальмування. В залежності від ситуації водій обирає серед параметрів педалей гальма Comfort і Sport, аби індивідуалізувати свої потреби. Система відгукується на дії автовласника в залежності від вибраних параметрів. Режим Sport передбачає швидше сповільнення при однаковому ході педалі, тим паче на низькій швидкості, проте реагування двох налаштувань дуже схоже під час швидкісної їзди.

Проекційний дисплей BMW.

Проекційний дисплей BMW.

Кольоровий проекційний дисплей BMW з особливими опціями M* показує відомості, потрібні для подорожі. Натиснувши кнопку, автовласник може переключитись на інший дисплей М, котрий показує обороти за хвилину у вигляді кривої динамічного діапазону з індикаторами зміни передач, які показують найкращий час для перемикання, а ще навігаційні поради. 

*Особливі функції М доступні для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

Панель керування на центральній консолі.

Панель керування на центральній консолі.

Кнопка M MODE* під опцією Start/Stop дає можливість коригувати вміст дисплея. Кнопка є на простій та зрозумілій панелі керування на основній консолі. Завдяки функції SETUP* відкриваються додаткові можливості для програмування характеристик авто. З її допомогою відкривається меню для особистих налаштувань динамівки їзди. Додатковими кнопками вмикаються чи вимикаються окремі асистенти. 

*M MODE та SETUP доступні для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

Кнопка Start/Stop червоного кольору.

Кнопка Start/Stop червоного кольору.

Червоною кнопкою Start/Stop*запускається мотор без застосування ключа, щойно транспорт розблоковується. Ця ж кнопка також зупиняє роботу мотора. Ключ від автотранспорту розпізнається в автоматичному режимі, немає потреби його вставляти.

*Червона кнопка Start/Stop доступна для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АВТОМОБІЛІВ BMW M 4 СЕРІЇ COUPÉ.
Потужність двигуна у кВт (к.с.) за 1/хв: 375 (510)/6,250
Максимальний крутний момент у Нм за 1/хв: 650/2,750–5,500
Прискорення від 0 до 100 в секундах: 3.9
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 9.6
photo_text_left_right15844
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide
simple_slider_slide

ПРОГРАМА BMW INDIVIDUAL ДЛЯ BMW M4 COUPÉ*.

В BMW M4 Coupé гармонійно поєднуються чудова продуктивність, харизма і естетика.  Обладнання для BMW Individual підкреслюють ексклюзивність характеру витривалого спортивного купе. З багатьох відтінків оберіть тон металу, доволі популярний Mint. Додаткові сидіння в кабіні M Carbon, для яких використовується тонка шкіра "Merino", створюють атмосферу елегантності та спортивності. В асортименті є повна обробка авто шкірою BMW Individual "Merino" Silverstone/Black з місцевою перфорацією. 

ДЕТАЛІ BMW M PERFORMANCE.

Спортивне обладнання для BMW M4 Competition Coupé та BMW M4 Coupé.

Харизматичність і атлетичність дизайну BMW M4 Coupé і BMW M4 Competition Coupé вражають. Якісні аксесуари та деталі BMW M Performance ще ліпше підкреслюють спортивний дух авто. Якщо любите динамічний дизайн – це явно ваш варіант.
ДЕТАЛІ BMW M PERFORMANCE.
Передній сплітер M Performance з вуглецевого волокна.

Передній сплітер M Performance з вуглецевого волокна.

Сплітер M Performance для передньої секції робиться повністю з вуглеволокна. Він акцентує на мужності дизайну транспортного засобу. Це найкращий зовнішній вигляд для тих, хто ніколи не йде на компроміси.

20-/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Frozen Gold Bronze.

20-/21-дюймові ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Frozen Gold Bronze.

Високоякісні 20"/21" ковані диски M Performance Cross-Spoke 1000 M у кольорі Gold Bronze.

Глушник M Performance, титановий.

Глушник M Performance, титановий.

Глушник M Performance дарує унікальне звучання авто. Спортивний модуль вихлопної труби і глушник зроблені з якісного титану. 

Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна.

Задній спойлер M Performance з вуглецевого волокна.

Задній спойлер M Performance має аеродинамічний виріз. Він повністю зроблений з першокласного вуглецевого волокна. Ним створюється виразна спортивна атмосфера задньої секції транспортного засобу. Оптимізована аеродинаміка робить можливим досягнення швидкісних показників.  

Високоякісні 19- та 20-дюймові ковані колеса М Performance Y-spoke 963 M кольору Frozen Gunmetal Grey.

Високоякісні 19- та 20-дюймові ковані колеса М Performance Y-spoke 963 M кольору Frozen Gunmetal Grey.

Високоякісні 19-/20-дюймові ковані колісні диски M Performance Y-Spoke 963 M виконані кольору Frozen Gunmetal Grey з кольоровим логотипом M і фрезерованим написом M Performance.

Заднє крило M Performance з вуглецевого волокна.

Заднє крило M Performance з вуглецевого волокна.

Завдяки заднім крилам M Performance розширюється задня частина транспортного засобу. Підкреслюється ексклюзивність і спортивність його вигляду. Робляться вони з якісного вуглеволокна, що бездоганно виглядає в дизайні авто та гармонічно виглядає з рештою зовнішніх елементів, теж зроблених з вуглецевого волокна.

Повітровод M Performance з вуглецевого волокна.

Повітровод M Performance з вуглецевого волокна.

Повітровод M Performance є індивідуальним, з одного боку, та спортивним – з іншого. Його роблять з вуглеволокна преміум-класу. Він є елегантним оптичним доповненням на боці транспортного засобу.

ЦІНИ, КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ АВТОМОБІЛІВ BMW M 4 СЕРІЇ COUPÉ.

КРЕДИТУВАННЯ ТА ЛІЗИНГ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ BMW M 4 СЕРІЇ COUPÉ.

Індивідуальні фінансові пропозиції від BMW Financial Services доставлять вас швидко та гнучко до місця призначення. Чи то для кредитування або лізингу — кожна з наших пропозицій індивідуально адаптована до ваших потреб і бажань. Дізнайтеся більше про привабливі рішення щодо кредитування або відповідні пропозиції лізингу для вашого BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé або BMW M440i xDrive Coupé.

photo_text_left_right15877
ЗАСТОСУНОК BMW BROCHURE.
Насолоджуйтесь інтерактивним світом BMW на своєму смартфоні чи планшеті. Застосунок BMW Brochure містить цифрові каталоги для всіх сучасних моделей BMW. Насолоджуйтесь детальною інформацією про товар, чудовими зображеннями, вражаючими відео та захоплюючими історіями про обраний вами BMW. І, звичайно, тут ви також знайдете деталі щодо дизайну, варіантів обладнання, послуг та технологій нових BMW M4 Competition Coupé, BMW M4 Coupé та BMW M440i xDrive Coupé.
photo_text_left_right15878

Витрата пального та викиди CO2 автомобілів BMW M 4 серії Coupé.

BMW M4 Competition Coupé з M xDrive:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10.2
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 232

BMW M4 Competition Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 9.6
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 221

BMW M4 Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 10.1
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 231 (230)

BMW M440i xDrive Coupé:
Витрата пального у л/100 км (змішаний цикл): 7.8
Викиди CO2 у г/км (змішаний цикл): 178

Додаткову інформацію про офіційну витрату пального та офіційні питомі викиди CO2 для нових легкових автомобілів можна знайти у «Посібнику з витрати пального та викидів CO2 для нових легкових автомобілів», який можна безкоштовно отримати у всіх торгових точках або у DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH, Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Німеччина та за посиланням https://www.dat.de/co2

Значення вже засновані на новому регламенті WLTP і переведені назад у значення, еквівалентні випробувального циклу NEDC, щоб забезпечити порівняння транспортних засобів. Для податків, пов'язаних з транспортними засобами, або інших зборів, заснованих (щонайменше, серед іншого) на викидах CO2, значення CO2 можуть відрізнятися від значень, вказаних тут.